Zanimive strip strani
Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke
Nč sam to je dobr zame k mi ni treba plačevati za stripe, ker vse dobim v .cbr formatu.Ruki wrote:Jaz pa poznam prodajalne, kjer lahko kupiš več 100 000 stripov. In kaj to koristi ostalim.Srt wrote:Jst poznam en zelo odličen srbski forum, k si lahko lovdam stripe kokr mi je žellja, ful hudo, majo preko 10 tisoč skeniranih stripov iz Ex-yu.
Pozdrav vsem
a pa bi jo lahko zauupal - a je to na verziji "privat stran".Srt wrote:Nč sam to je dobr zame k mi ni treba plačevati za stripe, ker vse dobim v .cbr formatu.Ruki wrote:Jaz pa poznam prodajalne, kjer lahko kupiš več 100 000 stripov. In kaj to koristi ostalim.Srt wrote:Jst poznam en zelo odličen srbski forum, k si lahko lovdam stripe kokr mi je žellja, ful hudo, majo preko 10 tisoč skeniranih stripov iz Ex-yu.
Pozdrav vsem
Janez, slovenska policija nas uničuje. to je konec samostojne Slovenije....
Ena od strani, kjer imajo skenirane stripe (predvsem ZS in LMS) je tudi:
http://www.stripovionline.com/
http://www.stripovionline.com/
-
Boris Marinković
- Posts: 5
- Joined: 28.12.2007 15:09:34
- Contact:
Je en forum, kjer je odprta tema o stripih, forumaš pa sameva. Če se komu da, se lahko pridruži na:
http://www.kmnvrabel.webs.com
Greš na tale zgornji (ali spodnji, če bo delal) link, klikneš Forum in pogledaš temo Leposlovje, kjer najdeš tudi temo o stripih. In če bi se rad kdo vključil, se samo registriraš pa je.
http://kmnvrabel.mojforum.si/kmnvrabel-about44.html
http://www.kmnvrabel.webs.com
Greš na tale zgornji (ali spodnji, če bo delal) link, klikneš Forum in pogledaš temo Leposlovje, kjer najdeš tudi temo o stripih. In če bi se rad kdo vključil, se samo registriraš pa je.
http://kmnvrabel.mojforum.si/kmnvrabel-about44.html
Za ljubitelje Asterixa
http://gb.asterix.com/index.html
Sve i svašta
http://www.seriejournalen.dk/tegneserie ... hed&ID=284
GLEJ POD LINKS!
http://gb.asterix.com/index.html
Sve i svašta
http://www.seriejournalen.dk/tegneserie ... hed&ID=284
GLEJ POD LINKS!
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
- Ruki
- STRIPOHOLIK
- Posts: 2022
- Joined: 16.06.2007 16:45:01
- Location: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku
http://www2.arnes.si/~gzver/arhiv%20200 ... irnik.html
Starost 18+ zaradi vsebine, ali pa ogled s starši oz. zakonitim skrbnikom!
Starost 18+ zaradi vsebine, ali pa ogled s starši oz. zakonitim skrbnikom!
http://www.komics-live.com/
kr uredu stran z kr velikim arhivom in vsemi novimi izdajami razen marvel-a
kr uredu stran z kr velikim arhivom in vsemi novimi izdajami razen marvel-a