Prodajna razstava stripov v Konzorciju (9.2.-5.3.2011)

Vse v zvezi s stripi.

Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke

Post Reply
User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

Prodajna razstava stripov v Konzorciju (9.2.-5.3.2011)

Post by Corto »

Več o razstavi in spremljajočih dogodkih najdete na povezavi:
http://www.mladinska.com/skupina_mk/kol ... k?etid=420
User avatar
Simao
STRIPOHOLIK
Posts: 632
Joined: 27.04.2007 23:44:15
Location: Maribor

Post by Simao »

Dragi člani foruma, ki imate otroke od 5 do 99 leta starosti ali pa se sami želite udeležiti Strip delavnice:

Vabim vas, če imate možnost in čas, da se mi pridružite v sredo 16. februarja ob 17.30 uri na dvourni delavnici šole risanja stripa. Sploh če pripeljete svoje otroke, se bom res potrudil, da bodo uživali v risanju in morda tudi pripomogel k temu, da vzljubijo strip. Če pa iz koga nastane kak mali Tomo Lavrič, smo pa itak vsi zmagali.

Predvideno je še več strip delavnic do začetka marca ampak je vse odvisno od obiska na tej prvi delavnici. Zato upam na velik obisk in s tem opravičimo dejstvo, da je strip spet živ.

Jaz bom v tem mesecu zaradi drugih službenih obveznosti veliko v LJ, tako da se lahko dobimo tudi kar tako na kaki kavi.
Rabiš ideje za risanje? Brezplačno si naloži mojo 300 stransko knjigo "100 idej za risanje" ----> https://www.ilu.si/100idejodrasli
BuDi
STRIPOHOLIK
Posts: 7267
Joined: 21.01.2005 19:19:44
Location: 1000 Ljubljana

Post by BuDi »

Danes je bilo tam zelo malo podpornikov prave stvari, škoda :?
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

BuDi wrote:Danes je bilo tam zelo malo podpornikov prave stvari, škoda :?
Škoda:(

Jaz pridem v sredo z moji starejši princezi na tečaj risanja...

Upam, da še kdo utegne...

LP
Odstrani se pošast!
User avatar
Simao
STRIPOHOLIK
Posts: 632
Joined: 27.04.2007 23:44:15
Location: Maribor

Post by Simao »

Še enkrat vabljeni! Več nas bo, boljše bo. Otroci bodo uživali, na voljo bodo papir, svinčniki in flomastri, knjige za učenje risanja pa še ogromno stripov vsepovsod naokoli.

Dobra popestritev za sredino deževno popoldne. Se vidimo.
Rabiš ideje za risanje? Brezplačno si naloži mojo 300 stransko knjigo "100 idej za risanje" ----> https://www.ilu.si/100idejodrasli
User avatar
Simao
STRIPOHOLIK
Posts: 632
Joined: 27.04.2007 23:44:15
Location: Maribor

Post by Simao »

Lep deževen dan za druženje in risanje stripov.

A pride kdo naokoli?
Rabiš ideje za risanje? Brezplačno si naloži mojo 300 stransko knjigo "100 idej za risanje" ----> https://www.ilu.si/100idejodrasli
User avatar
Simao
STRIPOHOLIK
Posts: 632
Joined: 27.04.2007 23:44:15
Location: Maribor

Post by Simao »

Samo za info. Delavnica je uspela, prišlo je veliko otrok, preživeli dve lepi striparski uri.

Za nameček je prišla tudi TV SLO, intervju si lahko ogledate v petek po odmevih ob 22ih v Kulturnih drobtinicah.

Slike še sledijo, ko jih dobim od Katje iz MK.
Rabiš ideje za risanje? Brezplačno si naloži mojo 300 stransko knjigo "100 idej za risanje" ----> https://www.ilu.si/100idejodrasli
DjJuvan
Posts: 30
Joined: 17.11.2008 13:30:48

Post by DjJuvan »

Škoda ker mi ni zneslo pridt posnet zadeve in vzet kakega intervjuja... ker bi bilo zanimivo tudi za naš sloanime kanal.

upam da bo še kdaj ta razstava in da se mi časovno ne bo prekrival s čim drugim xD

Mimogrede, omenjenega intervjuja na mmc rtvslo ne najdem, mi pomagate?

EDIT: nevermind, sem našu : http://tvslo.si/#ava2.97265419;;
User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

Post by Corto »

Bravo, Simon!
User avatar
Simao
STRIPOHOLIK
Posts: 632
Joined: 27.04.2007 23:44:15
Location: Maribor

Post by Simao »

Ja, hvala.

Dosti stvari so izrezali, predusem mojo prestavitev društva, Vojkota in Stripbumerang, festival BD dan v Celju, Stripurger, ...

Ampak so bili omejeni z časom na 2 minuti. Bo naslednjič več časa :)
Cheers.
Rabiš ideje za risanje? Brezplačno si naloži mojo 300 stransko knjigo "100 idej za risanje" ----> https://www.ilu.si/100idejodrasli
Post Reply