Page 1 of 4
Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 01.10.2014 11:43:33
by tilitili
Sicer bi lahko spadalo tudi pod "prijateljstvo in stripi", ampak imejmo raje svoj topic in sicer naj bi bilo tole mesto objav za redne (bolj ali manj) in sproščene sestanke, debatne krožke, druženja striparjev začinjena s kakim pirom, metinim čajem, kanto leda, prepečencem in pizzo. Namen je delit mnenja, novice, šimfat druge striparje (neprisotne seveda), dogovarjat se za skupne projekte (izlet vamo-tamo, obiski sejmov, eventov, skupnih nabav), se hvalit s familijo in lastnimi dosežki, primerjat dolžino svoje zbirke, malo pojamrat....
Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 01.10.2014 11:45:55
by tilitili
Jutri ob cca 18:30 imamo Zasavci (Gregor, Horex2, Wer, Gombi, Tilitili) redno mesečno srečanje, pa če ima kdo interes kak pir spit pa malo se pogučat, naj se nam pridruži v gostilni Dimnik Trbovlje.
Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 02.10.2014 11:16:41
by wer
kelnerca mi je rekla, da krigli že čakajo:

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 02.10.2014 12:28:38
by tilitili
tet krigli so namenjeni uničevalcem Jelenov, torej za Vida in Ninela.....

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 03.10.2014 6:42:15
by horex2
Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 03.10.2014 11:43:14
by wer
pust ga, še ni pršu k seb. Je pa včeri res bolj pod kikle gledu kot o stripih govoru.

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 03.10.2014 13:55:50
by tilitili
Ostali pa samo v krigl gledal, kajneda!?

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 03.10.2014 15:46:17
by TomDar
Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 23.10.2014 9:10:46
by tilitili
Že prejšnjo sredo smo v krigle gledal, pa včeraj tudi.
Naslednji debatni krožek bi lahko bil teden pred IL 2014.
Čedalje bolj na gosto smo skupaj, pa še vedno si imamo preveč za povedat. Tako, da zmeraj cajta zmanjka in še kakšna tema ostane za preglodat.
Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 23.10.2014 9:41:28
by gombi
tilitili wrote:Že prejšnjo sredo smo v krigle gledal, pa včeraj tudi.
Naslednji debatni krožek bi lahko bil teden pred IL 2014.
Čedalje bolj na gosto smo skupaj, pa še vedno si imamo preveč za povedat. Tako, da zmeraj cajta zmanjka in še kakšna tema ostane za preglodat.
razširjamo obzorja tudi izven stripovske scene

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 23.10.2014 11:32:16
by wer
ja, v redu je bilo včeraj, hvala gombi. In horex!
Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 24.10.2014 15:07:06
by horex2
Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 31.12.2014 8:42:30
by horex2
včeraj.....
zagurje....
bouling....
matr, smo raztural....
po kanalih, ob straneh....
s tabuljšimi polovicami

....
carji

Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 11.02.2015 23:19:30
by horex2
evo, danes zajedli in zapili tilita
škoda, da mam nočno....
a ste že duma
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
na, še ker kelnerco usvajajo.....
Re: Vitezi Okrogle mize aka Stripovski debatni krožek
Posted: 12.02.2015 0:26:26
by tilitili
najprej smo dal otroke spat....pa tačudne na šiht poslat, pol sej pa začel.
pa za plan napada na 9.mafest smo nastavl ogrodje...