Page 1 of 1
6. piknik društva Stripoholik, 14. junij 2014 (ODPADLO)
Posted: 07.05.2014 9:02:27
by Corto
Organiziramo tradicionalni
6. piknik društva Stripoholik.
Piknik bo v
soboto 14. junija 2014 od 11h na piknik prostoru na Ježici v Ljubljani, enako kot zadnjih par let.
Prostor je umaknjen iz ceste na mirni in prijetni lokaciji in ima vso potrebno infrastrukturo (wc, voda, tuš, elektrika, hladilnik, žar, ...).
V primeru dežja je tu pokriti prostor z mizami in stoli. Piknik bo trajal, dokler nas bo volja

V okviru piknika sta na voljo tudi dve igrišči za odbojko na mivki, lahko ju izkoristimo tudi za fuzbal, badminton, speedminton, ...
Poskrbeli bomo za
dobro hrano,
pijačo in muziko

Prinesite s sabo samo dobro voljo!
Znesek za participacijo je 15€ tako za nečlane kot za člane društva Stripoholik.
Za prijavo se napišite spodaj, da približno vemo, koliko nas bo.
V okviru piknika je predviden tudi mini bazar stripov! Prinesite stripe, ki jih želite menjati ali prodati.
V PRIMERU ZELO SLABEGA VREMENA ALI PREMAJHNE UDELEŽBE, PIKNIK ODPADE!
Kako je bilo na prvih petih piknikih:
Prvi piknik
Drugi piknik
Tretji piknik
Četrti piknik
Peti piknik
Kako priti na piknik prostor na Ježici:

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 14. junij 2014
Posted: 27.05.2014 10:47:37
by TomDar
Evo Mafesta je konec. A se dobimo še tukaj?
Odbojka, pijača, jedača in fejst družba...
Re: 6. piknik društva Stripoholik, 14. junij 2014
Posted: 07.06.2014 11:24:02
by tilitili
na žalost letos ne morem. Razen, če se zgodi pol čudeža.
Re: 6. piknik društva Stripoholik, 14. junij 2014
Posted: 10.06.2014 10:43:06
by Corto
Se lahko napišete tukaj tisti, ki bi prišli na piknik, da vidimo, koliko nas je ?
Re: 6. piknik društva Stripoholik, 14. junij 2014
Posted: 10.06.2014 10:47:59
by BuDi
Lahko

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 14. junij 2014
Posted: 12.06.2014 9:04:57
by Corto
Zaradi slabe napovedi vremena in premajhne udeležbe, piknik v soboto 14. 6. odpade!
Re: 6. piknik društva Stripoholik, 14. junij 2014
Posted: 12.06.2014 10:25:26
by Poli 78
Nameraval sem sicer priti, a se nisem še tule napisal. V primeru, da mi ne bi uspelo oddati ene stvari do petka zvečer bi moral preskočiti.
No, se kaj ve za naslednji termin, oz. se pobirajo predlogi? September je lahko še lepši, pa večina je že nazaj z dopustov; ali se razmišlja morda o kakšni drugi soboti v juniju? Saj več ali manj je neka stalna ekipa ves čas - kdaj bi večini ustrezalo? Pa če je takrat seveda lokacija na voljo.
Re: 6. piknik društva Stripoholik, 14. junij 2014
Posted: 12.06.2014 11:42:58
by Corto
Poli 78 wrote:Nameraval sem sicer priti, a se nisem še tule napisal. V primeru, da mi ne bi uspelo oddati ene stvari do petka zvečer bi moral preskočiti.
No, se kaj ve za naslednji termin, oz. se pobirajo predlogi? September je lahko še lepši, pa večina je že nazaj z dopustov; ali se razmišlja morda o kakšni drugi soboti v juniju? Saj več ali manj je neka stalna ekipa ves čas - kdaj bi večini ustrezalo? Pa če je takrat seveda lokacija na voljo.
Nedelje so večinoma frej na tej lokaciji, sobote ne toliko.
Zdaj bo čas dopustov, tako da mislim, da bo najbolje pripraviti piknik za konec avgusta ali začetek septembra, kot smo imeli že prejšnja leta.
Re: 6. piknik društva Stripoholik, 14. junij 2014
Posted: 12.06.2014 12:08:27
by Poli 78
Re: 6. piknik društva Stripoholik, 14. junij 2014
Posted: 11.08.2014 10:45:28
by tilitili
Corto wrote:
Nedelje so večinoma frej na tej lokaciji, sobote ne toliko.
Zdaj bo čas dopustov, tako da mislim, da bo najbolje pripraviti piknik za konec avgusta ali začetek septembra, kot smo imeli že prejšnja leta.
A se že kaj pripravlja? Pa glejte da nas bo več kot junija.
Re: 6. piknik društva Stripoholik, 14. junij 2014
Posted: 11.08.2014 11:53:35
by Poli 78
tilitili wrote:
A se že kaj pripravlja? Pa glejte da nas bo več kot junija.
viewtopic.php?f=10&t=4564
Re: 6. piknik društva Stripoholik, 14. junij 2014
Posted: 11.08.2014 13:35:20
by TomDar
tilitili wrote:
A se že kaj pripravlja? Pa glejte da nas bo več kot junija.
je že v pripravi

Upam, da nas bo več, eno tim za odbojko špilat bi se pa ja lahko našel

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 14. junij 2014
Posted: 11.08.2014 17:18:54
by tilitili
TomDar wrote:tilitili wrote:
A se že kaj pripravlja? Pa glejte da nas bo več kot junija.
je že v pripravi

Upam, da nas bo več, eno tim za odbojko špilat bi se pa ja lahko našel

a bo mednarodna zasedba?
Re: 6. piknik društva Stripoholik, 14. junij 2014
Posted: 12.08.2014 12:59:26
by TomDar
tilitili wrote:a bo mednarodna zasedba?
Smo sporočili bomo videli!