Preacher

Vesolje superjunakov, svet brez superjunakov in prostor za ostale zadevščine ameriške produkcije.

Moderators: TomDar, jang, Corto, Mioke, Ruki

User avatar
Alek
STRIPOHOLIK
Posts: 466
Joined: 01.10.2006 19:08:29
Location: Škofja Loka

Preacher

Post by Alek »

Mislim, da si eden najboljsih stripov vseh casov zasluzi svoj topic, dammit :) :) Strip je Vertigo-v izslo pa je mislim da okoli 65 zvezcicev in lahko recem, da je to eden tistih stripov, ki ima res neverjetno zgodbo, bok ob bok Sandmanu in Hellblazerju :) Tko, lahk mal napisete svoje vtise, ce pa imate strip in z njim niste zadovoljni, se priporocam :)

Pa se to, ubistvu zarad te novicke odpiram topic, me je neverjetno razveselila (upam da bo dobr):LOS ANGELES (Hollywood Reporter) - HBO has seen the light and is bringing "Preacher" to the small screen.

The pay cable network is developing a one-hour series based on the popular Vertigo comics series.


Zdej nvem kako bo to izgledal, je pa ze en plus, ker bo koncno kot serija in ne kot film, kjer morjo ful zgodbo vn rezat. Upam vsaj, da se bojo zgodbe drzal kot pri Sin Cityu, slavljen bodi! :)
Skupnost, istost, stalnost.
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

ravno sem prinesel prvo številko Belega Puta s CRŠ-ja...dvojko imam pa tudi že kako leto skenirano na disku
ko bom prebral bomo pa kero rekli
User avatar
Alek
STRIPOHOLIK
Posts: 466
Joined: 01.10.2006 19:08:29
Location: Škofja Loka

Post by Alek »

jang wrote:ravno sem prinesel prvo številko Belega Puta s CRŠ-ja...dvojko imam pa tudi že kako leto skenirano na disku
ko bom prebral bomo pa kero rekli
Aja ti mas prevedeno prvo knjigo? Jst sm to kupu v anglescini, mogoce mi je malcek manj zanimiva od ostalih knjig/delov, ampak je prvi del in zgodba se sele zacne razvijat :) Sam je super, dvomim da ti bo zal ;)
Skupnost, istost, stalnost.
User avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Posts: 1840
Joined: 21.01.2005 19:46:00
Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Post by Bob Rock »

Jaz imam prvo knjigo od Belega puta. Totalna katastrofa od stripa. Če koga zanima, bi se ga z veseljem znebil.
User avatar
Alek
STRIPOHOLIK
Posts: 466
Joined: 01.10.2006 19:08:29
Location: Škofja Loka

Post by Alek »

Bob Rock wrote:Jaz imam prvo knjigo od Belega puta. Totalna katastrofa od stripa. Če koga zanima, bi se ga z veseljem znebil.
Zakaj katastrofa???? To si me pa zdej sokirou :)
Skupnost, istost, stalnost.
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

Alek wrote:
Bob Rock wrote:Jaz imam prvo knjigo od Belega puta. Totalna katastrofa od stripa. Če koga zanima, bi se ga z veseljem znebil.
Zakaj katastrofa???? To si me pa zdej sokirou :)
evo šanse. Bob ti jo ponuja zastonj
User avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Posts: 1840
Joined: 21.01.2005 19:46:00
Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Post by Bob Rock »

Alek wrote:
Bob Rock wrote:Jaz imam prvo knjigo od Belega puta. Totalna katastrofa od stripa. Če koga zanima, bi se ga z veseljem znebil.
Zakaj katastrofa???? To si me pa zdej sokirou :)
Bral sem ga z veliko muko. Niti nima stila, niti nam nič pametnega ne pove.
User avatar
Alek
STRIPOHOLIK
Posts: 466
Joined: 01.10.2006 19:08:29
Location: Škofja Loka

Post by Alek »

jang wrote:
Alek wrote:
Bob Rock wrote:Jaz imam prvo knjigo od Belega puta. Totalna katastrofa od stripa. Če koga zanima, bi se ga z veseljem znebil.
Zakaj katastrofa???? To si me pa zdej sokirou :)
evo šanse. Bob ti jo ponuja zastonj
Bob, za kok drugac prodajas zadevo? Mislm, sm se mal v razmislanju ce bi jo kupu zase, ker jo mam v anglescini, se pa kolegu bliza rojstni dan in Preacher mu je zakon, tko da...
Skupnost, istost, stalnost.
User avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Posts: 1840
Joined: 21.01.2005 19:46:00
Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Post by Bob Rock »

Alek wrote:
jang wrote:
Alek wrote:
Bob Rock wrote:Jaz imam prvo knjigo od Belega puta. Totalna katastrofa od stripa. Če koga zanima, bi se ga z veseljem znebil.
Zakaj katastrofa???? To si me pa zdej sokirou :)
evo šanse. Bob ti jo ponuja zastonj
Bob, za kok drugac prodajas zadevo? Mislm, sm se mal v razmislanju ce bi jo kupu zase, ker jo mam v anglescini, se pa kolegu bliza rojstni dan in Preacher mu je zakon, tko da...
Za 10 €, kolikor sem ga jaz plačal. Če pa koga zanima, ponujam pa še Sillage, ker je bila tudi to zadeva od katere sem veliko pričakoval, pa izpadel razočaran.
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

ccccccc.....
User avatar
Alek
STRIPOHOLIK
Posts: 466
Joined: 01.10.2006 19:08:29
Location: Škofja Loka

Post by Alek »

Bob Rock wrote:
Alek wrote:
jang wrote:
Alek wrote:
Bob Rock wrote:Jaz imam prvo knjigo od Belega puta. Totalna katastrofa od stripa. Če koga zanima, bi se ga z veseljem znebil.
Zakaj katastrofa???? To si me pa zdej sokirou :)
evo šanse. Bob ti jo ponuja zastonj
Bob, za kok drugac prodajas zadevo? Mislm, sm se mal v razmislanju ce bi jo kupu zase, ker jo mam v anglescini, se pa kolegu bliza rojstni dan in Preacher mu je zakon, tko da...
Za 10 €, kolikor sem ga jaz plačal. Če pa koga zanima, ponujam pa še Sillage, ker je bila tudi to zadeva od katere sem veliko pričakoval, pa izpadel razočaran.
Ga das malo na stran zame? Mislm, v kerem jeziku je? Srbo-hrvaskem, ne? Se zdej ne vem, men je prvi del bil tko, zlo vredu, sam pac je tko uvod v strip, kasnej mi je strip postou eden bolsih stripov :):)
Skupnost, istost, stalnost.
User avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Posts: 1840
Joined: 21.01.2005 19:46:00
Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Post by Bob Rock »

Alek wrote:
Bob Rock wrote:
Alek wrote:
jang wrote:
Alek wrote:Zakaj katastrofa???? To si me pa zdej sokirou :)
evo šanse. Bob ti jo ponuja zastonj
Bob, za kok drugac prodajas zadevo? Mislm, sm se mal v razmislanju ce bi jo kupu zase, ker jo mam v anglescini, se pa kolegu bliza rojstni dan in Preacher mu je zakon, tko da...
Za 10 €, kolikor sem ga jaz plačal. Če pa koga zanima, ponujam pa še Sillage, ker je bila tudi to zadeva od katere sem veliko pričakoval, pa izpadel razočaran.
Ga das malo na stran zame? Mislm, v kerem jeziku je? Srbo-hrvaskem, ne? Se zdej ne vem, men je prvi del bil tko, zlo vredu, sam pac je tko uvod v strip, kasnej mi je strip postou eden bolsih stripov :):)
Ni problema, ga imam spravljenega. Je pa v srbskem jeziku.
User avatar
Alek
STRIPOHOLIK
Posts: 466
Joined: 01.10.2006 19:08:29
Location: Škofja Loka

Post by Alek »

Ok, se cujeva zanga do naslednega tedna, sam de kje ksn evrck napraskam :P
Skupnost, istost, stalnost.
User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

Post by Corto »

Mene tudi ta Preacher od Belega puta ni navdušil.
Dosti boljši mi je bil Hellblazer.

Berem pa zdaj TPB Ancient History (hvala, 6ar) in ta mi je boljši.
Je pa to zgodba o Reverandu, ki se drugače pojavlja kot eden osrednjih likov v Preacherju...
User avatar
Alek
STRIPOHOLIK
Posts: 466
Joined: 01.10.2006 19:08:29
Location: Škofja Loka

Post by Alek »

corto wrote:Mene tudi ta Preacher od Belega puta ni navdušil.
Dosti boljši mi je bil Hellblazer.

Berem pa zdaj TPB Ancient History (hvala, 6ar) in ta mi je boljši.
Je pa to zgodba o Reverandu, ki se drugače pojavlja kot eden osrednjih likov v Preacherju...
Misls na The Saint of all Killers al kaj je? Tega se nism prebrou :(
Pa kaj vs ni tok navdusil pr tem Belem putu? Prevod? Ker men je ta prva knjiga v anglescini cist kul, nvem...
Skupnost, istost, stalnost.
Post Reply