Bush v Ljubljani

Vse ostale teme, ki vam padejo na pamet.
No saj sam naslov pove vse.

Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke

User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

Zanimivo je kako vedno "fani" določenih ideologij in/ali zastopnikov le teh imajo/mo dvojna merila. In opravičujemo svojega idola "saj ni nedolžen ampak..." za ostale pa jih blatimo.
In jaz nimam nič dobrega čez Busha povedat, prej kontra...
Vem, da se z novo glavo na čelu Amerov ne bo nič spremenilo (upam, ampak obupam nad to možnostjo). Si pa želim videti, če je ameriška družba pripravljena sprejeti temnopoltega kot "first man"-a in upam, da bo ob tem preživel svoj mandat!
Odstrani se pošast!
User avatar
ninel
Posts: 6346
Joined: 19.04.2006 19:14:19
Location: Beograd

Post by ninel »

Gusar wrote:Hehe.
Ja kak pa.
Mi "črni" smo na forumu itaq v manjšini.
Prevladuje rdeča barva :twisted:
Gusar, če bi rad razpravljal o politiki s somišljeniki,
si oglej politični forum rimokatoliške cerkve:
http://forumi.rkc.si/
Tam se boš počutil kot riba v vodi in
zagotovo ne boš v manjšini. :wink:
User avatar
Gusar
Posts: 2299
Joined: 19.10.2006 0:07:01
Location: Ptuj

Post by Gusar »

No tudi na stripovskem forumu se zelo dobro počutim. 8)
Ideološko se razlikujemo, a glavno da nas povezuje ljubezen do stripov.
@Ninel
Forum RKC spada med "top 5" :wink:
GOTOF JE!
BuDi
STRIPOHOLIK
Posts: 7267
Joined: 21.01.2005 19:19:44
Location: 1000 Ljubljana

Post by BuDi »

Jaz pa nimam nič protitemu da pride Bush, samo cirkus je odveč.
Z obeh strani, klovnov z Metelkove in klovnov s Prešernove.

Nisem prepričan da si nek predsednik in njegova žena zaslužita ves ta pomp in konec koncev nisem prepričan niti da si zaslužita svoje teme na forumih. Taki izgubijo vso moč če jih ignoriraš.
Last edited by BuDi on 13.06.2008 14:08:08, edited 1 time in total.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

Gusar wrote: Prevladuje rdeča barva :twisted:
Ma ja, kaj češ, vsi smo rdeči pod kožo :twisted:
Odstrani se pošast!
User avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Posts: 9857
Joined: 14.04.2007 16:39:52
Location: Ljubljana

Post by risar_69 »

Poglejte si še enkrat filmček in prvo damo pod 6,16.

.
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
BuDi
STRIPOHOLIK
Posts: 7267
Joined: 21.01.2005 19:19:44
Location: 1000 Ljubljana

Post by BuDi »

Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
bresh
Posts: 105
Joined: 10.05.2007 12:06:20
Location: Kranj
Contact:

Post by bresh »

Brez zamere ampak jst se v večji meri strinjam z Gusarjem.

Zato še ne pomeni da sem črn.

Vsi vidijo samo Busha. Tudi sam se z njegovo zunanjo politiko ne strinjam, ampak ZDA je pač na valu kritik ker je ena zibelk kapitalizma. Putina tuki kdo kritizira? Neupate ker vas bo ustrelil? Absurdno vprašanje, kokr so absurdne kritike.

Ok se vrnem na glavno temo.. jaz sem bil na letališču takrat ko je Bush sel, ker sem bil tam sluzbeno. Razpizdilo me je ko so mi avto dal na rentgen. A zdaj naj govorim kak idiot je Bush ker sem en dan meu mal težav s prometom?

Uglavnm najlaži je starim nostalgikom javno in glasno kritizirat Busha, medtem ko pa na pobijanje slovencev med sabo samo zamižijo na oko in zamahnejo z roko. Najprej se soočimi s svojimi problemi.

(Pri nas bo trajalo preden se bo to vse pozabilo, ampak se tega časa veselim.)

Sebe ne smatram ne za belga, rdečga ali črnega. V naši družini so bili vedno bolj pisani, od partijcev do tistih ki so jo negiral. Razlika se je poznala v kakovosti življenja.

Za Busha bi pa rekel da ga mam v neki meri celo rad, saj sem VELIKO prihranil pri plačevanju s kreditno v ameriških dolarjih :)

Mislim da ta tema ni vredna tega foruma. In da kvari vzdušje. Enako velja za temo o Titu. Pustite politična mnenja drugje, tukaj smo zaradi stripov.

Če pa kdo misli spremeniti svet naj pa proba :)
Uživam ob bilijardu, odbojki na mivki, stripih, lepih puncah, dobri družbi in ob dolgih nočeh :)

http://www.ambasada-gavioli.com/
bresh
Posts: 105
Joined: 10.05.2007 12:06:20
Location: Kranj
Contact:

Post by bresh »

TomDar wrote:Zanimivo je kako vedno "fani" določenih ideologij in/ali zastopnikov le teh imajo/mo dvojna merila. In opravičujemo svojega idola "saj ni nedolžen ampak..." za ostale pa jih blatimo.
In jaz nimam nič dobrega čez Busha povedat, prej kontra...
Vem, da se z novo glavo na čelu Amerov ne bo nič spremenilo (upam, ampak obupam nad to možnostjo). Si pa želim videti, če je ameriška družba pripravljena sprejeti temnopoltega kot "first man"-a in upam, da bo ob tem preživel svoj mandat!
Dare ima prav. Težko je biti objektiven.
Uživam ob bilijardu, odbojki na mivki, stripih, lepih puncah, dobri družbi in ob dolgih nočeh :)

http://www.ambasada-gavioli.com/
User avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Posts: 9857
Joined: 14.04.2007 16:39:52
Location: Ljubljana

Post by risar_69 »

To je SVAŠTARA, torej sve i svašta.
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Post Reply