Page 1 of 1

ČLANARINE ZA LETO 2015

Posted: 25.02.2014 20:39:14
by Corto
SPREJEMAMO VPLAČILA ČLANARINE ZA LETO 2015!


KAKO POSTANEM ČLAN
Vsi, ki bi želeli postati člani društva STRIPOHOLIK, izpolnite pristopno izjavo in jo podpisano prinesite na ljubljanski bazar ali pošljite na naslov društva.
Članarino 12 € za tekoče leto lahko poravnate z nakazilom na račun društva ali osebno na bazarju (preferiramo nakazilo na račun).
Preberite si tudi STATUT DRUŠTVA!

PODALJŠANJE ČLANSTVA
Članstvo podaljšate tako, da nakažete na račun društva 12 €. Članarino lahko poravnate tudi osebno na bazarju.

PRENEHANJE ČLANSTVA
Če ne želite več podaljšati članstva oziroma izstopiti iz društva, pošljite podpisano odstopno izjavo (ali nas kontaktirajte na stripoholik@gmail.com , da vam pošljemo obrazec).
Če ne pošljete odstopne izjave, se štejete kot član in bo potrebno poravnati članarine za nazaj!

NAKAZILO NA RAČUN
Je najhitrejši, najlažji in najbolj varen način vplačila članarine. Tako tudi dobite potrdilo o plačilu!
Nakazilo nakažete na račun odprt pri NLB TRR: SI56020150255808121
Pod Namen / rok plačila napišite "Članarina leto - ime in priimek ali ime iz foruma".
Primer, kako izpolniti obrazec UPN:
Image

NASLOV DRUŠTVA:
Pristopne izjave (in ostale zadeve) lahko pošljete tudi po pošti na naslov:
Društvo ljubiteljev stripov STRIPOHOLIK
Klunova 14
1000 Ljubljana

Re: ČLANARINE ZA LETO 2015

Posted: 06.01.2015 16:22:54
by TomDar
Plačal članarino za leto 2015 in 2016! :angel:

Pozivam še vse ostale, da poravnamo obveznosti.

Re: ČLANARINE ZA LETO 2015

Posted: 02.02.2015 15:49:33
by TomDar
Evo Lux, je tudi :)

Re: ČLANARINE ZA LETO 2015

Posted: 05.09.2015 9:17:47
by Corto
Na pikniku sta članarino za 2015 poravnala tudi Krpalec in Iztok N.
Za 2016 pa že Lux.

Re: ČLANARINE ZA LETO 2015

Posted: 14.01.2016 11:52:24
by TomDar
Sem hotel vplačat članarino za 2016, pa sem videl, da sem že vplačal leta 2015 za 2015 in 2016 :)
No, pa pozivam, še ostale, da poravnajo za 2015 in nazaj, ter za 2016...

Re: ČLANARINE ZA LETO 2015

Posted: 14.01.2016 12:11:59
by tilitili
Horex2 pa Tilitili sta tudi že plačala za 2016.

Re: ČLANARINE ZA LETO 2015

Posted: 14.01.2016 12:19:51
by TomDar
tilitili wrote:Horex2 pa Tilitili sta tudi že plačala za 2016.
kaj češ legende :)
:yes: :yes: :king: :king: