Spodaj je spisek vseh stripovskih izdaj, ki so izšle v Sloveniji v prejšnjem letu.
Glasujete tako, da napišete spisek VSEH, ki ste jih PREBRALI v vrstnem redu od najboljše navzdol.
Točke dobi samo prvih 10 na spisku in sicer 1. strip 10 točk, drugi 9 točk,...
Če ste prebrali manj kot 10 stripov iz spiska, napišite vse po vrstnem redu od najboljšega navzdol.
V tem primeru se točke delijo takole: če ste našteli, recimo 5 stripov, dobi prvi 5 točk, drugi 4 točke,...
Zraven prve deseterice dopišite še stripe, ki ste jih prebrali od naštetih, da dobimo bolj kompletno sliko.
Neregistrirani uporabniki foruma lahko svoje glasove oddate na Facebooku ali na stripoholik@gmail.com
Zadnji dan za oddajo glasovnice je 1. marec 2022!
PROSIM GLASUJTE V ČIM VEČJEM ŠTEVILU!
Andrej Štular: Ostri ritmi (Forum Ljubljana)
Art 9, revija o teoriji in praksi stripa, št. 1 (Klub devete umetnosti)
Art 9, revija o teoriji in praksi stripa, št. 2 (Klub devete umetnosti)
Art 9, revija o teoriji in praksi stripa, št. 3 (Klub devete umetnosti)
Art 9, revija o teoriji in praksi stripa, št. 4 (Klub devete umetnosti)
Art 9, revija o teoriji in praksi stripa, št. 5 (Klub devete umetnosti)
Art 9, revija o teoriji in praksi stripa, št. 6 (Klub devete umetnosti)
Art 9, revija o teoriji in praksi stripa, št. 7 (Klub devete umetnosti)
Benčevič, Frlic in Lunaček: Dekle, ki se ni balo medvedov (Zavod Stripolis)
Blaž Vurnik & Zoran Smiljanić: Jože Plečnik 1872–1957 (Forum Ljubljana v sodelovanju z MGML)
Bob Webb, Ann Brewster: Frankenstein - Klasiki v stripu (Stella)
Boris Novak: Sloven - integral (samozaložba)
Boštjan Gorenc in Matej de Cecco: Šnofijeva druščina 4 (Mladinska knjiga)
Božo Kos: Kavboj Pipec in Rdeča pesa - Skrivnost ukradene lasulje (Koskos)
Burbank, Manousos: Spoznaj sveto mašo (Scutum Fidei)
Charles Burns: Črna luknja (Forum Ljubljana)
Charles M. Schulz: Mulčki - Odraščanje ni obvezno (Graffit)
Charles M. Schulz: Mulčki - Ulica prijateljev (Mulčki - dobri stari Charlie Brown #14) (Graffit)
Charles M. Schulz: Snoopy - Pasji dnevi (Didakta)
Christa Unzner: Thea - Dnevniški zapiski mlade Nemke, 1. jan. - 22. maj 1945 (Založba ZRC)
Conrad in Ferri: Asterix #38 - Poglavarjeva hči (Graffit)
Dahl & Bagieu: Čarovnice (VigeVageKnjige)
Damijan Stepančič, Goran Vojnović: Pod svobodnim soncem (Škrateljc)
Dav Pilkey: Pasji mož #9 - Kažin in kazen (Mladinska knjiga)
Dora Kaštrun: Žabci (VigeVageKnjige)
Enrico Marini in Stephen Desberg: Škorpijon IV-VI (Studio Risar)
Franz Drappier: Lester Cockney 5 - Dalmatinski kralj (Studio Risar)
Franz Drappier: Lester Cockney 6 - Donavski zarotniki (Studio Risar)
Franz Drappier: Lester Cockney 7 - Solzice (Studio Risar)
Franz Drappier: Lester Cockney 8 - Oregonska pot (Studio Risar)
Franz Drappier: Lester Cockney 9 - Podpisano s pestjo (Studio Risar)
Guibert & Boutavant: Ariol - Trije osli (8. del) (VigeVageKnjige)
Guibert & Sfar: Sardina v vesolju 1 (Zavod Stripolis)
Guibert: Alanova vojna (Zavod Stripolis)
Hermann: Jeremiah, integral 6 (Studio Risar)
Hinko Smrekar: Črnovojnik in protostripi na Slovenskem (Buča)
Izar Lunaček: Lahko noč, sine - 7 pravljic v stripu (Zavod Stripolis)
Izar Lunaček: Orial - zlati osli in telice! (Zavod Stripolis)
Iztok Šušteršič: Pekel v Vosterju (Buch)
Jaka Vukotič in Uroš Grilc: Ajdovski zid (Škrateljc)
Janez in Martin Ramoveš: Kontrabantarji (Forum Ljubljana)
Jerneja Srebot: Zgode in nezgode klenih iskalcev zaposlitve (Zavod Nefiks)
Jim Davis: Garfield zmaguje (Garfieldove največje uspešnice #13) (Graffit)
Joann Sfar - Vampirček gre v šolo (Mladinska knjiga)
Joann Sfar in Lewis Trondheim: Graščina - Poldan (Graffit)
Jože Trobec in Magda Zore: Strip o Prešernu (Gorenjski muzej Kranj)
Jože Trobec: Čenčin zapik 1 (Buch)
Kaja Avberšek: Knjiga z jajčki (Forum Ljubljana)
L’homme Étoilé: Na življenje (Malinc)
Lan Cook, Laurent Kling: 24 ur v kameni dobi (Grafenauer)
Luciano Cunha, Michel Gomes: Branik svobode (Nova obzorja)
Luke Pearson: Hilda in polnočni velikan (Didakta)
Luke Pearson: Hilda in trol (Didakta)
Manu Larcenet: Blast - Apokalipsa po Sv. Jackyju (2. del) (VigeVageKnjige)
Marc-Antoine Mathieu: 3" (VigeVageKnjige)
Marjana Satrapi: Vezenine (Buča)
Matjaž Bertoncelj: Jaz D'Artagnan, vsi ostali debili (Apokalipsa)
Miki Muster, Mimi Malenšek - Lučka na severu (Buch)
Miki Muster: Zvitorepec v barvah 5 - Čikago, Gladiator (Buch)
Miki Muster: Zvitorepec v barvah 6 - Rdeči kanjon, Šampion (Buch)
Miss Prickly in Mr. Tan: Huda Ajda 3 - Nisem bila jaz! (Vida)
Miss Prickly in Mr. Tan: Huda Ajda 4 - Ne maram ljubezni! (Vida)
Munuera in Sfar: Merlin #3 - Merlin gre na plažo (Graffit)
Munuera in Sfar: Merlin #4 - Roman o lisjakovi mami (Graffit)
Nick Hayes: Pesem sodobnega mornarja (VBZ Ljubljana)
Patrick Wirbeleit in Uwe Heidschötter: Škatla – Matemagija (VigeVageKnjige)
Peter Kuper in Joseph Conrad: Srce teme (Literatura)
Peyo - Zgodbe o smrkcih (Smrkci #8) (Graffit)
Peyo: Smrkci - Vajenec Smrk (Smrkci #7) (Graffit)
Politikin Zabavnik, 2021-01 januar - Karibi, 2. del (Salomon)
Politikin Zabavnik, 2021-02 februar - Karibi, 3. del (Salomon)
Politikin Zabavnik, 2021-03 marec - Karibi, 4. del (Salomon)
Politikin Zabavnik, 2021-04 april/maj - Človek z Nila (Salomon)
Politikin Zabavnik, 2021-05 junij (Salomon)
Politikin Zabavnik, 2021-06 julij (Salomon)
Politikin Zabavnik, 2021-07 avgust (Salomon)
Politikin Zabavnik, 2021-08 september (Salomon)
Politikin Zabavnik, 2021-09 oktober (Salomon)
Politikin Zabavnik, 2021-10 november (Salomon)
Politikin Zabavnik, 2021-11 december (Salomon)
Raina Telgemeier - Nasmeh (Grlica)
Ralf König: Antitip (VigeVageKnjige)
Ratko Srezović, Ciril Gale: Saškove pustolovščine (Klub devete umetnosti)
Richard McGuire: Tukaj (VigeVageKnjige)
Rob Harrell: Ko pujsi letijo (Založba Lipa)
Rosinski in Jean Dufaux: Tožba izgubljene doline 4 - Kyle Klanaški (Studio Risar)
Santiago Martin Sanchez: Pernjakovi (Javni sklad RS za kulturne dejavnosti)
Santiago Martín Sanchez: Tisočdevetstoenainosemdeset (JSKD)
Stripburger #77 (Forum Ljubljana)
Stripburger #78 (Forum Ljubljana)
Tardi & Vautrin: Krik ljudstva - I. del (Forum Ljubljana v sodelovanju z ZRC SAZU)
Terri Libenson: Nevidna Emmie (Grlica)
Terri Libenson: Pozitvna Izzy (Grlica)
Tina Kosi and Martin Ramoveš: Peter Pavel Glavar (OŠ Komenda Moste)
Tome & Janry: Mali Spirou #4 - To je za tvoje dobro! (Graffit)
Tome in Janry: Mali Spirou - Joj! Kaj pa počneš? (Graffit)
Tome in Janry: Spirou in Fantasio - Virus (Graffit)
Tome in Janry: Spirou in Fantasio #35 - Kdo bo ustavil Cianido? (Graffit)
Uderzo in Goscinny: Asterix #23 -Obelix in družabniki (Graffit)
Ugo Bienvenu: Privzete nastavitve (VigeVageKnjige)
Vera Albreht, Miki Muster - Lupinica (Buch)
Vid Černivec: Prazgodovinska izmena (Forum Ljubljana)
Vladimir Herceg in Ciril Gale: Erazem predjamski (Klub devete umetnosti)
Vladimir Herceg in Ciril Gale: Samuraj Takeda (Klub devete umetnosti)
Zep: Titeuf #5 - Kaj se skriva v ozadju? (Graffit)
Zep: Titeuf #6 - Čav, kruti svet! (Graffit)
Željko Lordanić in Ciril Gale: Gulliver (Klub devete umetnosti)
Željko Lordanić in Ciril Gale: Rdeči gusar (Klub devete umetnosti)
Žiga Valetič: 300 stripovskih zgodb za odrasle (samozaložba)