Page 1 of 1

Kupim capitan americo in te mervel superheroje

Posted: 16.02.2010 14:19:38
by capitan america
Če ima kdo odveč marvel superherojev mi naj napise da se dogovorima o prodaji...Hvala!!

Posted: 16.02.2010 15:31:11
by jang
angleščina
hrvaščina

se pravi v katerem jeziku? zvezki?

Posted: 16.02.2010 16:12:54
by capitan america
hrvaščina angleščina vseeno ce mas kaj sporoci da se zmenima za kupčijo hvala!! :D

Posted: 16.02.2010 16:36:43
by capitan america
samo hrvaščina in angleščina prosim :D

Posted: 16.02.2010 17:40:44
by Ruki
Jz mam ogromno original ameriških stripov, pa nekaj tudi v hrvaščini. No, kaj točno te zanima. Nekaj stvari imam v temi prodam: viewtopic.php?t=1946&start=0

Posted: 16.02.2010 18:19:37
by capitan america
ja imas kr nekaj stripov ki si jih zelo želim. imel bi capitan americo, superman, fantastic 4. zdaj vseh nebi imel. nekaj ce imas na prodaji pa tak cena na 1 kom. ... Hvala!!