Page 1 of 1

Napovednik za bazar stripov v oddaji Dobro jutro

Posted: 17.11.2014 10:10:39
by Corto
Jutri zjutraj ob 7:20 bo na TV SLO1 v oddaji Dobro jutro v živo kratek napovednik za Ljubljanski bazar stripov v Kinu Šiška.
V kratkem pogovoru bomo Stripoholiki predstavili bazar stripov. Ne zamudite!

Re: Napovednik za bazar stripov v oddaji Dobro jutro

Posted: 18.11.2014 8:41:46
by ninel
Sicer je bil pogovor deset minut kasneje, tako da sem moral gledati še otvoritev
nove pivnice v Ljubljani, kar pa mi kot ljubitelju piva ni bilo preveč odveč.
Sam pogovor je bil v redu, škoda samo ker ni bil daljši, pa ozvočenje bi bilo
lahko malo boljše. Matjaž je govoril zelo dobro, Tomaž pa je imel malce treme,
ampak nasploh je vse skupaj izpadlo zelo fajn. Dobra reklama za strip in
stripovski bazar!

Re: Napovednik za bazar stripov v oddaji Dobro jutro

Posted: 18.11.2014 9:17:22
by Corto
ninel wrote:Sicer je bil pogovor deset minut kasneje, tako da sem moral gledati še otvoritev
nove pivnice v Ljubljani, kar pa mi kot ljubitelju piva ni bilo preveč odveč.
Sam pogovor je bil v redu, škoda samo ker ni bil daljši, pa ozvočenje bi bilo
lahko malo boljše. Matjaž je govoril zelo dobro, Tomaž pa je imel malce treme,
ampak nasploh je vse skupaj izpadlo zelo fajn. Dobra reklama za strip in
stripovski bazar!
Malo treme je bilo, ja. Važno, da je reklama :)

Re: Napovednik za bazar stripov v oddaji Dobro jutro

Posted: 18.11.2014 13:30:02
by BuDi


popravljen link

Re: Napovednik za bazar stripov v oddaji Dobro jutro

Posted: 18.11.2014 13:58:22
by Corto
Budi, ne dela video, piše da je privatni video.

Re: Napovednik za bazar stripov v oddaji Dobro jutro

Posted: 18.11.2014 14:35:57
by BuDi
urejeno, zaradi parih strikov mi youtube ne pusti delno javnih video :(

Re: Napovednik za bazar stripov v oddaji Dobro jutro

Posted: 18.11.2014 15:41:39
by wer
ninel wrote: pa ozvočenje bi bilo
lahko malo boljše. Matjaž je govoril zelo dobro, Tomaž pa je imel malce treme,
ampak nasploh je vse skupaj izpadlo zelo fajn. Dobra reklama za strip in
stripovski bazar!
se strinjam! Oba sta se dobro odrezala.