Page 1 of 2

50. Ljubljanski bazar stripov, 14. 12. 2016 (Kino Šiška)

Posted: 04.11.2016 11:20:58
by Corto
Obveščamo vas, da bo v sredo, 14. decembra 2016, v Ljubljani v Kinu Šiška potekal že 50. Ljubljanski bazar stripov.
Organizacijo Ljubljanskega bazarja stripov si delita Društvo Stripoholik in Kino Šiška.

Lokacija:
http://www.kinosiska.si/za-obiskovalce/dostopnost

Čas:
Bazar se bo odvijal od 16:00 do 19:30 v dvorani Komuna v spodnjem preddverju Kina Šiška.
Po bazarju bo v isti dvorani ob 20:00 na programu še družabni večer za vse striporisce in stripoljubce STRIPOLIS.

Udeležba za ponudnike-prodajalce:
Obvezno so potrebne predprijave za mizo na: stripoholik@gmail.com
Mize za ponudnike so brezplačne, jih je pa omejeno število!

VSTOP PROST ZA VSE OBISKOVALCE!

Vabljeni vsi skupaj, da nas obiščete in si ogledate ponudbo in dogajanje na tem že 50. po vrsti jubilejnem bazarju stripov!
Široka ponudba in dobra atmosfera zagotovljeni. Čim več nas bo, bolje bo!

Za podrobnejše informacije nas lahko kontaktirate na: stripoholik@gmail.com


Društvo ljubiteljev stripov STRIPOHOLIK

-------------------------------------------------------------------------------------
Dogajanje in slike preteklih bazarjev si lahko ogledate na povezavah:
Arhiv preteklih objav!

Re: 50. Ljubljanski bazar stripov, 14. 12. 2016 (Kino Šiška)

Posted: 04.11.2016 12:05:15
by Corto
Na 50. bazarju stripov bo gost slovenski stripar Bernard Kolle, več o njem si lahko preberete na povezavi spodaj:
http://www.pogledi.si/knjiga/diamanti-iz-zone-somraka

Bernard bo med drugim podpisoval izvode integrala serije Diamanti , ki naj bi do takrat že izšel pri Studiu RISAR:
http://www.risar.si/izdelki/prednarocil ... ntegral-1/

Bernard Kolle bo tudi gost družabnega večera za vse striporisce in stripoljubce STRIPOLIS, ki bo v isti dvorani na programu ob 20:00. Z njim se bo pogovarjal Iztok Sitar.

Re: 50. Ljubljanski bazar stripov, 14. 12. 2016 (Kino Šiška)

Posted: 04.11.2016 12:30:46
by Poli 78
Polovičko mize bi rezerviral. :)

Re: 50. Ljubljanski bazar stripov, 14. 12. 2016 (Kino Šiška)

Posted: 04.11.2016 12:52:11
by izzy
Tudi zame pol mize prosim :D

Re: 50. Ljubljanski bazar stripov, 14. 12. 2016 (Kino Šiška)

Posted: 04.11.2016 15:40:31
by BuDi
jaz bi 37,5% mize :)

Re: 50. Ljubljanski bazar stripov, 14. 12. 2016 (Kino Šiška)

Posted: 04.11.2016 16:20:32
by tilitili
nek se vidi raskoš....(js mam nou auto style).

Re: 50. Ljubljanski bazar stripov, 14. 12. 2016 (Kino Šiška)

Posted: 04.11.2016 19:27:03
by BuDi
Corto wrote:Bernard bo med drugim podpisoval izvode integrala serije Diamanti , ki naj bi do takrat že izšel pri Studiu RISAR:
http://www.risar.si/izdelki/prednarocil ... ntegral-1/
Morda bi veljalo omenit, da so samo še danes na voljo v prednaročilu.

Re: 50. Ljubljanski bazar stripov, 14. 12. 2016 (Kino Šiška)

Posted: 23.11.2016 19:18:51
by Corto
Image

Re: 50. Ljubljanski bazar stripov, 14. 12. 2016 (Kino Šiška)

Posted: 24.11.2016 8:17:01
by Corto

Re: 50. Ljubljanski bazar stripov, 14. 12. 2016 (Kino Šiška)

Posted: 28.11.2016 11:53:50
by tilitili
Upam, da Lux pride, pa Horex2, Ruki, Stanc, Markolar, Nobody, Valiant....

Re: 50. Ljubljanski bazar stripov, 14. 12. 2016 (Kino Šiška)

Posted: 28.11.2016 14:43:52
by Corto
tilitili wrote:Upam, da Lux pride, pa Horex2, Ruki, Stanc, Markolar, Nobody, Valiant....
Lux pride, Nobody je bil v Celju in je rekel, da mogoče.

Re: 50. Ljubljanski bazar stripov, 14. 12. 2016 (Kino Šiška)

Posted: 12.12.2016 21:33:19
by tilitili
kdo mi prinese mojga NN 57?

Re: 50. Ljubljanski bazar stripov, 14. 12. 2016 (Kino Šiška)

Posted: 13.12.2016 15:24:16
by wer
tilitili wrote:kdo mi prinese mojga NN 57?
jaz imam zate le Metabarun od Hangar7.

Re: 50. Ljubljanski bazar stripov, 14. 12. 2016 (Kino Šiška)

Posted: 14.12.2016 13:04:18
by izzy
Še mau :D

Re: 50. Ljubljanski bazar stripov, 14. 12. 2016 (Kino Šiška)

Posted: 14.12.2016 22:47:27
by Poli 78
Super je bilo! :baw:

Prodal sicer bolj malo, zato pa toliko več nakupil. Em, veseli december ali kako že? Po razposajenem Interliberju? :?

Še 1x hvala Kolleju za super risbo Ashley. :baw: :yes:

Za torto, šampanjček in veselo družbo ... so tu še naši fotografi, slike sledijo. :yes:

Pa upam, da se Kolleju uresniči želja narisati enega Texa. Mislim, da bi bila ta "francoska niša", katero so najprej ponudili v risanje Serpieriju (nato pa žal spet bolj "tipičnim" SBE risarjem) ravno pravšnja - francosko število tabel in barve. Ali pa vsaj v Color Texu. Texoni je obsežen (224 tabel), pa č/b.