Kupim capitan americo in te mervel superheroje
Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke
-
capitan america
- Posts: 43
- Joined: 14.02.2010 20:09:55
Kupim capitan americo in te mervel superheroje
Če ima kdo odveč marvel superherojev mi naj napise da se dogovorima o prodaji...Hvala!!
-
capitan america
- Posts: 43
- Joined: 14.02.2010 20:09:55
- Ruki
- STRIPOHOLIK
- Posts: 2022
- Joined: 16.06.2007 16:45:01
- Location: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku
Jz mam ogromno original ameriških stripov, pa nekaj tudi v hrvaščini. No, kaj točno te zanima. Nekaj stvari imam v temi prodam: viewtopic.php?t=1946&start=0
-
capitan america
- Posts: 43
- Joined: 14.02.2010 20:09:55