Page 1 of 2

6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Posted: 11.08.2014 10:57:36
by Corto
Organiziramo tradicionalni 6. piknik društva Stripoholik.
Piknik bo v nedeljo 24. avgusta 2014 od 11h na piknik prostoru na Ježici v Ljubljani, enako kot zadnjih par let.
Prostor je umaknjen iz ceste na mirni in prijetni lokaciji in ima vso potrebno infrastrukturo (wc, voda, tuš, elektrika, hladilnik, žar, ...).
V primeru dežja je tu pokriti prostor z mizami in stoli. Piknik bo trajal, dokler nas bo volja :)
V okviru piknika sta na voljo tudi dve igrišči za odbojko na mivki, lahko ju izkoristimo tudi za fuzbal, badminton, speedminton, ... :)

Poskrbeli bomo za dobro hrano, pijačo in muziko :)
Prinesite s sabo samo dobro voljo!

Znesek za participacijo je 15€ tako za nečlane kot za člane društva Stripoholik.

Za prijavo se napišite spodaj, da približno vemo, koliko nas bo.

V okviru piknika je predviden tudi mini bazar stripov! Prinesite stripe, ki jih želite menjati ali prodati.

V PRIMERU ZELO SLABEGA VREMENA ALI PREMAJHNE UDELEŽBE, PIKNIK ODPADE!


Kako je bilo na prvih petih piknikih:
Prvi piknik
Drugi piknik
Tretji piknik
Četrti piknik
Peti piknik


Kako priti na piknik prostor na Ježici:
Image
Image
Image

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Posted: 11.08.2014 17:08:55
by tilitili
pridem(o)

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Posted: 12.08.2014 12:58:17
by TomDar
Jaz tudi! in mogoče tudi moje punce :)

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Posted: 12.08.2014 16:27:38
by Poli 78
Sem pocahnal. :)

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Posted: 19.08.2014 9:45:20
by TomDar
Dajmo se seštet!?

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Posted: 19.08.2014 10:08:29
by tilitili
a prpeleš tamale? Tuk de vem, al pridem sam al s tamalo...

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Posted: 19.08.2014 10:49:03
by TomDar
tilitili wrote:a prpeleš tamale? Tuk de vem, al pridem sam al s tamalo...
Razmišljam še, da bi vse vzel s seboj, zdaj pa odvisno kdo pride (da ne bodo same) in seveda najbolj važno od vremena!

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Posted: 19.08.2014 13:10:28
by tilitili
TomDar wrote:
tilitili wrote:a prpeleš tamale? Tuk de vem, al pridem sam al s tamalo...
Razmišljam še, da bi vse vzel s seboj, zdaj pa odvisno kdo pride (da ne bodo same) in seveda najbolj važno od vremena!
gombi tut tuhta da bi vzel mulce ssabo...pa risar69 tut
kua pa poli? dej prpel tamalga, bo meu ene 5 šišk za prečekirat

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Posted: 19.08.2014 15:29:43
by Poli 78
Ne vem še, računal sem, da pridem solo ... da imam mir za čvek, pit, jest in igrat. :P

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Posted: 20.08.2014 17:23:19
by Bob Rock
Verjetno pridem.

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Posted: 21.08.2014 14:46:41
by Corto
Ima kdo kakšne posebne želje, kar se hrane tiče, da vemo, kaj nabaviti?

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Posted: 21.08.2014 15:00:45
by Poli 78
Zame kaj nemesnega, drugače vseeno. :)

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Posted: 22.08.2014 22:45:25
by krpalec
Pridem tudi jaz.

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Posted: 22.08.2014 22:46:21
by Poli 78
Je vreme naročeno? :)

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Posted: 22.08.2014 23:43:36
by tilitili
naša tamala požre vola pa pol..!!!