Kmalu nas bo 1000

Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma

Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke

User avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Posts: 2022
Joined: 16.06.2007 16:45:01
Location: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Post by Ruki »

Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je 刀把吹羊
Taki usernami so vedno všeč :D
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

Ruki wrote:
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je 刀把吹羊
Taki usernami so vedno všeč :D
Ha ha, meni pa ne :(
Ma jih imam po 200 na dan, katere moram brisat itd...
Saj samo brisanje ni problem, le paziti moram, da se kakšen "pravi" uporabnik, ki je nov pomotoma ne izbriše ...
Odstrani se pošast!
User avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Posts: 8473
Joined: 23.10.2007 12:52:48
Location: Ljubljana

Post by Poli 78 »

Ruki wrote:
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je 刀把吹羊
Taki usernami so vedno všeč :D
He he he, in Google Prevajalnik pravi, da 刀把吹羊 v kitajščini pomeni Dao blowing sheep, v japonščini pa Holding a sword. :lol:
Anything is possible
Be the Change You Want to See
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Post by tilitili »

pozdravljam novega člana - lotkota iz bangladeša.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Post Reply