Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma
Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke
-
jang
- Moderator STRIPOHOLIK
- Posts: 11220
- Joined: 26.01.2005 19:42:10
- Location: bled
Post
by jang »
dal sem 7 negativnih komentarjev Zozoracingu in enega temu K.Marku...za prevega predlagam tudi ban