Search found 105 matches

by bresh
05.07.2008 14:54:17
Forum: Stripi
Topic: Pomembnejše trgovine/mesta kjer se da kupiti stripe
Replies: 177
Views: 340775

Kranj - Qlandia?
by bresh
05.07.2008 14:34:58
Forum: Razno
Topic: Bush v Ljubljani
Replies: 24
Views: 9098

Zanimivo je kako vedno "fani" določenih ideologij in/ali zastopnikov le teh imajo/mo dvojna merila. In opravičujemo svojega idola "saj ni nedolžen ampak..." za ostale pa jih blatimo.
In jaz nimam nič dobrega čez Busha povedat, prej kontra...
Vem, da se z novo glavo na čelu Amerov ne bo nič ...
by bresh
05.07.2008 12:59:17
Forum: Razno
Topic: Bush v Ljubljani
Replies: 24
Views: 9098

Brez zamere ampak jst se v večji meri strinjam z Gusarjem.

Zato še ne pomeni da sem črn.

Vsi vidijo samo Busha. Tudi sam se z njegovo zunanjo politiko ne strinjam, ampak ZDA je pač na valu kritik ker je ena zibelk kapitalizma. Putina tuki kdo kritizira? Neupate ker vas bo ustrelil? Absurdno ...
by bresh
05.07.2008 12:46:53
Forum: Razno
Topic: Josip Broz Tito
Replies: 463
Views: 210453

Moje mnenje: takega človeka kot je bil Tito ne bo nikoli več.Zakaj?toliko kolikor je on različnih narodov združil skupaj, mislim da ne bo nikoli več.No, povejte mi enega tujega politika, ki bi mu to uspelo.Pa še potovali smo kamor smo hoteli, ne da bi nas kdo j....v glavo od kod smo.Ok, tudi ...
by bresh
05.07.2008 12:33:20
Forum: Razno
Topic: Finale DP: Acroni Jesenice- ZM Olimpija
Replies: 122
Views: 37817

Drgač je pa glupo brat tele provokacije.

Bol greš na severozahod, več folka igra hokej od majhnih nog. Kaj tukaj ni jasnega?

Mislim da zj ko je denar spet prišel na Jesenice (beri: odkar tudi ni več Aljančiča na mestu predsednika zveze) bojo Jeseničani sigurno uspešnejši od Olimpije.

Na Jesenicah ...
by bresh
05.07.2008 12:27:36
Forum: Razno
Topic: Finale DP: Acroni Jesenice- ZM Olimpija
Replies: 122
Views: 37817

Gusar wrote:Ok.
Odprl bom temo o slovenskem prvoligaškem nogometu o katerem bomo lahko pametovali le Štajerci in Ljubljančani brez Gorenjcev. 8)
Kajti nisem še slišal, da bi se na Gorenjskem igral nogomet :twisted:
a to je low punch ker niste dobili hokeja? :)

Domžale so na gorenjskem se mi zdi ^^
by bresh
05.07.2008 12:26:22
Forum: Razno
Topic: Finale DP: Acroni Jesenice- ZM Olimpija
Replies: 122
Views: 37817

šenkaj jo Eliku da bo imel še kaj drugega za delat kot zapijat se, ko bo pušnil oba finala letos :!:

Ne bo nobenga finala pušnil. Ne samo to, igral bo tako dobro, da bosta v Ljubljani končala oba naslova, cela Gorenjska pa se bo od navdušenja začela oblačiti v zeleno. Pardon, zmotil sem se ...
by bresh
02.11.2007 12:37:33
Forum: Stripi
Topic: Danes nabavil!
Replies: 4663
Views: 1412479

V torek sem bil v Torinu in nabavil...
Zagor 557 - GLI INDIANI DELLA PRATERIA
Zagor 558 - TERRE INESPLORATE
John Doe 53 - DAL PROFONDO

Ce bo kdo rabil se da kaj zmenit :D
by bresh
11.09.2007 11:39:04
Forum: Razno
Topic: Vse in še več
Replies: 1278
Views: 402234

Trnfest je pa zakon. Letos sm bil prvič, eno sredo al pa četrtek na drum'n'bassu.
by bresh
11.09.2007 11:37:59
Forum: Razno
Topic: Kaj poslušam?
Replies: 1272
Views: 396613

Vi poslušate pesmi na youtube? :D

www.musicovery.com - to je zakon
by bresh
21.08.2007 0:50:03
Forum: Stripi
Topic: Cene stripov
Replies: 12
Views: 5338

zagor extra lahko dobro prodas. so zelo iskani baje, sploh ce so ohranjeni. pod 2€ komad se ne splaca sigurno, mogoce sem premal reku
by bresh
12.08.2007 20:00:32
Forum: Stripi
Topic: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah
Replies: 1933
Views: 439437

Re: SCIMITAR

scimitar jaz sem "mladinec" pa zbiram kar nekaj... za svoj denar sam zasluzim itd

pa saj ni treba vseh zbirati, pac tiste ki ti sedejo

ce pa se bojo stripi se pretirano podrazil bom kaksnega tudi nehal zbirat... npr zdaj nathana.
by bresh
12.08.2007 19:53:37
Forum: Stripi
Topic: Moja ZBIRKA
Replies: 877
Views: 317795

glede polic mi je cudno da si izbral 2 razlicni imitaciji lesa in en bel iveral.
by bresh
09.08.2007 10:36:23
Forum: Stripi
Topic: Danes prečital!
Replies: 3858
Views: 1214599

Gusar wrote:Ma malo bolj pokomentirajte prebrane zadeve; ne pa samo naštevat,kaj ste prebrali :o
Komentarji,kritike in pohvale so zelo zaželjeni :)
se strinjam ja :)
by bresh
06.08.2007 20:42:33
Forum: Stripi
Topic: MARTIN MYSTERE
Replies: 278
Views: 153829

ja, npr zagor.