Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma
Moderators: TomDar , jang , Corto , Tornado , Mioke
Ruki
STRIPOHOLIK
Posts: 2022 Joined: 16.06.2007 16:45:01
Location: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku
Post
by Ruki » 18.11.2010 23:41:02
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je 刀把吹羊
Taki usernami so vedno všeč
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925 Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:
Post
by TomDar » 19.11.2010 9:25:04
Ruki wrote: Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je 刀把吹羊
Taki usernami so vedno všeč
Ha ha, meni pa ne
Ma jih imam po 200 na dan, katere moram brisat itd...
Saj samo brisanje ni problem, le paziti moram, da se kakšen "pravi" uporabnik, ki je nov pomotoma ne izbriše ...
Odstrani se pošast!
Poli 78
STRIPOHOLIK
Posts: 8473 Joined: 23.10.2007 12:52:48
Location: Ljubljana
Post
by Poli 78 » 19.11.2010 9:34:34
Ruki wrote: Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je 刀把吹羊
Taki usernami so vedno všeč
He he he, in Google Prevajalnik pravi, da 刀把吹羊 v kitajščini pomeni Dao blowing sheep, v japonščini pa Holding a sword.
Anything is possible
Be the Change You Want to See
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420 Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi
Post
by tilitili » 17.02.2011 23:29:31
pozdravljam novega člana - lotkota iz bangladeša.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.