Regie [je ta model sploh še živ] dolguje mi af-ja!

Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma

Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke

Post Reply
User avatar
Mocivnik
Posts: 415
Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem

Regie [je ta model sploh še živ] dolguje mi af-ja!

Post by Mocivnik »

je kdo v kontaktu z njim? že skoraj 14 dni je poteklo od licitacije ki sem jo zmagal, in moral bi dobiti strip....seveda ne katerega koli, ampak slo AF-ja 8) 8)
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

kontaktiral si ga?
plačal si mu že?
User avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005
Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2

Post by Nobody »

midva sva takoj vse uredila
v malo več kot enem tednu
pa AF-je sem že prečital :wink:
gregorbikupil
Posts: 1415
Joined: 23.11.2006 15:52:08

Post by gregorbikupil »

Regie je v redu. Nic bat.
izzy
STRIPOHOLIK
Posts: 1333
Joined: 29.09.2006 9:25:53
Location: Slovenski Javornik

Post by izzy »

gregorbikupil wrote:Regie je v redu. Nic bat.
Se podpišem pod to. :yes:
From Far Beyond The Valkyries Chant My Name
User avatar
Gusar
Posts: 2299
Joined: 19.10.2006 0:07:01
Location: Ptuj

Post by Gusar »

Za takšne zadeve obstaja podforum "Komentarji, kritike, predlogi" :o
GOTOF JE!
User avatar
Mocivnik
Posts: 415
Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem

Post by Mocivnik »

Nobody wrote:midva sva takoj vse uredila
v malo več kot enem tednu
pa AF-je sem že prečital :wink:
ne nisem še plačal pa nič, ker mi ne odgovori na zs, niti na mejl, niti preko sporočila o opravljeni dražbi...


ps nobody; prodaš kakšen af???
User avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005
Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2

Post by Nobody »

Mocivnik wrote: ps nobody; prodaš kakšen af???
zaenkrat ne
User avatar
humphrey
Posts: 79
Joined: 12.03.2007 20:16:11
Location: Kranj

Post by humphrey »

Midva sva opravila posel v dveh dneh po končanih licitacijah.

Regie - vse super korektno! Same pohvale!
zolbert
STRIPOHOLIK
Posts: 220
Joined: 27.11.2005 13:22:55
Location: Ljubljana

Post by zolbert »

enako z moje strani, vse v dveh dneh.....

pošlji mu še enkrat mail, lahko da ga ni videl v poplavi kupcev....
User avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Posts: 8473
Joined: 23.10.2007 12:52:48
Location: Ljubljana

Post by Poli 78 »

Jaz nisem imel prav nobenih težav z njim, ravno nasprotno. Vse super, korektno in tudi za dostavo v Lj. se je dalo zmeniti. Skratka, :yes: .
Anything is possible
Be the Change You Want to See
gregorbikupil
Posts: 1415
Joined: 23.11.2006 15:52:08

Post by gregorbikupil »

Ej, močivnik, si dobil robo od Regieja?
Post Reply