Page 1 of 1
nov podforum za zbiratelje sličic, podstavkov, itd
Posted: 27.03.2010 10:12:35
by jang
predlagam na naredimo nov podforum za zbiratelje sličic, podstavkov, znamk, kovancev, pakajjazševemčesa
za moderatorja tam pa Risarja normalno
Posted: 28.03.2010 21:46:26
by Bob Rock
Lahko se samo preimenuje forum Ameriški strip. Pa da se bo tam vsaj o čem koristnem govorilo

Posted: 07.04.2010 20:38:39
by jang
bravo Dare

Posted: 07.04.2010 21:51:58
by Gusar
Ja, nov podforum že fajn, da je...samo da pa risarja niste mogli dati za moderatorja je pa že višek
Navsezadnje tega podforuma nebi bilo brez njega

Posted: 07.04.2010 21:57:57
by jang
potem bi se morala nam plača znižat
Posted: 08.04.2010 9:07:22
by TomDar
Gusar wrote:Ja, nov podforum že fajn, da je...samo da pa risarja niste mogli dati za moderatorja je pa že višek
Navsezadnje tega podforuma nebi bilo brez njega

Se strinjam, brez njega podforum nebi ugledal luči! Tudi ne oporekam, da je poznavalec tega področja (slikice, albumi, podstavki, grbi itd) in je tudi glavni, ki bo odgovarjal, usmerjal in obveščal interesente. Ni pa on testo za moderatorja.
Za moderatorje imamo skupino ljudi, ki perfektno opravljajo svojo nalogo.
Posted: 09.04.2010 14:56:08
by TomDar
Gusar wrote:Ja, nov podforum že fajn, da je...samo da pa risarja niste mogli dati za moderatorja je pa že višek
Navsezadnje tega podforuma nebi bilo brez njega

Evo še ena, na to temo, zakaj ni administrator.
Danes me kliče risar_69 in ves paničen, kje so posti s sličicami in albumi in ostalo. Pa sem ga malo dražil, da sem vse izbrisal, da nimamo prostora, in da to itak nima kaj pri nas na forumu iskat. Model je čisto verjel, skoraj ni vedel ali naj me nahruli ali naj se zjoka. To mu je za 1 april
Eto in on naj bi bil moderator

Posted: 09.04.2010 15:15:04
by gregorbikupil