MARTIN MYSTERE

Vse v zvezi s stripi.

Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke

User avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Posts: 1840
Joined: 21.01.2005 19:46:00
Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Post by Bob Rock »

Zanič vsekakor je, o tem ne gre dvomiti, samo Djevojka iz Torte je pa res prehuda konkurenca celo zanj.
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Post by horex2 »

no,men se zdi,da je ta še slabša...
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

Post by Corto »

Se strinjam, da so omenjeni specijali obupni.

Se pa stricu Martiju obetajo lepši časi, predvsem po zaslugi Moralesa, ki je trenutno prevzel vlogo glavnega scenarista serijala. Njegove zadnje zgodbe so v Italiji zelo dobro sprejete.
User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

Post by Corto »

Ravno prebiram prve številke MM Biblioteke in se mi poraja eno vprašanje...

MM ima v prvih dveh epizodah na čelu majhen črn narobe obrnjen trikotnik.
Kaj naj bi to bilo? Predvidevam, da je bilo to dorisano v Tutto seriji in je tu zaradi kontiniutete?

Potem v naslednjih delih tega trikotnika spet ni več???
User avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005
Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2

Post by Nobody »

Kako to, da SA ni izdal #66: Spektar - barvne številke (#200 italijanska številka) v Specialni izdaji kot to dela Ludens?
User avatar
markolar
STRIPOHOLIK
Posts: 2401
Joined: 21.01.2005 19:49:47
Location: Beltinci

Post by markolar »

Nobody wrote:Kako to, da SA ni izdal #66: Spektar - barvne številke (#200 italijanska številka) v Specialni izdaji kot to dela Ludens?
Zakaj bi to izdal kot specijal, saj ni specijal niti v originalu.
Image
User avatar
mister-no
Posts: 1350
Joined: 10.02.2005 11:25:46
Location: ...
Contact:

Post by mister-no »

Nobody wrote:Kako to, da SA ni izdal #66: Spektar - barvne številke (#200 italijanska številka) v Specialni izdaji kot to dela Ludens?
ludens izdaja te okrogle številke za nazaj.
User avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005
Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2

Post by Nobody »

markolar wrote:
Nobody wrote:Kako to, da SA ni izdal #66: Spektar - barvne številke (#200 italijanska številka) v Specialni izdaji kot to dela Ludens?
Zakaj bi to izdal kot specijal, saj ni specijal niti v originalu.
ludens je delal tako, pa tudi niso bili specialci v originalu
bresh
Posts: 105
Joined: 10.05.2007 12:06:20
Location: Kranj
Contact:

Post by bresh »

ja, npr zagor.
Uživam ob bilijardu, odbojki na mivki, stripih, lepih puncah, dobri družbi in ob dolgih nočeh :)

http://www.ambasada-gavioli.com/
User avatar
6ar
STRIPOHOLIK
Posts: 2040
Joined: 17.10.2005 22:53:40
Contact:

Post by 6ar »

prebral team up MN&MM
to je največja bedarija kar jih je za prebrat, ta boneli je tema totalna
User avatar
Xabaras
STRIPOHOLIK
Posts: 758
Joined: 22.01.2005 20:03:32
Contact:

Post by Xabaras »

Prebral team up MM&NN2 - že prvi del ni bil slab, drugi je pa še boljši. Pravzaprav je zelo dober. :)
User avatar
6ar
STRIPOHOLIK
Posts: 2040
Joined: 17.10.2005 22:53:40
Contact:

Post by 6ar »

6ar wrote:prebral team up MN&MM
ta z mister no-jem je tema
klasični boneli
User avatar
Xabaras
STRIPOHOLIK
Posts: 758
Joined: 22.01.2005 20:03:32
Contact:

Post by Xabaras »

Vem, sem opazil, da misliš na MN.
Pač sem dodal, čisto nepovezano, da Tajna baze drugdje je pa Image
User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

Post by Corto »

Image
User avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005
Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2

Post by Nobody »

obetavna (napeta) zgodba, sudeč po naslovnici
Post Reply