===========> BELA LISTA <===========

Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma

Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke

User avatar
Blue Blues
Posts: 979
Joined: 11.02.2006 1:32:56
Location: Brežice
Contact:

===========> BELA LISTA <===========

Post by Blue Blues »

Da ne bomo samo vsi pljuval eden po drugem, evo prostor za pohvale.

--------------------------------------------------------------------------------------
Pohvalil bi Miho (MIOKE), ker je vedno pripravljen pomagat. Poleg tega je pošten -- sem z njim že menjal stripe in sem bil zelo zadovoljen.
--------------------------------------------------------------------------------------
Pohvala tudi Kristjanu (NOBODY), ker je prav tako pošten (spet menjava stripov -- in sem bil tudi zelo zadovoljen).
--------------------------------------------------------------------------------------
Pohvala Tomažu (CORTO) za fantastične cene in ohranjenost stripov. Prodal mi je 47 številk stripa Nathan Never za ceno 10.000 SIT, kar je celih 213 SIT po stripu.
S tem, da so vsi stripi razen enega najmanj za 4, povečinoma 4/5. Fantastično.
--------------------------------------------------------------------------------------
Pohvala Simonu (POLI) za zaupanje in korektnost. Menjava odlično ohranjenih stripov brez nepotrebnega kompliciranja.
--------------------------------------------------------------------------------------
Pohvala Gregorju (JANG), ker si vzame čas in je pripravljen pomagat.
--------------------------------------------------------------------------------------


Skratka, čimveč takih ljudi!
Last edited by Blue Blues on 19.08.2006 15:21:34, edited 9 times in total.
User avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Posts: 1840
Joined: 21.01.2005 19:46:00
Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Post by Bob Rock »

No, naj se jaz dodqam, da sem imel z ljudmi, s katerimi sem posloval preko tega foruma samo pozitivne izkušnje, pa jih je kar nekaj, ki bi jih lahko naštel, recimo:

Tomdar, Corto, Wiz, Jang, Zolbert, Teka, Xabaras, Mioke, Markomarko, Tomislav, Gregor in še bi se jih dalo najti, sem sigurno koga pozabil.
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

mm

Post by horex2 »

potem bi še jaz pohvalil zaga-alekseja iz idrije,ki mi je prodal res lepe stripe. :D :D :D












horex je zakon
User avatar
gagi
Posts: 189
Joined: 03.07.2005 21:55:58
Location: Vršac. Južni Banat, Vojvodina

komentari

Post by gagi »

pohvalio boh Mister Noa, jer je sarađivao dobro sa mojim sinom ranije na drugom sajtu !
Kaži Lali šta ti fali, sve će Lala da nabavi !!!
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Post by horex2 »

zahvaljujem se za lepo ohranjene mm lms,katere sem dobil danes :D :D :D .aja,to velja markolar-ju 8)
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
gagi
Posts: 189
Joined: 03.07.2005 21:55:58
Location: Vršac. Južni Banat, Vojvodina

Post by gagi »

Pohvala za Bojana Lavriča, stvarno sam se iznenadio ( prijatno ) kad mi je poslao skenirani strip Zvitorepec , svaka čast, sve pet ! :) :)
Kaži Lali šta ti fali, sve će Lala da nabavi !!!
User avatar
malkovic
Posts: 165
Joined: 01.03.2005 13:48:13
Location: Ljubljana

Nakupi

Post by malkovic »

Zaenkrat same pozitivne izkušnje pri nakupu stripov.

Pohvale: Xabaras, Tomdar, Corto, Jang...
Last edited by malkovic on 23.03.2006 14:27:00, edited 1 time in total.
User avatar
vitoofak
Posts: 5
Joined: 05.02.2006 19:18:45
Location: Tolmin

Post by vitoofak »

Najbolj bi pohvalil mioka,ker prevaža stripe ipd. ... :D
Skratka si res zasluži pohvalo.
Alan Ford
Posts: 54
Joined: 29.04.2005 17:17:00

Post by Alan Ford »

Pohvalil bi Tomaža Domicelja, za optimizem, saj že 25 let upa da bo jutri njegov srečen dan.
Upanje umre zadnje (press)
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Post by horex2 »

prav lepo se zahvaljujem napoleonu za mm lms kateri so enkratni
pa eriku tudi in jangu s prelepe gorenjske :wink: :shock:
horex je zakon, pa reno tud...
Alan Ford
Posts: 54
Joined: 29.04.2005 17:17:00

Post by Alan Ford »

No malo resnosti... Zahvala jangu za izvedbo naročila Miki Mustrov, zahvala mihu za nakup gore alan fordov zaradi katerih sem moral potem menjati zadnje amortizerje, zahvala TomDaru za vse in še več kar sledi (upam da boš kmalu našel čas :P )................
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

Alan Ford wrote:(upam da boš kmalu našel čas :P )................
Upam, ker kmalu, mogoče še ta konec tedna se selim v Logatec, pa bova bolj blizu, pa se bova lahko dogovorila :)
Odstrani se pošast!
Alan Ford
Posts: 54
Joined: 29.04.2005 17:17:00

Post by Alan Ford »

Zanimivo, bodoči sovaščan 8)
User avatar
Mioke
STRIPOHOLIK
Posts: 746
Joined: 07.03.2005 21:38:47
Location: Ljubljana

Post by Mioke »

Evo tudi sam bom dal gor tiste s katerimi sm večkrat (so tudi še ostali a bom izpostavil samo določene>>zato je poudarjeno večkrat) sodeloval in imam pozitivne izkušnje-jih priporočam!

Tomislav, Markomarko, Bob Rock, Tomdar,Corto Jang, Cutmaster, Regie, sepimir, markolar, zolbert, boki, gruliu, Zagor-duh sa sekirom, mladen, strelec,...
User avatar
gagi
Posts: 189
Joined: 03.07.2005 21:55:58
Location: Vršac. Južni Banat, Vojvodina

komentari

Post by gagi »

dobar posao sa jangom :)
Kaži Lali šta ti fali, sve će Lala da nabavi !!!
Post Reply