Pozor, Pozor...

Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

melona
Prispevkov: 86
Pridružen: 07.03.2007 21:23:21

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a melona »

Aju, sem te pa razpizdu a ? Pisal sem ti, v popolnoma tvojem stilu, tako da se ne čudi. Sem bil pač prvi, ki ti je na isti način odpisal. Jebiga, so levi, pa desni, a ne. Za pipo miru pa očitno nisi ?
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a tilitili »

melona napisal/-a:Aju, sem te pa razpizdu a ? Pisal sem ti, v popolnoma tvojem stilu, tako da se ne čudi. Sem bil pač prvi, ki ti je na isti način odpisal. Jebiga, so levi, pa desni, a ne. Za pipo miru pa očitno nisi ?
Niti najmanj me nisi razpizdu. Če bi me, bi uporabil tvoj način komuniciranja z več žaljivkami brez osnove in argumentacije. Sploh pa pojma nimam na kaj se nanaša tvoj prejšnji post.

Se mi pa zdi da si premalo prebral, da bi lahko sodil karkoli o meni. Sploh pa da bi "mi odpisal na isti način"!

Kar se pa levih in desnih tiče me pa boli qrac. Na telem forumu smo oboji, pa ziher je še kak vmes. Pa čisto v redu funkcioniramo kar se druženja, sploh pa kar se stripov tiče.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
melona
Prispevkov: 86
Pridružen: 07.03.2007 21:23:21

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a melona »

V tem primeru se ti pa res iskreno opravičujem. A po vseh tvojih pisanjih, ki jih sem ter tja lahko vsak prebere, dobi lahko vsak tak občutek, vem pa ,da so eno besede, drugo pa....No, v vsakem primeru imaš vsaj za začetek kakšno stran stripa pri meni v dobrem. Aloha.
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Melona, umiri se malo, očitno si zamenjal tilitilija z nekom drugim, pa tudi če bi mislil na pravega nisi izbral pravega tona.
Si dobra popestritev na forumu in seveda dobrodošel, ampak očitno si prišel se skregat in si negativno nastrojen, nič hudega, te bo že minilo...

Ampak res ne vem zakaj je vedno težava s temi bučami in melonami !? :shock: :roll:
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a horex2 »

TomDar napisal/-a:Melona

Ampak res ne vem zakaj je vedno težava s temi bučami in melonami !? :shock: :roll:
:cry_lol:
tanartabulš, da se melono razbije, pa da vidmo, kakšna je notranjost... :duno:
horex je zakon, pa reno tud...
melona
Prispevkov: 86
Pridružen: 07.03.2007 21:23:21

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a melona »

Dragi TomDar. Prijavljen sem na tem forumu od leta 2007. In po osmih letih pa človek že dobi vtis kdo je tu, kakšen je in kaj se dogaja v tej družbi. Nisem se pa prišel kregat in tudi nikogar nisem z nikomer zamenjal. Tudi negativno nastrojen nisem a že Shakespeare je napisal "ogledalo pred vas bom postavil" in samo to počnem. Bom uvideven, obljubim da bom pazil, kaj bom v bodoče takim nežnim dušicam napisal. Začel sem pa z vici. Horex2 pa..v jezik se ugrizni. Lahko se kaj hitro obrne kdo bo koga razbijal. Lep dan vsem skupaj še naprej. Aloha.
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a horex2 »

:idea:
da ni tule četrt € :duno:
:cry_lol: :cry_lol:
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a horex2 »

TILI
:psst: skrajno desničarska pičkica
:cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol:

ninel.....
a boš key kumentiru, al si se že nehal smejat :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol:
pa macona sem puzabu.... :king:
no dejte , no...

sem se skor poscal od smeha :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol: :cry_lol:
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a tilitili »

jaja, pa tlele me je ful zadel:

...belogradistično, nazadnjaško, skrajno-desničarsko pičkico, ki smrdi po fažizmo....

...kreten....

....imbecil, ki po moje še zdaj živi z mamo in drka na domobranske jaslice....

....ga je treba zjebat....

nedonošenčka nacističnega....
--------

Pa zgleda, da noben drug tako ne misl, razen če se zbira falanga za totalno ofenzivo, pa lahko še pričakujem frontalnga.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a tilitili »

Namenoma ne uporabljam, :shock: :wink: :yes:

da ne bo kdo mislil, da se zajebavam. 8) :king:
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
melona
Prispevkov: 86
Pridružen: 07.03.2007 21:23:21

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a melona »

Ej, Bobi. A ti za vse ljudi veš kaj mislijo, čutijo, doživljajo ? Izreden talent je to, veš. :baw:
Mimogrede pa, hvala za to, Asterix objavo.
melona
Prispevkov: 86
Pridružen: 07.03.2007 21:23:21

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a melona »

Ej hori 2. SREČNO. :yes:
melona
Prispevkov: 86
Pridružen: 07.03.2007 21:23:21

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a melona »

Tilitili. Javno se ti moram opravičit, ker sem res zajebal in zameštral tvoje ime. :oops: SOOOORRRRIII. :oops: Kako se ti bom pa kdaj sploh opral, pa ne vem. Vse besede, o desničarski pičkici itd so bile namreč namenjene imbecilu, ki se bere na ime "macon". Da pa ne bom tako negativen do njega pa predlagam, da macona častim s kakšno uro šole risanja. Da bo lepše narisal svojega J.J.
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Re: Pozor, Pozor...

Odgovor Napisal/-a horex2 »

:shock:
kdu pa je HORI?
dare, a mamo takšnga na forumu...
temle se pa že blede...
mogoče je pa forum falil... :baw:
po moje je mislu na esdeesovskega... :lol:
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a horex2 »

kateri BOBI?
horex je zakon, pa reno tud...
Odgovori