Page 1 of 1

XXXIX. LJUBLJANSKI STRIP BAZAR, 25. 5. 2013

Posted: 28.04.2013 7:42:09
by Corto
Obveščamo Vas, da bo v soboto 25. maja 2013 v Ljubljani v srednji telovadnici OŠ LEDINA
potekal XXXIX. LJUBLJANSKI STRIP BAZAR v organizaciji DRUŠTVA LJUBITELJEV STRIPOV STRIPOHOLIK.

Lokacija:
Telovadnica OŠ LEDINA, vhod iz Komenskega ulice KARTA
Dogodek se izvaja v telovadnici, tako da smo zaščiteni pred vremenskimi vplivi! Bazar bo ob vsakem vremenu!

Čas:
Dogodki se bodo odvijali od 10h - 14h

Udeležba za ponudnike-prodajalce:
Na voljo je 8 stojnic (mere 220x80cm). Potrebne so predprijave, kdor se prej javi, prej dobi mizo!

VSTOP PROST ZA VSE OBISKOVALCE!

Široka ponudba in dobra atmosfera zagotovljeni.
Vabljeni vsi skupaj, da nas obiščete in si ogledate ponudbo in dogajanje na strip bazarjih, ki pripomorejo k popestritvi dogajanja na slovenski stripovski sceni.
Čim več nas bo, bolje bo!
Video utrinek enega od bazarjev:
http://www.youtube.com/watch?v=PKWjw3zhVwI

Sproti bomo objavljali tudi preostale dogodke, ki trenutno še niso potrjeni, zato večkrat pokukajte na ta topic!
In seveda izpolnite aketo, ali se nameravate udeležiti stripovskega dogodka :)


Za podrobnejše informacije nas lahko kontaktirate prek e-maila striparna@striparna.com ali na GSM 031-331-258.

Društvo ljubiteljev stripov STRIPOHOLIK

-------------------------------------------------------------------------------------
Dogajanje in slike preteklih bazarjev si lahko ogledate na povezavah:
Arhiv preteklih objav!

Re: XXXIX. LJUBLJANSKI STRIP BAZAR, 25. 5. 2013

Posted: 28.04.2013 8:38:47
by jang
pridem če boš naročil lepo vreme 8)

Re: XXXIX. LJUBLJANSKI STRIP BAZAR, 25. 5. 2013

Posted: 29.04.2013 9:23:01
by izzy
Evo 4je smo že :D Gužva na vidiku :mrgreen:

Re: XXXIX. LJUBLJANSKI STRIP BAZAR, 25. 5. 2013

Posted: 29.04.2013 11:50:49
by gombi
izzy wrote:Evo 4je smo že :D Gužva na vidiku :mrgreen:
zgleda, da bi mogl prestavt lokacijo k Lastanu, se nas tam več zbere :D

Re: XXXIX. LJUBLJANSKI STRIP BAZAR, 25. 5. 2013

Posted: 30.04.2013 9:09:19
by horex2
gombi wrote:
izzy wrote:Evo 4je smo že :D Gužva na vidiku :mrgreen:
zgleda, da bi mogl prestavt lokacijo k Lastanu, se nas tam več zbere :D
:yes: :yes: :cry_lol: :yes: :yes:

Re: XXXIX. LJUBLJANSKI STRIP BAZAR, 25. 5. 2013

Posted: 21.05.2013 10:12:44
by Corto

Re: XXXIX. LJUBLJANSKI STRIP BAZAR, 25. 5. 2013

Posted: 25.05.2013 17:58:11
by jang
fajn druženje danes..pa še nič nisem zapravil :king:

lepo vas je blo videt

Re: XXXIX. LJUBLJANSKI STRIP BAZAR, 25. 5. 2013

Posted: 26.05.2013 20:36:16
by TomDar
Meni eden boljših bazarjev, končno se lahko malo bolj debatiral in se družil, zato sam četrtina mize in med ljudi :)

Naslednjič spet tko :)

Re: XXXIX. LJUBLJANSKI STRIP BAZAR, 25. 5. 2013

Posted: 26.05.2013 21:01:40
by Poli 78
Res je, dost čveka je blo, razdrl marsikatero... :yes: pa čeprav nisem dobil vseh iskanih rabljenih kioskašev. :P

Re: XXXIX. LJUBLJANSKI STRIP BAZAR, 25. 5. 2013

Posted: 27.05.2013 11:39:30
by tilitili
Sem si sposodil besede enga stripoholika:

Ej, da se še jaz javim in povem, da mi je po dolgem času bil tale bazar res zelo v redu. Tud folka je blo mal več, dobr, stripu se glih ni tolk kupovalo (no, jaz sem zadovoljen z izkupičkomJ) ampak stripoholiki smo se pa kar malo zbližali – G je popestril dan v pozitivnem smislu seveda. Razvile so se dobre debate..............kar nekaj zanimivih stvari sem izvedel okoli......... Ja, eden boljših :yes:

Se pozna da zgornjih štajercev, prlekov, prekmurcev, lukarjev... ni blo. Pa Horexa :wink:

Re: XXXIX. LJUBLJANSKI STRIP BAZAR, 25. 5. 2013

Posted: 27.05.2013 11:51:12
by wer
Men je blo tud fajn, sem pa pogrešal horexa (za razliko od nekaterih :wink: ). Pogrešam tudi simaa, ki se že dalj časa ne oglasi ne na bazarjih kot tudi ne na forumu pa bi ga prav rad povprašal, če je kaj novega, kak nov projekt, strip, karkoli.

Re: XXXIX. LJUBLJANSKI STRIP BAZAR, 25. 5. 2013

Posted: 28.05.2013 11:58:50
by horex2
:oops: :oops:
višja sila...