Značke

Prostor za vse ostale zbirateljske hobije, ki niso stripi:
NUMIZMATIKA, FILATELIJA, HERALDIKA, PIVSKI PODSTAVKI, POSTERJI, ALBUMI ZA SLIČICE, SLIČICE, ZNAČKE, KINDER FIGURICE, PEZ FIGURICE, REVIJE, KNJIGE, PUZZLE, LEGO ...

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoRuki

Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Re: Značke

Odgovor Napisal/-a TomDar »

zan22 napisal/-a: 27.03.2015 18:34:32 Novo v zbirki. Vsi kosi so original, kupljeni na Collecti. Sem bil pozitivno presenečen nad ponudbo nogometnih značk. Kar nekaj ponudbe, večinoma sicer Yugo, a so se vmes našli tudi biserčki tujih lig. Še vedno pa mi je žal, da nisem vzel še značko Ajaxa. Lep kos je bil. Pa po 5e. Vseeno sem zadovoljen z dobljenim:
-Sampdoria
-Roma
-Bayern
-Legia
-Porto

Če se najde tu na forumu kak junak, ki prav tako zbira značke se mi lahko oglasi. Zbiram večinoma italijane, še nekaj ekip mi manjka do popolnitve.
Poleg tega pa naprošam, če kdo pozna gospoda, ki trenutno razstavlja na Collecti, da se mi javi s kontaktom. Razstavljal je v kot prvi v koloni, nasproti stojnice s stripi, kjer se je dalo kupiti Miki Mustra, ponujal pa je predvsem razglednice ter značke (mislim, pa da tudi znamke). Prijeten možakar.
Lahko pošlješ kakšno sliko, tega kar si dobil? Tudi mene po malem zanimajo značke... 12 kg me čaka, da jih prevzamem in presortiram :cry_lol: :angel:
Odstrani se pošast!
Odgovori