EBEL zbirateljske kartice

Prostor za vse ostale zbirateljske hobije, ki niso stripi:
NUMIZMATIKA, FILATELIJA, HERALDIKA, PIVSKI PODSTAVKI, POSTERJI, ALBUMI ZA SLIČICE, SLIČICE, ZNAČKE, KINDER FIGURICE, PEZ FIGURICE, REVIJE, KNJIGE, PUZZLE, LEGO ...

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoRuki

Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

EBEL zbirateljske kartice

Odgovor Napisal/-a Ruki »

Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

upam da bo tud kaj keša za naša kluba iz tega

Medveščak ima še eno dodatno akcijo... 1 kuno od vsake flaše Pan Piva gre za nakup okrepitev :shock:
pomoje bo Kristan sam prispeval za vsaj enega tujca :lol:
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

Zadnjič sem na tekmi kupil par paketov. Kartice zgledajo fajn, samo album je nateg... dobiš 90 prostorčkov v mapah, kartic je pa 261, tako da moraš dokupiti mape.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

misilm da bo vsaj v ljubljani prodaja padla :D
1107
Prispevkov: 32
Pridružen: 15.01.2008 20:31:54

Odgovor Napisal/-a 1107 »

Tele slikce so čisttttttttt treveč drage. 2.5 e za en paketek... saj so nori
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

Se strinjam, lahko bi bile cenejše, vendar ne gre za slikice, ampak za kartice in to kar kvalitetno naštancane.

Baje so albumi pri nas že praktično razprodani, saj so jih poslali le 70, tako da, če kdo misli začet zbirat, naj pohiti.
1107
Prispevkov: 32
Pridružen: 15.01.2008 20:31:54

Odgovor Napisal/-a 1107 »

za svetovno prvenstvo so bile slikice, ki so tudi kvalitetne 0,50e pa še posod si jih lahko dobil.

teh ebel sem se zelo razvselil, samo so mi čisto predrage.
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

Pravim ti, da ne gre za slikice, ampak kartice. Malo drugačna zadeva, zato je tudi nekoliko dražja. Imaš pa še unikatne kartice (oz. že ploščice), ki so naštancane samo ena v celi seriji za vsakega igralca. Se strinjam, da bi lahko bile cenejše, ampak jih definitivno ne moreš primerjat s fuzbal nalepkami. To, da se dobijo samo na tekmah trenutno, se pa tudi meni zdi bedno. Saj v kratkem se bodo baje razširile tudi na druga prodajna mesta. Je pa zanimanje po celotni ligi za te kartice ogromno, tako da, če kdo misli zbirat, naj pohiti.
1107
Prispevkov: 32
Pridružen: 15.01.2008 20:31:54

Odgovor Napisal/-a 1107 »

Vem kakšne so, sem jih videl zanč na tekmi, pomoje takrat ko so jih začel prodajat.

pa seveda da jih ne moreš primerjat z slikcami, ker so slikce bolše haha :) 642 sem jih nabral spomladi :)
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

Da se malo pohvalim... danes dobil še zadnji 2 kartici igralcev, ki sta mi manjkali, tako da imam sedaj vseh 200 iz serije igralcev, manjka mi pa še ogromno posebnih... sem pa tudi dal podpisat kartice igralcem Olimpije.
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Ruki napisal/-a:Da se malo pohvalim... danes dobil še zadnji 2 kartici igralcev, ki sta mi manjkali, tako da imam sedaj vseh 200 iz serije igralcev, manjka mi pa še ogromno posebnih... sem pa tudi dal podpisat kartice igralcem Olimpije.
Bravo, ej, glih hotel sem te vprašati, če si že zbral vse. A pridejo vsi v album?. Lahko malo pofotkaš? Hvala
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

risar_69 napisal/-a:
Ruki napisal/-a:Da se malo pohvalim... danes dobil še zadnji 2 kartici igralcev, ki sta mi manjkali, tako da imam sedaj vseh 200 iz serije igralcev, manjka mi pa še ogromno posebnih... sem pa tudi dal podpisat kartice igralcem Olimpije.
Bravo, ej, glih hotel sem te vprašati, če si že zbral vse. A pridejo vsi v album?. Lahko malo pofotkaš? Hvala
Ne pridejo vsi v album, moraš dokupit še več kot enkrat toliko listov, kot jih je na začetku not :roll: bom pofotkal, ko se vrnem domov po božiču :)
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

Dodali so 30 novih kartic, okrepitve, ki so prišle sredi sezone, ali manjkajoče igralce od prej.
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

V zadnjih mesecih sem se vrgel v zbiranje podpisanih kartic hokejskih legend, ki so mi pri srcu.

Slika Slika

Zbral sem že Khabibulina, Roya, Brodeurja, Haška, Ovechkina, Jagra, Lemieuxa, Modana, Kariyo, Gretzkyja.
Odgovori