AF Klasik 1-18 HC - Miki Muster komplet.

Prostor za vaše dvojne stripe ali tiste, ki so vam odveč . S pomočjo foruma boste lažje prodali vaše dvojne številke.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Odgovor Napisal/-a horex2 »

Verjetno ti misliš zopet na kako tako "varstvo" potrošnika, kjer bi vsak dal kak evro kot članarino, in potem bi imeli piknike, muziko in potovali po evropi !?

:idea:
in verjetno bi bil ZAGOREXTRA predsednik,tajnik pa še blagajnik....tko se dnar služ...
aja ,pa še predsednik nadzornega sveta :cry_lol: :cry_lol:
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

@Zagor Extra

mislim da si izrekel kar težko obtožbo na račun TomDar-a in njegove poštenosti. On naj bi zadržal oglas tvojega kolega, ga prebral, ponudil svoje stripe in šele po neuspehu oglas objavil???? Do zdaj se še noben ni pritožil da se njegovo sporočilo v nekaj stotinkah sekunde ni pojavilo na forumu. Torej upam da imaš dokaze za to.
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Odgovor Napisal/-a tilitili »

horex2 napisal/-a:Verjetno ti misliš zopet na kako tako "varstvo" potrošnika, kjer bi vsak dal kak evro kot članarino, in potem bi imeli piknike, muziko in potovali po evropi !?

:idea:
in verjetno bi bil ZAGOREXTRA predsednik,tajnik pa še blagajnik....tko se dnar služ...
aja ,pa še predsednik nadzornega sveta :cry_lol: :cry_lol:
ne pozabi na "PR" :lol:
gregorbikupil
Prispevkov: 1413
Pridružen: 23.11.2006 15:52:08

Odgovor Napisal/-a gregorbikupil »

ZagorExtra napisal/-a:Dokaz da ne govorim v tri dni je ta,da mi je član tega foruma kateremu sem jaz povedal za ta forum in ko se je včlanil in je napisal katere stripe kupuje,je Tom Dar preden je oglas objavil sam kontaktiral tega člana in mu poskušal prodati svoje stripe in šele nato čez kakšen dan ali dva objavil oglas.
:D :D :D :D :D :D
A tak....

Pol leta sem lazil za njim, prosjačil, "Preglej robo, Dare", "maš kej tega, Dare"... Za cesto sem ga hodil čakat.... Ponujal sem mu usluge, storitve čak, sam da bi kak strip od njega izvlekel...
On pa takle... za rukiji leta...
:D :D :D :D :D :D Najbrž, da je res klitoricist... al ka že... :D :D
TECI PETRA!!!!!!
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

Čeprav je TomDar mogoče res ponudil stripe nekomu in jih zatem kmalu vrgel na licitacije, sigurno to ni naredil z namenom obogotative in z gromozansko ceno. Potem pa še povej cene za stripe, sigurno so nizke/realne v primerjavi z ostalimi :roll: Ne vidim nič slabega, če mu je poslal sporočilo, da ima na voljo stripe, ki jih tvoj prijatelj išče... Verjetno bi jih tako kmalu dal na licitacije, pa je najprej kontaktiral tvojega prijatelja in počakal s stripi, če bi jih on kupil, da mu jih prišpara... Saj te razumem, tudi meni niso všeč take visoke cene, kot so za komplet Mustra, če vidiš, sem komentiral na prvi strani... sploh kot študent z omejenim prihodkom ne morem ravno kupovat ogromno stripov, sploh pa ne po taki ceni, tako da sem se že zdavnaj moral omejiti s stripi. Poznam pa TomDara oz. Dareta in ravno on nemalokrat omogoča takim kot sem jaz in nasploh na novo pridruženim osebam v svet stripa, da pridejo do stripov, ki jih želijo in to vedno po zelo zelo ugodni ceni za kupca, tako da ne bluzi.
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

ZagorExtra napisal/-a: TomDar se razburja kar je pričakovano in me to sploh ne moti.Me pa moti da tukaj razpreda o stvareh ki sem jih jaz pisal v zajebanciji na enem drugem forumu in me želi s tem užaliti ampak ne ve da me s tem ne more užaliti haha.
Je pa hec v tem ker moje ideje ljudje sprejmejo negativno ali z posmehom čeprav so pozitivno naravnane medtem ko npr
TomDar zagovornik poštenih licitacij(sem ravnokar prebral na stripovi.com kako se je zavzel za pošteno licitiranje) deluje ne najbolj pošteno.
Dokaz da ne govorim v tri dni je ta,da mi je član tega foruma kateremu sem jaz povedal za ta forum in ko se je včlanil in je napisal katere stripe kupuje,je Tom Dar preden je oglas objavil sam kontaktiral tega člana in mu poskušal prodati svoje stripe in šele nato čez kakšen dan ali dva objavil oglas.Torej,zavohal je svežega kupca in mu želel prodati svojo robo in ko mu ni uspelo je oglas kasneje javno objavil,....to je v poslovni terminologiji nekako tako ko se neki podjetnik prijavi za posel MIMO JAVNEGA RAZPISA(temu lahko rečemo tudi klientalizem),...no toliko o poštenosti in kovanju dobička,medtem ko so moje ideje o kovanju dobička zgolj plod dolgčasa in zajebancije,in naj se javi tisti kateri je bil ogoljufan z moje strani za en sam samcat euro!
Tole bosta pa ti in ta tvoj novoprijavljeni "prijatelj!" morala razožiti! Zdaj sta me obtožila nepoštenja. Tukaj se ne bom ustavil, dokler tega ne rešimo!
Če si ti dobil občutek,da sem s primerjavo "varstva potrošnikov" in povezovanje na tvoje pretekle poste tebe žalil je eno (kar te nisem) da pa ti (in še nekdo ki ga nisi navedel) klevetaš proti meni, je pa drugo!

še tole bi detaljno citiral oz, da te sploh razumem (čeprav si knjižni avtor, je malo težko brati in razumeti tvoje poste)
ZagorExtra napisal/-a:Dokaz da ne govorim v tri dni je ta,da mi je član tega foruma kateremu sem jaz povedal za ta forum in ko se je včlanil in je napisal katere stripe kupuje,
Dobro, tole razumem kot da se je oseba uspešno prijavila (in sem ji dovlil dostop - ja to jaz delam) in je potem celo objavila povpraševanje na forumu. (če te prav razumem?)
ZagorExtra napisal/-a: je Tom Dar preden je oglas objavil sam kontaktiral tega člana in mu poskušal prodati svoje stripe in šele nato čez kakšen dan ali dva objavil oglas.Torej,zavohal je svežega kupca in mu želel prodati svojo robo in ko mu ni uspelo je oglas kasneje javno objavil
čigav oglas sem jaz šele tri dni kasneje objavil, ma kaj ti mene obtožuješ, da sem nekomu objave prikrival?
Če si napisal zgoraj,da se je prijavil in da je oddal povpraševanje, torej sem ga jaz sigurno kontaktiral na njegovo povpraševanje. In če komurkoli kaj ponujam, je to ponudba z avkcij + povpraševanje če rabi še kaj. Naj napiše kaj in po kakih cenah sem mu ponudil, in še bolje, kdo je ta ki me kleveta. Torej kaj sem jaz čez tri dni objavil to svojo ponudbo, ali njegovo povpraševanje? Človek, ti se hvališ z izdano knjigo, pa potem ne znaš razumljivo napisat enega odstavka! In kaj je narobe, če nekomu pošljem link do moje ponudbe na licitacijah in ga potem čez 3 dni še javno objavim?

Kot sem rekel, to bomo rešili, kje sem jaz nepošten in kaj sem sploh nareobe naredil! Imam občutek, da si to v užaljenosti "ustrelil", ker si priznal, da sem te užalil!
To ne bo šlo tako mirno mimo, če ne dokažeš ali se mi opravičiš, bosta ti in tvoj novoprijavljeni prijatelj letela s tega foruma, zaradi klevet.
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

TomDar napisal/-a:Vidva, dajta se kje drugje menit!
Ker smetita Killyjev topic!!
A Dare, ti ga pa lahko?
TomDar napisal/-a: Kot sem rekel, to bomo rešili, kje sem jaz nepošten in kaj sem sploh nareobe naredil!
To ne bo šlo tako mirno mimo, če ne dokažeš ali se mi opravičiš, .......
A jaz pa naj vse požrem?
In ostanem ,,obtoženi,, lažnivec?
Mogoče ne veš, kako je če te kdo javno na forumu obtoži z lažnivcem,
potem nekaj pisari po topikih in navsezadnje na koncu spet vse zbriše, kot je
to že storil 2x?!?
Jaz vem - ni prijetno!!!

No dobro, ne bom več na to temo .....
Samo hočem reči, da nekateri lahko pisarijo, drugi pa so takoj opozorjeni.
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

Bom še tretjič zbrisal če bo treba(prvič sem zbrisal zato, ker me je nekdo prosil, zdaj drugič pa zato, ker ne spada to sem), in tudi vse to nima smisla, ker nikamor ne vodi.
Uporabniški avatar
Killy
Prispevkov: 46
Pridružen: 06.06.2005 17:30:02
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Killy »

Ne bi rad motil tole mesarsko klanje...
Samo obveščam, da je 8+1 stripov Mark in Blek prodanih za željeno ceno (30€) kupcu iz tega foruma.

Lep pozdrav in mir z vami. :)
Uporabniški avatar
markolar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2402
Pridružen: 21.01.2005 19:49:47
Kraj: Beltinci

Odgovor Napisal/-a markolar »

:rocker:
Slika
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

ZagorExtra, genij, strocbroker oz Aleš, imaš do ponedeljka zjutraj čas, da se opravičiš za svoje klevete. Klical sem to osebo, katero si omenjal, in pravi da ni nič takega bilo. tudi on te je klical, pa si se se nekaj izmotaval.
Torej povleči besede, pošlji javno opravičilo in boš odstranjen s foruma za 1 mesec, drugače pa za vedno!
Odstrani se pošast!
Odgovori