IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012

Novice, najave, obvestila javnosti, informiranje in debate v zvezi z društvom

Moderators: TomDar, jang, Corto, Mioke

Pridete na piknik?

DA
7
54%
NE
6
46%
 
Total votes: 13

User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012

Post by Corto »

Organiziramo tradicionalni IV. piknik društva Stripoholik.
Piknik bo v nedeljo 2. septembra 2012 od 11h na piknik prostoru na Ježici v Ljubljani, enako kot predlani.
Prostor je umaknjen iz ceste na mirni in prijetni lokaciji in ima vso potrebno infrastrukturo (wc, voda, tuš, elektrika, hladilnik, žar, ...).
V primeru dežja je tu pokriti prostor z mizami in stoli. Piknik bo trajal, dokler nas bo volja :)
V okviru piknika sta na voljo tudi dve igrišči za odbojko na mivki, lahko ju izkoristimo tudi za fuzbal :)

Poskrbeli bomo za dobro hrano, pijačo in muziko (vsak naj prinese glasbo (audio-CD) po želji :))
Prinesite s sabo samo dobro voljo!

Znesek za participacijo je 15€ za nečlane oz. 10€ za člane društva Stripoholik.

Za prijavo se napišite spodaj, tako da približno vemo, koliko nas bo.


Kako je bilo na prvih treh piknikih:
Prvi piknik
Drugi piknik
Tretji piknik


Kako priti na piknik prostor na Ježici:
Image
Image
Image
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012

Post by TomDar »

Jaz pridem!
(a bo spet propadel, glede na število prijavljenih?)
Odstrani se pošast!
User avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Posts: 1840
Joined: 21.01.2005 19:46:00
Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012

Post by Bob Rock »

Pridem.
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012

Post by tilitili »

pridem(o)
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
BuDi
STRIPOHOLIK
Posts: 7267
Joined: 21.01.2005 19:19:44
Location: 1000 Ljubljana

Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012

Post by BuDi »

Pridem!
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012

Post by horex2 »

nč ne vem, kako bo zaradi službe...
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012

Post by TomDar »

Pride še Ratko in par kolegov iz HR!
Odstrani se pošast!
User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012

Post by Corto »

Pride tudi Iztok N.
User avatar
macon
STRIPOHOLIK
Posts: 3255
Joined: 24.12.2005 23:11:43
Location: Škofja Loka

Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012

Post by macon »

Pridem.
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012

Post by tilitili »

piknik naj bi bil kmalu. A se že kaj bolj definitivnega ve glede piknika al je to to? Qua pa gnar?
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012

Post by TomDar »

Evo še sporočilo Ratka (Lastan)
Namesto reply, je dal report post :)
Lastan wrote:Doći ću i nadam se da ću sakupit ekipu za odbojku...
Odstrani se pošast!
User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012

Post by Corto »

tilitili wrote:piknik naj bi bil kmalu. A se že kaj bolj definitivnega ve glede piknika al je to to? Qua pa gnar?
Piknik definitivno bo, upamo na lepo vreme. Prispevke pobiramo, kot je napisano zgoraj: 10 € za člane, 15 € za ostale.
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012

Post by TomDar »

To je zadnji vikend pred šolo (pred začetkom norije :)), da se dobimo, malo poveselimo, odigramo turnir v odbojki (da premagamo sosede na domačem terenu :))
Dajmo se preštet, kdo še pride... s tem nam bo lažje tudi naročiti in pripraviti zadeve...

PS:
Pride še Lux in njegovi!
Odstrani se pošast!
izzy
STRIPOHOLIK
Posts: 1332
Joined: 29.09.2006 9:25:53
Location: Slovenski Javornik

Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012

Post by izzy »

Žal ne znese ... se pa vidimo pol na bazarju.
From Far Beyond The Valkyries Chant My Name
User avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Posts: 8473
Joined: 23.10.2007 12:52:48
Location: Ljubljana

Re: IV. piknik društva Stripoholik, 2. september 2012

Post by Poli 78 »

Pridem (če ne bo dežja).
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Post Reply