Page 1 of 1

nov podforum za zbiratelje sličic, podstavkov, itd

Posted: 27.03.2010 10:12:35
by jang
predlagam na naredimo nov podforum za zbiratelje sličic, podstavkov, znamk, kovancev, pakajjazševemčesa


za moderatorja tam pa Risarja normalno

Posted: 28.03.2010 21:46:26
by Bob Rock
Lahko se samo preimenuje forum Ameriški strip. Pa da se bo tam vsaj o čem koristnem govorilo :)

Posted: 07.04.2010 20:38:39
by jang
bravo Dare :yes:

Posted: 07.04.2010 21:51:58
by Gusar
Ja, nov podforum že fajn, da je...samo da pa risarja niste mogli dati za moderatorja je pa že višek :mrgreen:
Navsezadnje tega podforuma nebi bilo brez njega 8)

Posted: 07.04.2010 21:57:57
by jang
potem bi se morala nam plača znižat

Posted: 08.04.2010 9:07:22
by TomDar
Gusar wrote:Ja, nov podforum že fajn, da je...samo da pa risarja niste mogli dati za moderatorja je pa že višek :mrgreen:
Navsezadnje tega podforuma nebi bilo brez njega 8)
Se strinjam, brez njega podforum nebi ugledal luči! Tudi ne oporekam, da je poznavalec tega področja (slikice, albumi, podstavki, grbi itd) in je tudi glavni, ki bo odgovarjal, usmerjal in obveščal interesente. Ni pa on testo za moderatorja.
Za moderatorje imamo skupino ljudi, ki perfektno opravljajo svojo nalogo.

Posted: 09.04.2010 14:56:08
by TomDar
Gusar wrote:Ja, nov podforum že fajn, da je...samo da pa risarja niste mogli dati za moderatorja je pa že višek :mrgreen:
Navsezadnje tega podforuma nebi bilo brez njega 8)
Evo še ena, na to temo, zakaj ni administrator.
Danes me kliče risar_69 in ves paničen, kje so posti s sličicami in albumi in ostalo. Pa sem ga malo dražil, da sem vse izbrisal, da nimamo prostora, in da to itak nima kaj pri nas na forumu iskat. Model je čisto verjel, skoraj ni vedel ali naj me nahruli ali naj se zjoka. To mu je za 1 april :)

Eto in on naj bi bil moderator :)

Posted: 09.04.2010 15:15:04
by gregorbikupil
Si ti prjese, jle? :D :D :D :D :D :D :D :D

PS:
Bi pa izkoristil tole priložnost in lepo pozdravil - janga. :( :( :( :( :( :D :D :D :D :D :D :D