Bush v Ljubljani
Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke
Zanimivo je kako vedno "fani" določenih ideologij in/ali zastopnikov le teh imajo/mo dvojna merila. In opravičujemo svojega idola "saj ni nedolžen ampak..." za ostale pa jih blatimo.
In jaz nimam nič dobrega čez Busha povedat, prej kontra...
Vem, da se z novo glavo na čelu Amerov ne bo nič spremenilo (upam, ampak obupam nad to možnostjo). Si pa želim videti, če je ameriška družba pripravljena sprejeti temnopoltega kot "first man"-a in upam, da bo ob tem preživel svoj mandat!
In jaz nimam nič dobrega čez Busha povedat, prej kontra...
Vem, da se z novo glavo na čelu Amerov ne bo nič spremenilo (upam, ampak obupam nad to možnostjo). Si pa želim videti, če je ameriška družba pripravljena sprejeti temnopoltega kot "first man"-a in upam, da bo ob tem preživel svoj mandat!
Odstrani se pošast!
Gusar, če bi rad razpravljal o politiki s somišljeniki,Gusar wrote:Hehe.
Ja kak pa.
Mi "črni" smo na forumu itaq v manjšini.
Prevladuje rdeča barva
si oglej politični forum rimokatoliške cerkve:
http://forumi.rkc.si/
Tam se boš počutil kot riba v vodi in
zagotovo ne boš v manjšini.
Jaz pa nimam nič protitemu da pride Bush, samo cirkus je odveč.
Z obeh strani, klovnov z Metelkove in klovnov s Prešernove.
Nisem prepričan da si nek predsednik in njegova žena zaslužita ves ta pomp in konec koncev nisem prepričan niti da si zaslužita svoje teme na forumih. Taki izgubijo vso moč če jih ignoriraš.
Z obeh strani, klovnov z Metelkove in klovnov s Prešernove.
Nisem prepričan da si nek predsednik in njegova žena zaslužita ves ta pomp in konec koncev nisem prepričan niti da si zaslužita svoje teme na forumih. Taki izgubijo vso moč če jih ignoriraš.
Last edited by BuDi on 13.06.2008 14:08:08, edited 1 time in total.
Daily Show:
Slovenia, kje je to?: http://www.thedailyshow.com/video/index ... sh-lets-go
Lipizzaners: http://www.thedailyshow.com/video/index ... e-and-mane
Slovenia, kje je to?: http://www.thedailyshow.com/video/index ... sh-lets-go
Lipizzaners: http://www.thedailyshow.com/video/index ... e-and-mane
Brez zamere ampak jst se v večji meri strinjam z Gusarjem.
Zato še ne pomeni da sem črn.
Vsi vidijo samo Busha. Tudi sam se z njegovo zunanjo politiko ne strinjam, ampak ZDA je pač na valu kritik ker je ena zibelk kapitalizma. Putina tuki kdo kritizira? Neupate ker vas bo ustrelil? Absurdno vprašanje, kokr so absurdne kritike.
Ok se vrnem na glavno temo.. jaz sem bil na letališču takrat ko je Bush sel, ker sem bil tam sluzbeno. Razpizdilo me je ko so mi avto dal na rentgen. A zdaj naj govorim kak idiot je Bush ker sem en dan meu mal težav s prometom?
Uglavnm najlaži je starim nostalgikom javno in glasno kritizirat Busha, medtem ko pa na pobijanje slovencev med sabo samo zamižijo na oko in zamahnejo z roko. Najprej se soočimi s svojimi problemi.
(Pri nas bo trajalo preden se bo to vse pozabilo, ampak se tega časa veselim.)
Sebe ne smatram ne za belga, rdečga ali črnega. V naši družini so bili vedno bolj pisani, od partijcev do tistih ki so jo negiral. Razlika se je poznala v kakovosti življenja.
Za Busha bi pa rekel da ga mam v neki meri celo rad, saj sem VELIKO prihranil pri plačevanju s kreditno v ameriških dolarjih
Mislim da ta tema ni vredna tega foruma. In da kvari vzdušje. Enako velja za temo o Titu. Pustite politična mnenja drugje, tukaj smo zaradi stripov.
Če pa kdo misli spremeniti svet naj pa proba
Zato še ne pomeni da sem črn.
Vsi vidijo samo Busha. Tudi sam se z njegovo zunanjo politiko ne strinjam, ampak ZDA je pač na valu kritik ker je ena zibelk kapitalizma. Putina tuki kdo kritizira? Neupate ker vas bo ustrelil? Absurdno vprašanje, kokr so absurdne kritike.
Ok se vrnem na glavno temo.. jaz sem bil na letališču takrat ko je Bush sel, ker sem bil tam sluzbeno. Razpizdilo me je ko so mi avto dal na rentgen. A zdaj naj govorim kak idiot je Bush ker sem en dan meu mal težav s prometom?
Uglavnm najlaži je starim nostalgikom javno in glasno kritizirat Busha, medtem ko pa na pobijanje slovencev med sabo samo zamižijo na oko in zamahnejo z roko. Najprej se soočimi s svojimi problemi.
(Pri nas bo trajalo preden se bo to vse pozabilo, ampak se tega časa veselim.)
Sebe ne smatram ne za belga, rdečga ali črnega. V naši družini so bili vedno bolj pisani, od partijcev do tistih ki so jo negiral. Razlika se je poznala v kakovosti življenja.
Za Busha bi pa rekel da ga mam v neki meri celo rad, saj sem VELIKO prihranil pri plačevanju s kreditno v ameriških dolarjih
Mislim da ta tema ni vredna tega foruma. In da kvari vzdušje. Enako velja za temo o Titu. Pustite politična mnenja drugje, tukaj smo zaradi stripov.
Če pa kdo misli spremeniti svet naj pa proba
Uživam ob bilijardu, odbojki na mivki, stripih, lepih puncah, dobri družbi in ob dolgih nočeh 
http://www.ambasada-gavioli.com/
http://www.ambasada-gavioli.com/
Dare ima prav. Težko je biti objektiven.TomDar wrote:Zanimivo je kako vedno "fani" določenih ideologij in/ali zastopnikov le teh imajo/mo dvojna merila. In opravičujemo svojega idola "saj ni nedolžen ampak..." za ostale pa jih blatimo.
In jaz nimam nič dobrega čez Busha povedat, prej kontra...
Vem, da se z novo glavo na čelu Amerov ne bo nič spremenilo (upam, ampak obupam nad to možnostjo). Si pa želim videti, če je ameriška družba pripravljena sprejeti temnopoltega kot "first man"-a in upam, da bo ob tem preživel svoj mandat!
Uživam ob bilijardu, odbojki na mivki, stripih, lepih puncah, dobri družbi in ob dolgih nočeh 
http://www.ambasada-gavioli.com/
http://www.ambasada-gavioli.com/