Vabljeni k sodelovanju na Ilustrarium 2011

Novice, najave, obvestila javnosti, informiranje in debate v zvezi z društvom

Moderators: TomDar, jang, Corto, Mioke

Post Reply
DjJuvan
Posts: 30
Joined: 17.11.2008 13:30:48

Vabljeni k sodelovanju na Ilustrarium 2011

Post by DjJuvan »

Letošnji Ilustrarium je že drugi dogodek po vrsti, kjer se predstavijo vseslovenski ljubiteljski risarji, ilustratorji, ki so obenem tudi ljubitelji animejev in mang – japonskih animacij in stripov.

Ilustrarium 2011 bo odlikoval povsem unikaten program in razstava, kjer se bodo ilustratorji tokrat pomerili v ustvarjanju kreacij po vnaprej določeni tematiki. Ker smo s prvo razstavo opazili ogromno perspektivnih talentov, smo se odločili za malce zanimivejši izziv, kjer bojo še bolje nakazali svojo kreativnost. Čeprav bo tema določena, pričakujemo, da bodo razstavljena dela še vedno imela tipičen japonski stil animejev in mang.

Več o sami temi in pogojih na tej povezavi: Ilustrarium 2011 – Vsi ilustratorji, risarji in umetniki pozor!

Bi pa na tem mestu še opozoril društvo Stripoholik na poslan e-mail na striparna"@"striparna.com glede sodelovanja na omenjenem dogodku. Če ga niste prejeli, mi sporočite.
Last edited by DjJuvan on 23.01.2023 17:06:59, edited 1 time in total.
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Re: Vabljeni k sodelovanju na Ilustrarium 2011

Post by TomDar »

DjJuvan wrote: Bi pa na tem mestu še opozoril društvo Stripoholik na poslan e-mail na striparna"@"striparna.com glede sodelovanja na omenjenem dogodku. Če ga niste prejeli, mi sporočite.
Nismo prejeli nobenega maila? sem šel pogledat, nič v tem letu ni prišlo na to temo. Mail pa deluje, ker mi prihajajo ostala obvestila na ta mail!
Odstrani se pošast!
DjJuvan
Posts: 30
Joined: 17.11.2008 13:30:48

Re: Vabljeni k sodelovanju na Ilustrarium 2011

Post by DjJuvan »

Ni mi jasno. Jaz ga imam tudi v "poslano". Sem poslal še enkrat.

kaj pa spambox?
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Re: Vabljeni k sodelovanju na Ilustrarium 2011

Post by TomDar »

DjJuvan wrote:Ni mi jasno. Jaz ga imam tudi v "poslano". Sem poslal še enkrat.

kaj pa spambox?
Našel v spamu, 27.3 je bilo poslano?
Tega današnjega pa še ni...
Odstrani se pošast!
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Re: Vabljeni k sodelovanju na Ilustrarium 2011

Post by TomDar »

No, pa je prišel še današnji mail!
Odstrani se pošast!
Post Reply