Vse v zvezi s stripi.
Moderators: TomDar , jang , Corto , Tornado , Mioke
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Posts: 1840 Joined: 21.01.2005 19:46:00
Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)
Post
by Bob Rock » 04.05.2007 17:45:51
Zanič vsekakor je, o tem ne gre dvomiti, samo Djevojka iz Torte je pa res prehuda konkurenca celo zanj.
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347 Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje
Post
by horex2 » 04.05.2007 18:07:58
no,men se zdi,da je ta še slabša...
horex je zakon, pa reno tud...
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241 Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:
Post
by Corto » 04.05.2007 21:11:19
Se strinjam, da so omenjeni specijali obupni.
Se pa stricu Martiju obetajo lepši časi, predvsem po zaslugi Moralesa, ki je trenutno prevzel vlogo glavnega scenarista serijala. Njegove zadnje zgodbe so v Italiji zelo dobro sprejete.
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241 Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:
Post
by Corto » 11.07.2007 19:54:10
Ravno prebiram prve številke MM Biblioteke in se mi poraja eno vprašanje...
MM ima v prvih dveh epizodah na čelu majhen črn narobe obrnjen trikotnik.
Kaj naj bi to bilo? Predvidevam, da je bilo to dorisano v Tutto seriji in je tu zaradi kontiniutete?
Potem v naslednjih delih tega trikotnika spet ni več???
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005 Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2
Post
by Nobody » 05.08.2007 11:36:25
Kako to, da SA ni izdal #66: Spektar - barvne številke (#200 italijanska številka) v Specialni izdaji kot to dela Ludens?
markolar
STRIPOHOLIK
Posts: 2401 Joined: 21.01.2005 19:49:47
Location: Beltinci
Post
by markolar » 05.08.2007 11:59:41
Nobody wrote: Kako to, da SA ni izdal #66: Spektar - barvne številke (#200 italijanska številka) v Specialni izdaji kot to dela Ludens?
Zakaj bi to izdal kot specijal, saj ni specijal niti v originalu.
mister-no
Posts: 1350 Joined: 10.02.2005 11:25:46
Location: ...
Contact:
Post
by mister-no » 05.08.2007 12:25:57
Nobody wrote: Kako to, da SA ni izdal #66: Spektar - barvne številke (#200 italijanska številka) v Specialni izdaji kot to dela Ludens?
ludens izdaja te okrogle številke za nazaj.
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005 Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2
Post
by Nobody » 05.08.2007 12:40:30
markolar wrote: Nobody wrote: Kako to, da SA ni izdal #66: Spektar - barvne številke (#200 italijanska številka) v Specialni izdaji kot to dela Ludens?
Zakaj bi to izdal kot specijal, saj ni specijal niti v originalu.
ludens je delal tako, pa tudi niso bili specialci v originalu
bresh
Posts: 105 Joined: 10.05.2007 12:06:20
Location: Kranj
Contact:
Post
by bresh » 06.08.2007 20:42:33
ja, npr zagor.
6ar
STRIPOHOLIK
Posts: 2040 Joined: 17.10.2005 22:53:40
Contact:
Post
by 6ar » 07.08.2007 7:56:06
prebral team up MN&MM
to je največja bedarija kar jih je za prebrat, ta boneli je tema totalna
Xabaras
STRIPOHOLIK
Posts: 758 Joined: 22.01.2005 20:03:32
Contact:
Post
by Xabaras » 07.08.2007 8:38:28
Prebral team up MM&NN2 - že prvi del ni bil slab, drugi je pa še boljši. Pravzaprav je zelo dober.
6ar
STRIPOHOLIK
Posts: 2040 Joined: 17.10.2005 22:53:40
Contact:
Post
by 6ar » 07.08.2007 10:37:53
6ar wrote: prebral team up MN &MM
ta z mister no-jem je tema
klasični boneli
Xabaras
STRIPOHOLIK
Posts: 758 Joined: 22.01.2005 20:03:32
Contact:
Post
by Xabaras » 07.08.2007 10:47:03
Vem, sem opazil, da misliš na MN.
Pač sem dodal, čisto nepovezano, da Tajna baze drugdje je pa
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241 Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:
Post
by Corto » 10.04.2008 9:41:05
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005 Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2
Post
by Nobody » 10.04.2008 9:57:46
obetavna (napeta) zgodba, sudeč po naslovnici