Finale DP: Acroni Jesenice- ZM Olimpija

Vse ostale teme, ki vam padejo na pamet.
No saj sam naslov pove vse.

Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke

Post Reply
User avatar
cemil182
STRIPOHOLIK
Posts: 192
Joined: 02.09.2006 14:33:13
Location: Ljubljana

Post by cemil182 »

No pa se je na srečo vse le dobro izšlo :) . Čakamo na finale in zmago seveda :wink:
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Finale DP: Acroni Jesenice- ZM Olimpija

Post by jang »

šenkaj jo Eliku da bo imel še kaj drugega za delat kot zapijat se, ko bo pušnil oba finala letos :!:
Last edited by jang on 02.04.2008 23:44:14, edited 2 times in total.
User avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Posts: 1840
Joined: 21.01.2005 19:46:00
Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Post by Bob Rock »

jang wrote:šenkaj jo Eliku da bo imel še kaj drugega za delat kot zapijat se, ko bo pušnil oba finala letos :!:
Ne bo nobenga finala pušnil. Ne samo to, igral bo tako dobro, da bosta v Ljubljani končala oba naslova, cela Gorenjska pa se bo od navdušenja začela oblačiti v zeleno. Pardon, zmotil sem se. Zeleni bodo od zavisti.
User avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Posts: 1840
Joined: 21.01.2005 19:46:00
Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Post by Bob Rock »

OOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLIIIIIIIIIIMMMMMMMMMPPPPPPPPPPPIIIIIIIIIJJJJJJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAA !!!!!!!!
User avatar
Gusar
Posts: 2299
Joined: 19.10.2006 0:07:01
Location: Ptuj

Post by Gusar »

Malo offtopica še z moje strani. 8)
Srčno upam, da bo Olimpija osvojila ta naslov prvaka lige EBEL in končno utišala te prepotentne jodlare, tako da danes vsi držimo pesti za Olimpijo.
GOTOF JE!
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

Še malo OFFTOPIC:

rezultat v finalu ni 3:1 za Olimpijo pač pa 2:2 :twisted:
krivo je pa vodstvo žabarjev ki ne zna štet in so presegli število točk z igralci ki so lahko prijavljeni na tekmi

kaki kmetje :cry_lol:
User avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Posts: 2022
Joined: 16.06.2007 16:45:01
Location: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Post by Ruki »

No, če še ne veste, skupno v zmagah je sedaj 2:2. Odvzeli so zmago Olimpiji, ker naj bi ta imela preveč igralcev registriranih. Če ne gre niti s sodniki, gre pa tako. Bojkot EBEL!
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

sej vam Hokejska zveza Slolimpije pomagala....

aja ups, HZS nima nobene besede :error:
User avatar
Gusar
Posts: 2299
Joined: 19.10.2006 0:07:01
Location: Ptuj

Post by Gusar »

Hmmm, kaj reči ob taki neverjetni neumnosti drugega kot sposobni igralci in nesposobna administracija.
Žalostno kako so neumni birokrati zapravili zmago, ki so si jo igralci krvavo priborili na ledu. :evil:
No v vsakem primeru upam, da bo ta odločitev igralce Olimpije le še bolj motivirala.
GOTOF JE!
User avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Posts: 2022
Joined: 16.06.2007 16:45:01
Location: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Post by Ruki »

"Danes zmagamo, v torek slavimo." Treba pač prilagajat moto po avstrijskih modnih muhah. Upam, da Dragonsi razsujejo Eisareno :twisted: Jodlarske p****!!! Aja, pa še to... dejstvo, da so dali na razpolago samo 50 kart navijačem pove vse. In pa prepoved speakerju v Tivoliju, da bi spodbujal domače občinstvo k navijanju. Pussyji. Če ne gre niti s sodniki, je treba pač na tak način si izborit zmago. Čakam kdaj bo še Mohorič obležal pod kakim Royerjem in bo moral Cvetek v gol...

Zdaj pa naj kak mod razcepi tole temo na 2 dela, preimenuje spodnji del v EBEL in premakne v Razno :wink:
User avatar
Boki
STRIPOHOLIK
Posts: 453
Joined: 25.01.2005 0:07:17
Location: Jesenice

Post by Boki »

Ruki in Bob Rock ali vesta kaj je ŠPEH, če kdo izgubi z nulo in ni v stanju dati tudi častnega gola.
Last edited by Boki on 23.03.2008 21:28:56, edited 1 time in total.
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

petarda

Bob in Ruki--kaj sem vama včerej na bazarju rekel? koliko da bo danes? :wink:

sicer pa res k**** za Olimpijo...Bli so z eno nogo že prvaki na koncu so pa v enem dnevu tik pred dokončnim porazom. Pa še Westlund je poškodovan, za Groznika so pa avstrijci poskrbeli tako da so mu dal 5 tekem kazni in ga letos več ne bo
User avatar
alex
STRIPOHOLIK
Posts: 437
Joined: 10.10.2006 10:23:23
Location: Ljubljana

Post by alex »

Off topic. Pa vendarle.

Sicer res nerazumljiva napaka olimpijine administracije, ki pa po drugi strani ni čisto nič vplivala na rezultat 4. tekme. Groznik ni stopil na led, še na klopi ni bil. Po nesreči je njegovo ime ostalo v zapisniku.

Za moje pojme zmaga salzburških miljonov nad slovenskim klubom. Vodilni v EBLU pač ne spustijo priložnosti, da neavstrijskemu klubu vržejo poleno pod noge. Teh je bilo danes pač preveč. Zdaj sem prepričan, da nikoli noben neavstrijski klub ne bo prvak v tem tekmovanju. Slabo za ligo.
Čestitke predsedniku EBEL Kaltu za odločitev, prav tako čestitam tudi kapetanu Salzburga Kaltu.

In iskrene čestitke vsem tistim, ki držite pesti za Salzburg. Dvojna zmaga v enem dnevu, to ni od muh.
User avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Posts: 2022
Joined: 16.06.2007 16:45:01
Location: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Post by Ruki »

Tkole bom napisu... Uživajte še teli dobri 2 uri, ki sta ostali do jutri, kajti tole bo tudi edino kar lahko proslavljate. Državc je namreč naš :wink: Je pa tudi že prepovedano navijati za Olimpijo, mogoče do torka prepovejo celo igranje za Olimpijo. Premalo kart za navijače, prepoved speakerju spodbujat svoje navijače, kaj vse še Salzburg lahko doseže. Če ne gre iz igre, kljub pomoči sodnikov, bo pa prek vsega ostalega prišla zmaga v domač, oblazinjen žep. Škoda nadaljnih besed zgubljat, ve se kdo je moralni zmagovalec.
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

@Horex

a je že kej Sava narasla pri vas? al je še prezgodej? predlagam ti da greš nekam čim višje, najboljše na Kum :afro:
Post Reply