..:: AF ~ Co-Libri ::..

Prostor za vaše iskane stripe. S pomočjo foruma si boste lažje našli manjkajoče stripe za vaše zbirke.

Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke

User avatar
Mocivnik
Posts: 415
Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem

..:: AF ~ Co-Libri ::..

Post by Mocivnik »

Kupim stripe:

Zaenkrat nič :)
Last edited by Mocivnik on 26.10.2013 2:41:01, edited 27 times in total.
User avatar
Mulder
Posts: 308
Joined: 29.01.2005 15:04:36
Location: Nova Gorica

Post by Mulder »

Živjo!

Sem dobil na podstrešju št.3 Operacija Frankenstein, pa ti ga rade volje odstopim, samo sporoči mi naslov.

LP
User avatar
Mocivnik
Posts: 415
Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem

Post by Mocivnik »

Koliko bi bila cena; kdaj mi ga lahko pošlješ?

Lp
User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

Post by Corto »

Izbrisal sem nepotrebna sporočila.

Glede na to, da je temo odprl Mocivnik v podforumu Kupim, je to nekako njegova zona, kjer se lahko dogovarja o nakupih brez potrebe uporabljanja ZS. Prosim, da torej ne smetite po njegovi temi.

*Se vmešavaš moje postavljanje reda!? :) [mioke]
User avatar
Mocivnik
Posts: 415
Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem

Post by Mocivnik »

UPD8
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

Evo močivnik, jaz bom imel AF zelene slovenske na naslednjem bazarju.
Mislim, da bom imel dvojne sledeče številke 1,2,4,14.
Odstrani se pošast!
User avatar
Mocivnik
Posts: 415
Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem

Post by Mocivnik »

UPD8
User avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005
Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2

Post by Nobody »

dal sem neke AF na licitacije - rubrika Razno
User avatar
Mocivnik
Posts: 415
Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem

Post by Mocivnik »

UPDATE (Ne potrebujem več grupa tnt :baw: :whistle: :shock: )
User avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Posts: 1840
Joined: 21.01.2005 19:46:00
Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Post by Bob Rock »

Mocivnik wrote:UPDATE (Ne potrebujem več grupa tnt :baw: :whistle: :shock: )
Zakaj jo imaš pa potem še vedno na seznamu manjkajočih ?
User avatar
Mocivnik
Posts: 415
Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem

Post by Mocivnik »

Bob Rock wrote:
Mocivnik wrote:UPDATE (Ne potrebujem več grupa tnt :baw: :whistle: :shock: )
Zakaj jo imaš pa potem še vedno na seznamu manjkajočih ?
Mišljeno je bil slovenski izvod, ali če ti bo lažje: Ekipa TNT :wink:
User avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Posts: 1840
Joined: 21.01.2005 19:46:00
Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Post by Bob Rock »

Mocivnik wrote:
Bob Rock wrote:
Mocivnik wrote:UPDATE (Ne potrebujem več grupa tnt :baw: :whistle: :shock: )
Zakaj jo imaš pa potem še vedno na seznamu manjkajočih ?
Mišljeno je bil slovenski izvod, ali če ti bo lažje: Ekipa TNT :wink:
Zakaj pa potem piše v hrvaškem jeziku ? Precej nelogično.
User avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Posts: 1840
Joined: 21.01.2005 19:46:00
Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Post by Bob Rock »

Glej ga zlomka, danes sem na strip bazarju ponesreči kupil SLO AF številko 23, potem pa doma ugotovil, da jo že imam. Zdaj pa res ne vem, kaj bi z njo.
User avatar
Mocivnik
Posts: 415
Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem

Post by Mocivnik »

glej ga, BUMP, dobil 1 kos (^^), cifro 30. Še vedno pa iščem ostale.
Bob Rock wrote:Glej ga zlomka, danes sem na strip bazarju ponesreči kupil SLO AF številko 23, potem pa doma ugotovil, da jo že imam. Zdaj pa res ne vem, kaj bi z njo.
se imas, lahko dobis...?
sawitch
Posts: 90
Joined: 17.12.2007 2:22:07

Post by sawitch »

Javi mi se na sawitch@gmail.com da ti kazem sta imam od Alan Fordova, bice ti zanimljivo... Pozz
sawitch@gmail.com otvoren za menjanje
Post Reply