Organiziramo tradicionalni III. piknik društva Stripoholik.
Piknik bo v nedeljo 15. avgusta 2010 od 10h na piknik prostoru na Ježici v Ljubljani.
Prostor je umaknjen iz ceste na mirni in prijetni lokaciji in ima vso potrebno infrastrukturo (wc, voda, elektrika, hladilnik, pipco za točeno pivo, žar, ...).
V primeru dežja je tu pokriti prostor z mizami in stoli.
Na voljo sta tudi dve igrišći za odbojko na mivki, lahko tudi fuzbal
Poskrbeli bomo za dobro hrano, pijačo in muziko (vsak naj prinese glasbo po želji
Prinesite s sabo samo dobro voljo!
Znesek za participacijo je 15€ na osebo.
Piknik je namenjen tako članom, kot nečlanom društva!
Prijave zbiramo do vključno 13. avgusta 2010 Prijavite se TUKAJ!
Kako je bilo na prvih dveh piknikih:
Prvi piknik
Drugi piknik
Kako priti na piknik prostor na Ježici:


