III. društveni piknik, 15.8.2010

Novice, najave, obvestila javnosti, informiranje in debate v zvezi z društvom

Moderators: TomDar, jang, Corto, Mioke

Prideš na piknik?

Poll ended at 15.08.2010 13:31:27

Obvezno!
7
47%
Žal ne utegnem!
8
53%
 
Total votes: 15

User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

III. društveni piknik, 15.8.2010

Post by Corto »

Pozdravljeni!

Organiziramo tradicionalni III. piknik društva Stripoholik.
Piknik bo v nedeljo 15. avgusta 2010 od 10h na piknik prostoru na Ježici v Ljubljani.
Prostor je umaknjen iz ceste na mirni in prijetni lokaciji in ima vso potrebno infrastrukturo (wc, voda, elektrika, hladilnik, pipco za točeno pivo, žar, ...).
V primeru dežja je tu pokriti prostor z mizami in stoli.
Na voljo sta tudi dve igrišći za odbojko na mivki, lahko tudi fuzbal :)

Poskrbeli bomo za dobro hrano, pijačo in muziko (vsak naj prinese glasbo po želji :))
Prinesite s sabo samo dobro voljo!

Znesek za participacijo je 15€ na osebo.
Piknik je namenjen tako članom, kot nečlanom društva!


Prijave zbiramo do vključno 13. avgusta 2010 Prijavite se TUKAJ!


Kako je bilo na prvih dveh piknikih:
Prvi piknik
Drugi piknik


Kako priti na piknik prostor na Ježici:
Image
Image
Image
Last edited by Corto on 07.08.2010 15:51:55, edited 1 time in total.
User avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005
Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2

Post by Nobody »

No evo.

Piknika sem se že prokleto veselil, zdaj je pa padel na taki datum, da je
nemogoče priti.
Namreč v sosednji vasi imajo vsako leto 15.8. ,,proščenje,, oz. fešto, tako
da je pijanica do daske.

Žal, datum je res neugoden, 15.8. je državni praznik in ga vsak izkoristi po svoje.
Vsak drugi datum bi bil bolj primeren za piknik - mogoče tudi kaka sobota.
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

Prijave zbiramo do vključno 13. avgusta 2010 Prijavite se TUKAJ!
Odstrani se pošast!
User avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Posts: 1840
Joined: 21.01.2005 19:46:00
Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Post by Bob Rock »

Na žalost se bom moral tudi jaz odpovedati udeležbi zaradi neugodnega termina.
BuDi
STRIPOHOLIK
Posts: 7267
Joined: 21.01.2005 19:19:44
Location: 1000 Ljubljana

Post by BuDi »

Se mi zdi da bo čez sezono itak vedno za koga tak ali drugačen termin neugoden.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

S tem piknikom je pač tako. Jaz sem v začetku julija dobil eno ponudbo za piknik plac v Bohinju. Se mi zdi da je bilo prosto še 23.7. in 30.7.
Pa se nam je zdelo da je 23.7. bil prehitro na vrsti, za 30.7. pa je bilo rečeno da je takrat Grossman v Lendavi. Ena pripombica je bila tudi ker ni bilo na voljo nogometnega igrišča (takrat je bil še SP) :)

Potem sem našel en piknik plac z ornk nogometnim igriščem na Homu ( Zasip pri Bledu) ampak na žalost so tu zasedeni že vsi vikendi do konca Septembra. Res škoda, v bližini je prijeten izlet v Vintgar.

In potem je meni ketna dol padla, k sreči je uletel Corto z Ježico. Odločili so se za ta datum ko gredo še kače na drevo baje. In to je to.

Party ON 8)
dveribad
Posts: 21
Joined: 31.03.2007 21:53:35

Post by dveribad »

Jel ovaj piknik otvorenog tipa ili samo za članove?
"diznijevska verzija"
User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

Post by Corto »

dveribad wrote:Jel ovaj piknik otvorenog tipa ili samo za članove?
OTVORENO ZA SVE! :)
dveribad
Posts: 21
Joined: 31.03.2007 21:53:35

Post by dveribad »

Corto wrote:
dveribad wrote:Jel ovaj piknik otvorenog tipa ili samo za članove?
OTVORENO ZA SVE! :)
Super,vidimo se,ja dolazim.Pozdrav
"diznijevska verzija"
User avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Posts: 9857
Joined: 14.04.2007 16:39:52
Location: Ljubljana

Post by risar_69 »

Matr, delam. sem imel glihkar dopust. :?
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

Trenutno priljavljeni:
Corto 1
TomDar 1
BuDi 1
horex2 1
alex 2
jang 1
Odstrani se pošast!
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Post by horex2 »

ja,ja jst pridem po poldrugiuri iz šihta direkt fullačensestradan :yes: :crazy:
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Post by tilitili »

TomDar wrote:Trenutno priljavljeni:
Corto 1
TomDar 1
BuDi 1
horex2 1
alex 2
jang 1
a te cifre na konc pomenjo število udeležencev? ker nas je 5 (plus psica) in mamo možnost se uglast po RD žurki v grosuplem. če je seveda dovoljeno prpelat tut familijo.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

Post by Corto »

tilitili wrote:
TomDar wrote:Trenutno priljavljeni:
Corto 1
TomDar 1
BuDi 1
horex2 1
alex 2
jang 1
a te cifre na konc pomenjo število udeležencev? ker nas je 5 (plus psica) in mamo možnost se uglast po RD žurki v grosuplem. če je seveda dovoljeno prpelat tut familijo.
To je število udeležencev, ja.
Ti prijavi kar dva, ker predvidevam da sta dva odrasla in otroci.
Prijaviš se na povezavi v prvem sporočilu.

Če ima kdo probleme pri prijavljanju naj javi in ga bomo mi prijavili :)
User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

Post by Corto »

horex2 wrote:ja,ja jst pridem po poldrugiuri iz šihta direkt fullačensestradan :yes: :crazy:
Ni problema, hrane in pijače bo dovolj :yes:
Post Reply