Novoletkin Mini sejem (ala bazar)

Novice, najave, obvestila javnosti, informiranje in debate v zvezi z društvom

Moderators: TomDar, jang, Corto, Mioke

Post Reply
DjJuvan
Posts: 30
Joined: 17.11.2008 13:30:48

Novoletkin Mini sejem (ala bazar)

Post by DjJuvan »

Po zelo uspešnem bazarju mang na avgustovskem Ilustrariumu 2010, bo tudi Novoletka 2010zadrževala svoj bazar – po novem Mini Sejem. Prijavi se lahko kdorkoli, prodajate pa lahko tudi druge dobrote (figure, artbooke, doujine, animeje….), zato se tokrat tudi imenuje “mini sejem”.

Vsi prostovoljci za sodelovanje na Mini Sejmu 18. decembra od 12:00 do večernih ur morate poslati prijavnico do ponedeljka 6.12.2010, do natančno 24:00 ure (nič kasneje). Med njimi bomo na podlagi spiska prodajanih artiklov izbrali le nekaj oseb, le-ti pa se bodo morali pojaviti na Novoletki vsaj uro pred uradnim začetkom. Prostor je omejen, zato smo prisiljeni v selekcijo.

Na elektronski naslov novoletka@gmail.com z zadevo; “Mini sejem na novoletki”, pošljite naslednje podatke;

-Ime in priimek
-Letnico rojstva
-Mobilno številko
-Čim bolj obširen spisek stvari, ki jih nameravate prodajati
-Če ste pripravljeni razpolagati robo še kakšne druge osebe / ali imate namen prodajati preko posrednika (info nižje)

https://sloanime.si/

PS: Še kakšen promo video za spodbudo: http://www.youtube.com/watch?v=rELTzg9ff1c in http://www.youtube.com/watch?v=mXeaosdErYg 8)
Last edited by DjJuvan on 23.01.2023 17:08:28, edited 1 time in total.
DjJuvan
Posts: 30
Joined: 17.11.2008 13:30:48

Post by DjJuvan »

aja, najbolj bistveno sem pozabu izpostavit :)

Letos se bo 18. decembra v knjižnici Otona Župančiča odvijala že tradicionalna zabava za mlade in mlade po srcu. Novoletka 2010 je v Sloveniji edini tak dogodek, (narejen po merilih svetovnih festivalov), kjer se družijo ljubitelji japonskih animacij, stripov, znanstvene fantastike in fantazije. Tako za ljubitelje kot tudi za novosti željne obiskovalce imamo pripravljen pester program. Skozi natečaje, tekmovanja, predavanja, bralni in risarski kotiček, razstavo ter mini sejem se nam pridružite na poti skozi drugačne svetove in nenavadne realnosti, zabavali pa se boste lahko na plesnih podlogah, konzolnih igrah, karaokah in ob zgibanju origamijev. Pokazali vam bomo, kako se lahko vse generacije skupaj zabavajo brez alkohola.
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

ajoj, karaoke pa brez alkohola :shock:
:lol:
BuDi
STRIPOHOLIK
Posts: 7267
Joined: 21.01.2005 19:19:44
Location: 1000 Ljubljana

Post by BuDi »

jang wrote:ajoj, karaoke pa brez alkohola :shock:
:lol:
Gre, gre, pri novoletkah prejšnje generacije smo sicer imeli Singstar.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
User avatar
Gusar
Posts: 2299
Joined: 19.10.2006 0:07:01
Location: Ptuj

Post by Gusar »

Hehe, mogoče v Ljubljani lahko speljete kakšne fešte brez alkohola, na Štajerskem je pa to misija nemogoče :mrgreen:
GOTOF JE!
DjJuvan
Posts: 30
Joined: 17.11.2008 13:30:48

Post by DjJuvan »

verjetno se tudi zato nihče te tradicionalne novoletke ni lotu organizirat v štajerskem delu :lol: Ker bi potem izgubilo vso bistvo druženja večjega spektra obiskovalcev 8)
DjJuvan
Posts: 30
Joined: 17.11.2008 13:30:48

Post by DjJuvan »

prijave so podaljšane do 10. decembra.
http://novoletka.com/
DjJuvan
Posts: 30
Joined: 17.11.2008 13:30:48

Post by DjJuvan »

Nisem vedel, kam bi objavil... ampak, rad bi samo sporočil o uspešnem zaključku dogodka. Več pa si lahko preberete v reportu;

Uspešno zaključen dogodek Novoletka 2010 – Report
Last edited by DjJuvan on 23.01.2023 17:08:47, edited 1 time in total.
User avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Posts: 9857
Joined: 14.04.2007 16:39:52
Location: Ljubljana

Post by risar_69 »

Lepo, za ljubitelje Anime :)
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
DjJuvan
Posts: 30
Joined: 17.11.2008 13:30:48

Post by DjJuvan »

ma dobr, sej je bilo veliko poudarka tudi na mangah. :D
Post Reply