Libellus

Prostor za vaše dvojne stripe ali tiste, ki so vam odveč . S pomočjo foruma boste lažje prodali vaše dvojne številke.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Acika
Prispevkov: 49
Pridružen: 28.04.2008 21:22:42
Kraj: Macedonia
Kontakt:

Libellus

Odgovor Napisal/-a Acika »

Slika
Slika
Slika

Jednom citano
cjena 10 eura po komadu
moze zamjena za zagor lms brojeve koje trebam
stripovimk@yahoo.com
alex
"Tko trci,taj ne hoda"
www.stripovimk.com
www.varmcomics.com
sawitch
Prispevkov: 90
Pridružen: 17.12.2007 2:22:07

Odgovor Napisal/-a sawitch »

Lopove, i dalje operises... Imas obraz kao djon, ali naci cu te ja jednom, mali je svet...
sawitch@gmail.com otvoren za menjanje
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Odgovor Napisal/-a horex2 »

:shock: ,za kaj se pa to gre??? :shock:
horex je zakon, pa reno tud...
Acika
Prispevkov: 49
Pridružen: 28.04.2008 21:22:42
Kraj: Macedonia
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Acika »

sawitch napisal/-a:Lopove, i dalje operises... Imas obraz kao djon, ali naci cu te ja jednom, mali je svet...
hej,savicu brate,pa di si ti nesreco? 8)
cuj rambo,samo reci ti gde da se pojavim i ja cu doci...samo molim te nosi zamjenu za ona dva kupus paketa od stripova sto si mi ih poslao i zajebao da ih zamjenimo i da sve bude u redu,pa cu onda i ja biti sretan ako prezivim od onoga sto mi spremas...jel vazi, sreco?..seceru?...znam,znam da si ljut da sam te ocinkario tamo na forumu i da neki nisu posle toga da rade s tobom,al sta ces kad saljes kupus a trazis dobre ocuvane stripove...jednom si me sjebao,drugi put nisi mogo...lepoto! 8)
i ovo je zadnji put da ti odgovaram,ovo nije forum za seljake kao sto si ti...
hajde,cmokic rambicu mojih papuca :oops: :wink:
"Tko trci,taj ne hoda"
www.stripovimk.com
www.varmcomics.com
Acika
Prispevkov: 49
Pridružen: 28.04.2008 21:22:42
Kraj: Macedonia
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Acika »

horex2 napisal/-a::shock: ,za kaj se pa to gre??? :shock:
ne zamjeraj mnogo,covjek je malo ono...znas :wink:
"Tko trci,taj ne hoda"
www.stripovimk.com
www.varmcomics.com
sawitch
Prispevkov: 90
Pridružen: 17.12.2007 2:22:07

Odgovor Napisal/-a sawitch »

Jeste, ocinkario si me na stripovi.com i tebe izbacili... Izgleda ostavljaju prevarante a postene izbacuju... A valjda ces nekada skupiti ta mala mudasca i doci na neki strip festival da te pocastim za to sto si me pokrao... I ovo je retoricko obracanje tebi, ne trazim odgovore od lopova, vec da ljudima skrenem paznju na maligni tumor medju ljubiteljima stripa...
sawitch@gmail.com otvoren za menjanje
Acika
Prispevkov: 49
Pridružen: 28.04.2008 21:22:42
Kraj: Macedonia
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Acika »

da,bas zbog tebe su me izbacili iz vec sada,propalog foruma...a propao jer su otisli stripomani i izdavaci,a ostali takvi znalci,prodavaci magle i postenjaci kao sto si ti 8)
hajde nesreco,idi izmuzi krave,znas gdje ti je stala,do kupusa odmah levo 8)
i ko sto ti kaze markos,s kime ja to gubim vreme :wink:
"Tko trci,taj ne hoda"
www.stripovimk.com
www.varmcomics.com
Giant
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 324
Pridružen: 22.03.2006 18:15:01
Kraj: Dovje

Odgovor Napisal/-a Giant »

Hm, fanta....mislim, da imata možnost "ZS" ili "PM" pa se tam zmenita...brez potrebe je nekomu, ki odpre svoj topik, očitati to in ono...z obema sem sodeloval in bilo je vse super. Če pa je že javna debata, potem razkrijta vsak svojo plat zgodbe, čeprav dvomim, da bo to komu kaj koristilo, sploh na strani, na kateri se "ta problem" ni zakuhal....drugače pa je naš Dare tu, da presodi...... :wink:
"Detriot Red Wings"
Acika
Prispevkov: 49
Pridružen: 28.04.2008 21:22:42
Kraj: Macedonia
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Acika »

[quote="Giant"]Hm, fanta....mislim, da imata možnost "ZS" ili "PM" pa se tam zmenita...brez potrebe je nekomu, ki odpre svoj topik, oÄ
"Tko trci,taj ne hoda"
www.stripovimk.com
www.varmcomics.com
Giant
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 324
Pridružen: 22.03.2006 18:15:01
Kraj: Dovje

Odgovor Napisal/-a Giant »

Aco, sa tobom sve fer i korektno....bez problema. Takođe i sa suprotnom stranom, žao mi je da je došlo do "nesporazuma" upravo među vas 2-je....ajde, rješite, nije kasno nikada, strip-kolekcionara ionako nije mnogo, bez veze, da se prepucavamo i međusobom....je l da??
Pozdrav g :wink:
"Detriot Red Wings"
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Odgovor Napisal/-a horex2 »

dejte moderatorji zbrisat te poste,da ne bomo brali to s*****.... :fart: :sick:
horex je zakon, pa reno tud...
sawitch
Prispevkov: 90
Pridružen: 17.12.2007 2:22:07

Odgovor Napisal/-a sawitch »

Pokusao sam sa djubrom resiti to preko maila, gde me je zavlacio godinu dana i na kraju sam ga javno prozvao i doslo je do ovoga... Ne treba mi vise resenje, neka se najede od svoje prevare, a svako je dosao na svoje pre ili kasnije, tako ce i ovaj prevarant... I gde god budem video njegov post ja cu ga nazvati lopovom jer jeste najobicniji prevarantski sljam koji jos ima obraza odgovarati umesto da se sakrije duboko i uziva u plodovima svog "rada"... A ne zbog prevare, vec zbog drskosti nakon nje ce se ogrebati za dobre batine... A da li ce moderatori brisati ovo me stvarno ne zanima, jer sam ja napisao sta sam imao i uvek cu... Gde god vidim govno stavicu znak paznje da ljudi ne ugaze...

@Giant
Jernej, ti bar znas ko sam i sta sam i koliko ljudi poznajem, sa koliko se njih druzim, da imam na kolekcionaru bar 1500 komentara, na s.com preko 350 i da su svi pozitivni... Nikada ni jedan negativan...
sawitch@gmail.com otvoren za menjanje
Acika
Prispevkov: 49
Pridružen: 28.04.2008 21:22:42
Kraj: Macedonia
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Acika »

Giant napisal/-a:Aco, sa tobom sve fer i korektno....bez problema. Takođe i sa suprotnom stranom, žao mi je da je došlo do "nesporazuma" upravo među vas 2-je....ajde, rješite, nije kasno nikada, strip-kolekcionara ionako nije mnogo, bez veze, da se prepucavamo i međusobom....je l da??
Pozdrav g :wink:
Hfala
nemam sta da resim s njime,decko je malo udaren i to je to...i mislim da ga ljudi dobro poznaju...inace,prica je kratka i jasna...tip je prvi put poslao paket sa stripovima ocjenom prevelikom suglasno realnog stanja...ok,poslao sam sta sam obecao,iako su moji bili znatno bolji...onda ok,radimo opet,on obecava da su ovi dobri,pa onda opet salje s***** i kupus...kazem mu,ne saljem ti dok ne posaljes stripove ocjenom sto si obecao jer me dva put neces prevariti...onda sve to on tamu na forumu iskoristio moje kavge s administracijom i to je to...ponuda naravno jos stoji,kad posalje sto je obecao,ja mu saljem ono sto sam ja obecao...moze on da galami koliko hoce,njegove pretnje me bas zabaljaju,a dobro je da sam ga u startu raskrinkao,inace ko zna koliko bi jos ljudi prevario isto ko sto je i mene,a prevario me 2 puta na perfidan i bezobrazan nacin :wink:
najbolja stvar je sto on nikada nije njegove stripove trazi nazad,trazio je moje dobro ocuvane 4ke za njegov kupus...naravno,to nece dobit nikada dok ne posalje to sto je obecao... 8)
"Tko trci,taj ne hoda"
www.stripovimk.com
www.varmcomics.com
Acika
Prispevkov: 49
Pridružen: 28.04.2008 21:22:42
Kraj: Macedonia
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Acika »

horex2 napisal/-a:dejte moderatorji zbrisat te poste,da ne bomo brali to s*****.... :fart: :sick:
ja se izvinjavam,samo sam zelio prodat,zamjenit nesto,al sta ces,uvjek ima nekih nus pojava 8)
"Tko trci,taj ne hoda"
www.stripovimk.com
www.varmcomics.com
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Corto »

Acika napisal/-a: najbolja stvar je sto on nikada nije njegove stripove trazi nazad,trazio je moje dobro ocuvane 4ke za njegov kupus...naravno,to nece dobit nikada dok ne posalje to sto je obecao... 8)
Hajde objavi sliku stripova, koje ti je poslao pa da vidimo.
Odgovori