Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma
Moderators: TomDar , jang , Corto , Tornado , Mioke
Mocivnik
Posts: 415 Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem
Post
by Mocivnik » 17.02.2009 13:02:47
je kdo v kontaktu z njim? že skoraj 14 dni je poteklo od licitacije ki sem jo zmagal, in moral bi dobiti strip....seveda ne katerega koli, ampak slo AF-ja
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220 Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled
Post
by jang » 17.02.2009 13:22:57
kontaktiral si ga?
plačal si mu že?
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005 Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2
Post
by Nobody » 17.02.2009 14:17:02
midva sva takoj vse uredila
v malo več kot enem tednu
pa AF-je sem že prečital
izzy
STRIPOHOLIK
Posts: 1332 Joined: 29.09.2006 9:25:53
Location: Slovenski Javornik
Post
by izzy » 17.02.2009 15:20:05
gregorbikupil wrote: Regie je v redu. Nic bat.
Se podpišem pod to.
From Far Beyond The Valkyries Chant My Name
Gusar
Posts: 2299 Joined: 19.10.2006 0:07:01
Location: Ptuj
Post
by Gusar » 17.02.2009 16:18:04
Za takšne zadeve obstaja podforum "Komentarji, kritike, predlogi"
GOTOF JE!
Mocivnik
Posts: 415 Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem
Post
by Mocivnik » 17.02.2009 16:53:57
Nobody wrote: midva sva takoj vse uredila
v malo več kot enem tednu
pa AF-je sem že prečital
ne nisem še plačal pa nič, ker mi ne odgovori na zs, niti na mejl, niti preko sporočila o opravljeni dražbi...
ps nobody; prodaš kakšen af???
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005 Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2
Post
by Nobody » 17.02.2009 17:04:29
Mocivnik wrote:
ps nobody; prodaš kakšen af???
zaenkrat ne
humphrey
Posts: 79 Joined: 12.03.2007 20:16:11
Location: Kranj
Post
by humphrey » 18.02.2009 17:07:32
Midva sva opravila posel v dveh dneh po končanih licitacijah.
Regie - vse super korektno! Same pohvale!
zolbert
STRIPOHOLIK
Posts: 220 Joined: 27.11.2005 13:22:55
Location: Ljubljana
Post
by zolbert » 19.02.2009 10:47:30
enako z moje strani, vse v dveh dneh.....
pošlji mu še enkrat mail, lahko da ga ni videl v poplavi kupcev....
Poli 78
STRIPOHOLIK
Posts: 8473 Joined: 23.10.2007 12:52:48
Location: Ljubljana
Post
by Poli 78 » 19.02.2009 15:04:13
Jaz nisem imel prav nobenih težav z njim, ravno nasprotno. Vse super, korektno in tudi za dostavo v Lj. se je dalo zmeniti. Skratka,
.
Anything is possible
Be the Change You Want to See