bomo še mi Gorenjci začel komentirat splavarjenjeczd wrote:Najlažje je bit iz Ptuja in pameten
Finale DP: Acroni Jesenice- ZM Olimpija
Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke
Evo legende hokeja!
http://www.break.com/index/bear-playing-hockey.html
http://www.break.com/index/bear-playing-hockey.html
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
tuki je tko zelen od zavisti da kr tezko dihamoBob Rock wrote:Ne bo nobenga finala pušnil. Ne samo to, igral bo tako dobro, da bosta v Ljubljani končala oba naslova, cela Gorenjska pa se bo od navdušenja začela oblačiti v zeleno. Pardon, zmotil sem se. Zeleni bodo od zavisti.jang wrote:šenkaj jo Eliku da bo imel še kaj drugega za delat kot zapijat se, ko bo pušnil oba finala letos
Uživam ob bilijardu, odbojki na mivki, stripih, lepih puncah, dobri družbi in ob dolgih nočeh 
http://www.ambasada-gavioli.com/
http://www.ambasada-gavioli.com/
a to je low punch ker niste dobili hokeja?Gusar wrote:Ok.
Odprl bom temo o slovenskem prvoligaškem nogometu o katerem bomo lahko pametovali le Štajerci in Ljubljančani brez Gorenjcev.![]()
Kajti nisem še slišal, da bi se na Gorenjskem igral nogomet
Domžale so na gorenjskem se mi zdi ^^
Uživam ob bilijardu, odbojki na mivki, stripih, lepih puncah, dobri družbi in ob dolgih nočeh 
http://www.ambasada-gavioli.com/
http://www.ambasada-gavioli.com/
Drgač je pa glupo brat tele provokacije.
Bol greš na severozahod, več folka igra hokej od majhnih nog. Kaj tukaj ni jasnega?
Mislim da zj ko je denar spet prišel na Jesenice (beri: odkar tudi ni več Aljančiča na mestu predsednika zveze) bojo Jeseničani sigurno uspešnejši od Olimpije.
Na Jesenicah se namreč ful bol dela z mladimi.
Štajercov pa nebi smel podcenjevat, saj bojo Mariborčani verjetno kmal igral v EBEL. Mariborčanke so poleg tega najboljše hokejistke v državi dolga leta.
Poleg tega so pa Mariborčani lahko precej ponosni, na morda drugega najbolšega talenta v slovenskem hokeju, Jana Muršaka, ki igra za zunanje selekcije kluba Detroit Red Wings in navdušuje.
EDIT: vidm da ga je Ruki že omenu, ni lih član, majo pa oni pravice nekak za njega v NHL in ga pošiljajo po affiliate klubih al kako jim oni rečejo
Bol greš na severozahod, več folka igra hokej od majhnih nog. Kaj tukaj ni jasnega?
Mislim da zj ko je denar spet prišel na Jesenice (beri: odkar tudi ni več Aljančiča na mestu predsednika zveze) bojo Jeseničani sigurno uspešnejši od Olimpije.
Na Jesenicah se namreč ful bol dela z mladimi.
Štajercov pa nebi smel podcenjevat, saj bojo Mariborčani verjetno kmal igral v EBEL. Mariborčanke so poleg tega najboljše hokejistke v državi dolga leta.
Poleg tega so pa Mariborčani lahko precej ponosni, na morda drugega najbolšega talenta v slovenskem hokeju, Jana Muršaka, ki igra za zunanje selekcije kluba Detroit Red Wings in navdušuje.
EDIT: vidm da ga je Ruki že omenu, ni lih član, majo pa oni pravice nekak za njega v NHL in ga pošiljajo po affiliate klubih al kako jim oni rečejo
Uživam ob bilijardu, odbojki na mivki, stripih, lepih puncah, dobri družbi in ob dolgih nočeh 
http://www.ambasada-gavioli.com/
http://www.ambasada-gavioli.com/