Prostor za vaše iskane stripe. S pomočjo foruma si boste lažje našli manjkajoče stripe za vaše zbirke.
Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke
-
Bob Rock
- STRIPOHOLIK
- Posts: 1840
- Joined: 21.01.2005 19:46:00
- Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)
Post
by Bob Rock »
Zanima me tudi kar precej Mustrovih slikanic, tako da če ima kdo kaj od tega, naj se kar javi.
-
Mioke
- STRIPOHOLIK
- Posts: 746
- Joined: 07.03.2005 21:38:47
- Location: Ljubljana
Post
by Mioke »
Bob Rock wrote:Zanima me tudi kar precej Mustrovih slikanic, tako da če ima kdo kaj od tega, naj se kar javi.
Ta zanima majica z enim od njegovih likov, ki ga je narisal za en dom(maskota)?
-
Bob Rock
- STRIPOHOLIK
- Posts: 1840
- Joined: 21.01.2005 19:46:00
- Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)
Post
by Bob Rock »
Mioke wrote:Bob Rock wrote:Zanima me tudi kar precej Mustrovih slikanic, tako da če ima kdo kaj od tega, naj se kar javi.
Ta zanima majica z enim od njegovih likov, ki ga je narisal za en dom(maskota)?
Možno.
-
Mioke
- STRIPOHOLIK
- Posts: 746
- Joined: 07.03.2005 21:38:47
- Location: Ljubljana
Post
by Mioke »
Bob Rock wrote:Mioke wrote:Bob Rock wrote:Zanima me tudi kar precej Mustrovih slikanic, tako da če ima kdo kaj od tega, naj se kar javi.
Ta zanima majica z enim od njegovih likov, ki ga je narisal za en dom(maskota)?
Možno.
Ok-bom malo povprašal če lahko kakšno dobim in ti prinesem pokazat...
-
Bob Rock
- STRIPOHOLIK
- Posts: 1840
- Joined: 21.01.2005 19:46:00
- Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)
Post
by Bob Rock »
Update
-
dudum
- Posts: 10
- Joined: 23.02.2006 1:11:51
Post
by dudum »
poslao sam p.m
-
Mioke
- STRIPOHOLIK
- Posts: 746
- Joined: 07.03.2005 21:38:47
- Location: Ljubljana
Post
by Mioke »
Črtaj s seznama Biserstrip št. 24.

Seveda sm vzel tudi tista dva Eksa zate!
-
Bob Rock
- STRIPOHOLIK
- Posts: 1840
- Joined: 21.01.2005 19:46:00
- Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)
Post
by Bob Rock »
Mioke wrote:Črtaj s seznama Biserstrip št. 24.

Seveda sm vzel tudi tista dva Eksa zate!
Kul
-
Bob Rock
- STRIPOHOLIK
- Posts: 1840
- Joined: 21.01.2005 19:46:00
- Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)
Post
by Bob Rock »
Dodal sem precej stripotek na spisek.
-
Bob Rock
- STRIPOHOLIK
- Posts: 1840
- Joined: 21.01.2005 19:46:00
- Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)
Post
by Bob Rock »
En mali vig po forumu gor, glede na to, da se je seznam že kar precej spremenil v zadnjem času.
-
dudum
- Posts: 10
- Joined: 23.02.2006 1:11:51
Post
by dudum »
marti m. 100,102,103,106 te srednjovekovni zamak,meki,javi se na mejl
-
Mioke
- STRIPOHOLIK
- Posts: 746
- Joined: 07.03.2005 21:38:47
- Location: Ljubljana
Post
by Mioke »
dudum wrote:marti m. 100,102,103,106 te srednjovekovni zamak,meki,javi se na mejl
Dolazi u petak iz dopusta.

-
dudum
- Posts: 10
- Joined: 23.02.2006 1:11:51
Post
by dudum »
106 je otisao danas,vidjet cu da nabavim 105 asko je moguce,javi se,kuma mi je slovenka,morati cu na instrukcije iz jezika

-
Bob Rock
- STRIPOHOLIK
- Posts: 1840
- Joined: 21.01.2005 19:46:00
- Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)
Post
by Bob Rock »
dudum wrote:106 je otisao danas,vidjet cu da nabavim 105 asko je moguce,javi se,kuma mi je slovenka,morati cu na instrukcije iz jezika

Evo, još me uvijek interesuju ti stripovi, samo sam tek sada vidio tvoj post, pa javi, ako je još aktualno.
-
Bob Rock
- STRIPOHOLIK
- Posts: 1840
- Joined: 21.01.2005 19:46:00
- Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)
Post
by Bob Rock »
Interesent sem pa tudi za nakup stripa Obisk iz vesolja (stara izdaja seveda). Zanj sem pripravljen dati 3000 SIT.