Prostor za vaše iskane stripe. S pomočjo foruma si boste lažje našli manjkajoče stripe za vaše zbirke.
Moderators: TomDar , jang , Corto , Tornado , Mioke
Mocivnik
Posts: 415 Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem
Post
by Mocivnik » 05.01.2007 20:30:23
Kupim stripe:
Zaenkrat nič
Last edited by
Mocivnik on 26.10.2013 2:41:01, edited 27 times in total.
Mulder
Posts: 308 Joined: 29.01.2005 15:04:36
Location: Nova Gorica
Post
by Mulder » 22.02.2007 22:12:39
Živjo!
Sem dobil na podstrešju št.3 Operacija Frankenstein, pa ti ga rade volje odstopim, samo sporoči mi naslov.
LP
Mocivnik
Posts: 415 Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem
Post
by Mocivnik » 23.02.2007 16:07:55
Koliko bi bila cena; kdaj mi ga lahko pošlješ?
Lp
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241 Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:
Post
by Corto » 25.02.2007 22:04:45
Izbrisal sem nepotrebna sporočila.
Glede na to, da je temo odprl Mocivnik v podforumu Kupim, je to nekako njegova zona, kjer se lahko dogovarja o nakupih brez potrebe uporabljanja ZS. Prosim, da torej ne smetite po njegovi temi.
*Se vmešavaš moje postavljanje reda!?
[mioke]
Mocivnik
Posts: 415 Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem
Post
by Mocivnik » 21.03.2007 19:32:09
UPD8
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925 Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:
Post
by TomDar » 02.04.2007 10:23:46
Evo močivnik, jaz bom imel AF zelene slovenske na naslednjem bazarju.
Mislim, da bom imel dvojne sledeče številke 1,2,4,14.
Odstrani se pošast!
Mocivnik
Posts: 415 Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem
Post
by Mocivnik » 24.06.2007 23:30:28
UPD8
Nobody
STRIPOHOLIK
Posts: 6005 Joined: 02.05.2005 13:03:56
Location: Gornji Slaveči 2
Post
by Nobody » 26.06.2007 6:09:48
dal sem neke AF na licitacije - rubrika Razno
Mocivnik
Posts: 415 Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem
Post
by Mocivnik » 28.08.2007 11:34:11
UPDATE (Ne potrebujem več grupa tnt
)
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Posts: 1840 Joined: 21.01.2005 19:46:00
Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)
Post
by Bob Rock » 02.09.2007 19:40:11
Mocivnik wrote: UPDATE (Ne potrebujem več grupa tnt
)
Zakaj jo imaš pa potem še vedno na seznamu manjkajočih ?
Mocivnik
Posts: 415 Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem
Post
by Mocivnik » 09.09.2007 15:50:37
Bob Rock wrote: Mocivnik wrote: UPDATE (Ne potrebujem več grupa tnt
)
Zakaj jo imaš pa potem še vedno na seznamu manjkajočih ?
Mišljeno je bil slovenski izvod, ali če ti bo lažje: Ekipa TNT
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Posts: 1840 Joined: 21.01.2005 19:46:00
Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)
Post
by Bob Rock » 09.09.2007 17:56:20
Mocivnik wrote: Bob Rock wrote: Mocivnik wrote: UPDATE (Ne potrebujem več grupa tnt
)
Zakaj jo imaš pa potem še vedno na seznamu manjkajočih ?
Mišljeno je bil slovenski izvod, ali če ti bo lažje: Ekipa TNT
Zakaj pa potem piše v hrvaškem jeziku ? Precej nelogično.
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Posts: 1840 Joined: 21.01.2005 19:46:00
Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)
Post
by Bob Rock » 22.09.2007 23:17:47
Glej ga zlomka, danes sem na strip bazarju ponesreči kupil SLO AF številko 23, potem pa doma ugotovil, da jo že imam. Zdaj pa res ne vem, kaj bi z njo.
Mocivnik
Posts: 415 Joined: 04.01.2007 21:31:09
Location: Ravne na Koroškem
Post
by Mocivnik » 09.02.2008 19:39:07
glej ga, BUMP, dobil 1 kos (^^), cifro 30. Še vedno pa iščem ostale.
Bob Rock wrote: Glej ga zlomka, danes sem na strip bazarju ponesreči kupil SLO AF številko 23, potem pa doma ugotovil, da jo že imam. Zdaj pa res ne vem, kaj bi z njo.
se imas, lahko dobis...?