MALI OGLASI

Vse ostale teme, ki vam padejo na pamet.
No saj sam naslov pove vse.

Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke

User avatar
Mioke
STRIPOHOLIK
Posts: 746
Joined: 07.03.2005 21:38:47
Location: Ljubljana

MALI OGLASI

Post by Mioke »

Evo v tej temi lahko objavljate svoje male oglase!
User avatar
Mioke
STRIPOHOLIK
Posts: 746
Joined: 07.03.2005 21:38:47
Location: Ljubljana

Post by Mioke »

Oddam v najem dve sobi v 3-sobenem stanovanju.
Možnost od 1 do 4 osebe, nekadilci v mirnem bloku v Šiški.
Možnost vselitve je sredina januarja.

Za druge informacije me kontaktirajte na mail: kostevc@volja.net oz na telefon 051826696
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

NODY samolepilne sličice

Post by TomDar »

Moja mala hči zbira in lepi v album sličice risanega junaka NODY-ja.
Imamo kar nekaj številk dvojnih, pa me interesira če še kdo pozna koga, da bi naredili menjavo. Dodatni spisek dvojnih in manjkajočih sledi!

Hvala
Odstrani se pošast!
User avatar
Alek
STRIPOHOLIK
Posts: 466
Joined: 01.10.2006 19:08:29
Location: Škofja Loka

Post by Alek »

Iscem avtomobilski stevec za Proton 313 Persona :)


A kdo mogoce ve, kje bi se dal dobit stevci?:P
Skupnost, istost, stalnost.
thor
Posts: 8
Joined: 22.11.2006 16:39:31

Post by thor »

prodam : http://www.bolha.com/index.php/ukaz/sho ... rid/unseen



kupim/menjam:

- stari he-man
- stari turtlesi
- kinder jajcka
- miki muster (doloceni stripi d.e.)
- pc igre: warcraf3 (roc), warcraft3(ft), starcraft, baldurs gate1,2, street fighter (vsi)
- dolocene magic karte (ce slucajno kdo igra)
- prvi slovenski boni :wink:



lp

Thor
hills and snow.
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

Alek wrote:Iscem avtomobilski stevec za Proton 313 Persona :)


A kdo mogoce ve, kje bi se dal dobit stevci?:P
včasih so vsega vraga imeli na Lancovem na avtoodpadu... če je sploh še
User avatar
Alek
STRIPOHOLIK
Posts: 466
Joined: 01.10.2006 19:08:29
Location: Škofja Loka

Post by Alek »

Uf, zdej nazadne ka sm se furu cez lancovo nism nobenga odpada vidu oz niti table... Nvem.
Skupnost, istost, stalnost.
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Post by jang »

Alek wrote:Uf, zdej nazadne ka sm se furu cez lancovo nism nobenga odpada vidu oz niti table... Nvem.
sej ne vem če je blo kdaj khm uradno.... Strojani pač :wink: povpraš mal mulce k so domačini...al pa Stanca, on je z Lipance
User avatar
Alek
STRIPOHOLIK
Posts: 466
Joined: 01.10.2006 19:08:29
Location: Škofja Loka

Post by Alek »

Bom povprasou :yes:
Skupnost, istost, stalnost.
User avatar
Mioke
STRIPOHOLIK
Posts: 746
Joined: 07.03.2005 21:38:47
Location: Ljubljana

Re: NODY samolepilne sličice

Post by Mioke »

TomDar wrote:Moja mala hči zbira in lepi v album sličice risanega junaka NODY-ja.
Imamo kar nekaj številk dvojnih, pa me interesira če še kdo pozna koga, da bi naredili menjavo. Dodatni spisek dvojnih in manjkajočih sledi!

Hvala
A figurice Nody and company tudi zbira, ker imam od nečaka kar nekaj za zamenjat. Njemu manjka samo še kuža Bučko.
User avatar
Broj 1
Posts: 33
Joined: 17.04.2006 16:41:28
Location: Cviječarica
Contact:

Post by Broj 1 »

Prodam ojačevalec JBL GTO 1201,1 1200W 787RMS. Ojačevalec je now še v garanciji, cena novega je 80,000sit, jaz ga prodam za 55,000sit
User avatar
Manaus
STRIPOHOLIK
Posts: 350
Joined: 27.05.2005 13:48:31
Location: StripoholikTV

Post by Manaus »

Prodam original kino plakat V for Vendetta (velik format).
Image

Cena je 5€. Par kosov na zalogi.
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Re: NODY samolepilne sličice

Post by TomDar »

Mioke wrote: A figurice Nody and company tudi zbira, ker imam od nečaka kar nekaj za zamenjat. Njemu manjka samo še kuža Bučko.
Joj, Miha sem šele sedaj videl, ko je Mare dvignil ta topic z plakatom.
Mamo samo enega bučkota :(
Last edited by TomDar on 26.01.2007 1:06:46, edited 1 time in total.
Odstrani se pošast!
User avatar
Mioke
STRIPOHOLIK
Posts: 746
Joined: 07.03.2005 21:38:47
Location: Ljubljana

Post by Mioke »

Tamal ma že 50 teh figurc pa ga ne more niti pod razno dobit!!!
User avatar
Manaus
STRIPOHOLIK
Posts: 350
Joined: 27.05.2005 13:48:31
Location: StripoholikTV

Post by Manaus »

Prodam:
Heat (Vročina), dvojni dvd, posebna izdaja.
Image
Pogledal enkrat.Dvd je prakticno brez praske.
Podnapisi:
English, German, Portuguese, Danish, Hebrew, Norwegian, Swedish, Greek, French, Arabic, Dutch, Finnish.

Cena 8€.

prodano!
Last edited by Manaus on 05.02.2007 18:30:17, edited 1 time in total.
Post Reply