Carinska pošta Slovenije

Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma

Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke

BuDi
STRIPOHOLIK
Posts: 7267
Joined: 21.01.2005 19:19:44
Location: 1000 Ljubljana

Re: Carinska pošta Slovenije

Post by BuDi »

https://n1info.si/gospodarstvo/bomo-pla ... je-zneske/

Evropska komisija naj bi v osnutku prenove carinske zakonodaje predlagala umik spodnjega praga za carinjenje izdelkov iz tretjih držav, ki je zdaj pri 150 evrih. To bi pomenilo, da bi kupci po letu 2028 tudi za pošiljke nižjih vrednosti iz tretjih držav morali plačati carino.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Re: Carinska pošta Slovenije

Post by jang »

Prosta trgovina pa to
Post Reply