n dela
Prijateljstvo in stripi
Moderators: TomDar, jang, Corto, Mioke
Re: Prijateljstvo in stripi
Jesenski piknik pri Horexu.
Tastari:

Manikura za Peggy:

Tamladi:

Končan parkur:

Tastari:

Manikura za Peggy:

Tamladi:

Končan parkur:

WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Re: Prijateljstvo in stripi
Včeraj se poskušam slikati z g.Igorjem Kordejom in njegovo družinico za spomin
, pa fotoaparat zataji-change the baterry ma FCKOF novo tehnologijo
, pa fotoaparat zataji-change the baterry ma FCKOF novo tehnologijo
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Re: Prijateljstvo in stripi
A je bilo včasih pa kaj drugače? Razen, da ti morda še to ne bi napisalo ... samo ne bi več delal. 
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Be the Change You Want to See
Re: Prijateljstvo in stripi
Ja je bilo. Zrcalno refleksni klasiki so šutali brez baterij. Tisti klasiki izpred 20-25 let pa skor večno. Ko ti fleš ni več delal, si vedel, da lahko še mirno flikneš za 5 filmov slik pred menjavo baterije.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Re: Prijateljstvo in stripi
Danes smo se po dolgem času spet dobili in zmazali družinsko pizzo ter popili kakšno pivce. Debate o stripih kot vedno veliko, plani za naprej so na mizi in sedaj naprej do realizacije. Tilitili hvala za dobro pogostitev. Se nadaljuje...
play it again
Re: Prijateljstvo in stripi
včeraj smo ga žingali pri meni u trbovljah pr brunarici.....
jedača in pijača na nivoju...upam
prisotni in malo manj prisebni(to smo pa vsi
pušnla pa sta macon in budi ,škoda...
horex je zakon, pa reno tud...
Re: Prijateljstvo in stripi
horex pa rabi nove stalaže...
Ima malo preveč stripov...
V trgovin je že zmanjkalo banana škatel
Drugač pa je bilo fajn včeri, hrane pa dovolj tudi za macona in budija, če bi prišla!
Ima malo preveč stripov...
V trgovin je že zmanjkalo banana škatel
Drugač pa je bilo fajn včeri, hrane pa dovolj tudi za macona in budija, če bi prišla!
play it again
Re: Prijateljstvo in stripi
Super je bilo včeraj, vreme tudi odlično, na koncu se je še nebu milo storilo.
Hrane več kot preveč, še za dva macona in budija. Tudi za vegetarijance poskrbljeno.
Tudi kava je bila odlična.
No, tili je pa še panoramske naredil.
Hrane več kot preveč, še za dva macona in budija. Tudi za vegetarijance poskrbljeno.
Tudi kava je bila odlična.
No, tili je pa še panoramske naredil.
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Be the Change You Want to See
Re: Prijateljstvo in stripi
Nove stalaže definitivno. Jih že skor dve leti obljublja. Pol pa klimo, pa podn, pa foteljčine dve (magar tri), pa hladilnik.
Ja futra pa pjače je blo zihr še za Macona pa Budija. Prav pogrešal smo ju.
Zelenjave je bilo dosti tudi za Tomdarja in za Janga. Tudi njiju smo malo pogrešali, kajneda.
Ja futra pa pjače je blo zihr še za Macona pa Budija. Prav pogrešal smo ju.
Zelenjave je bilo dosti tudi za Tomdarja in za Janga. Tudi njiju smo malo pogrešali, kajneda.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Re: Prijateljstvo in stripi
Se opravičujem, ker nisem mogel priti. Doma sem imel nekaj za početi. Vidim, da ste se imeli fino. 











