Fašizem, tukaj in zdaj

Vse ostale teme, ki vam padejo na pamet.
No saj sam naslov pove vse.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Zaklenjeno
lenivec
Prispevkov: 237
Pridružen: 19.10.2015 20:32:10

Re: Fašizem, tukaj in zdaj

Odgovor Napisal/-a lenivec »

Uporabniški avatar
macon
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 3013
Pridružen: 24.12.2005 23:11:43
Kraj: Škofja Loka

Re: Fašizem, tukaj in zdaj

Odgovor Napisal/-a macon »

tilitili napisal/-a:
jang napisal/-a:
tilitili napisal/-a:
BuDi napisal/-a:Mirko in Slavko po slovensko...
V enem samem boju sta ga zadeli dve krogli, eno je ustavila čutarica, drugo cigaretna doza ... Tretjič ga je rešil partizanski kurir, ki ga je pravočasno opozoril na nemško past. Zbežal je, se skril pod skalo v smrečju, Nemci so bili čisto blizu, hotel si je skrajšati muke in sprožil s staro pištolo v sence, a je revolver zatajil, med "jurišem" v umik pa ga je deset krogel zadelo v nahrbtnik.
Iz spominov Franca Severja - Frante, ki je danes najbolj znan po tem da je kot najmlajši komandant rešil 500 vojakov iz obroča 12.000 nemcev.
Se ima vsaj kaj za pohvalit. Medtem, ko se tvoji belčki lahko hvalijo le z izdajo slovenstva, lizanja anusov švabskim nacistom in italijanskim fašistom, ter klanjem slovenskih otrok, žensk, starejših in borcev za domovino. In največji kriminal sodobnosti je pa to, da se res hvalite s tem. Upam, da bo res prišel čas dokončnega obračuna kot pravi tvoj Janez, pa da te pol vidim v katero luknjo se boš skril, usranček mali.
Tili res pretiravaš. Budi je ok dečko in si tole ne zasluži!
Eno opravičilo bi se spodobilo
Zihr je OK dečko za kako stvar al pa koga. Delov zdoktriniran in skompleksiran novinar si kot mnogi drugi privoščijo norca delat iz ostarelega partizana. Tudi če pol ni res in je s starostjo dodajal dosežke, to še ne pomeni da se kreteni in moderni na-novo-zgodovinopisci norca delajo iz borca, komandanta, kurirja, komisarja ni važno kako funkcijo ali čin je imel v NOB. Dejstvo je, da se je boril za slovenstvo, jezik in obstoj slovenskega naroda! Na strani zmagovalcev. Na strani tistih, ki so razkrinkali pred vsem svetom in uničili (vsaj mislili so in smo tako) fašiste, naciste, morilce, izdajalce. In ne bom tiho, ko se en usrane (pa še tadrugi kreten zraven) posmehuje. V obeh mojih familijah, po fotru in po mat, je skritih ali razkritih ogromno zgodb otrok, žena in moških z osebnimi izkušnjami iz 2 svetovne vojne in NOBja. Od deportacij, aresta, mučenj, streljanj, lagerjev....marsikaj ne bo nikoli razkrito. In takele podgane blatijo spomin nanje. Nema. Naj si ustvarijo svojo temo npr Za Boga, Narod in Domovino, pa naj tam serjejo. Obljubim, da ne bom pogledal ali Bog-ne-daj komentiral njihovo temo.
A sem jaz tisti drugi kreten, podgana in kaj sem še zate?
melona
Prispevkov: 86
Pridružen: 07.03.2007 21:23:21

Re: Fašizem, tukaj in zdaj

Odgovor Napisal/-a melona »

Točno to. To si ti. In nisi kreten,usrane,fašist,podgana,naci…samo za »tilitija« ,ampak še za marsikoga, ki slučajno zaide na ta forum in še bolj slučajno prav na to rubriko. Pred leti sem že opozoril na neprimerne vsebine,ki se na tem forumu pojavljajo in ponavljajo kot fašistična propagandna sporočila. Sovražni govor ter rasizem sta pa itak že dolgo spremljevalca teh vsebin. Seveda sem jih takoj dobil po prstih od šefov foruma. Poučen sem bil kaj je to demokracija. Da ima vsak pravico do svojega mnenja. Aja. Tudi kar se tiče propagiranja fašizma in delanja norcev iz ostalih,ki tako ne mislimo ? Mislim da ne. Takrat svojega mnenja nisem smel imet, ga bom lahko s tem dopisom imel tokrat ? Bom spet deležen groženj,da bom izbrisan s foruma,oziroma pazite,«kaznovan«? Kot velikega ljubitelja ter zbiralca stripov, me že vsa leta zelo veseli ta forum. Veliko koristnih informacij se najde, kar je v moji moči,pa kdaj tudi kakšno dodam. A če nekdo z besedami trosi neresnice,žali,ponižuje,zaničuje,posmehuje,poveličuje fašizem….ne vidim nobenega vzroka,da mu kdo ne bi v istem primitivnem tonu,tudi odgovoril in tudi kaj kontriral. A ni tudi to demokracija ? Ali kot je napisal Orwell ( vsi imamo iste pravice,le eni jih imajo več ).
Uporabniški avatar
macon
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 3013
Pridružen: 24.12.2005 23:11:43
Kraj: Škofja Loka

Re: Fašizem, tukaj in zdaj

Odgovor Napisal/-a macon »

melona napisal/-a:Točno to. To si ti. In nisi kreten,usrane,fašist,podgana,naci…samo za »tilitija« ,ampak še za marsikoga, ki slučajno zaide na ta forum in še bolj slučajno prav na to rubriko. Pred leti sem že opozoril na neprimerne vsebine,ki se na tem forumu pojavljajo in ponavljajo kot fašistična propagandna sporočila. Sovražni govor ter rasizem sta pa itak že dolgo spremljevalca teh vsebin. Seveda sem jih takoj dobil po prstih od šefov foruma. Poučen sem bil kaj je to demokracija. Da ima vsak pravico do svojega mnenja. Aja. Tudi kar se tiče propagiranja fašizma in delanja norcev iz ostalih,ki tako ne mislimo ? Mislim da ne. Takrat svojega mnenja nisem smel imet, ga bom lahko s tem dopisom imel tokrat ? Bom spet deležen groženj,da bom izbrisan s foruma,oziroma pazite,«kaznovan«? Kot velikega ljubitelja ter zbiralca stripov, me že vsa leta zelo veseli ta forum. Veliko koristnih informacij se najde, kar je v moji moči,pa kdaj tudi kakšno dodam. A če nekdo z besedami trosi neresnice,žali,ponižuje,zaničuje,posmehuje,poveličuje fašizem….ne vidim nobenega vzroka,da mu kdo ne bi v istem primitivnem tonu,tudi odgovoril in tudi kaj kontriral. A ni tudi to demokracija ? Ali kot je napisal Orwell ( vsi imamo iste pravice,le eni jih imajo več ).
Lepo si se spet izprsil.

Kdaj se boš torej oglasil na bazarju v kinu Šiški in mi svoje mnenje z istimi besedami ponovil?
melona
Prispevkov: 86
Pridružen: 07.03.2007 21:23:21

Re: Fašizem, tukaj in zdaj

Odgovor Napisal/-a melona »

Ob prvi priliki. Z veseljem. :D
Uporabniški avatar
macon
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 3013
Pridružen: 24.12.2005 23:11:43
Kraj: Škofja Loka

Re: Fašizem, tukaj in zdaj

Odgovor Napisal/-a macon »

A potem ne boš plačal par sto Evrov, ko me boš nalomil?
melona
Prispevkov: 86
Pridružen: 07.03.2007 21:23:21

Re: Fašizem, tukaj in zdaj

Odgovor Napisal/-a melona »

Naj ostane presenečenje. :D
Zaklenjeno