Facebook

Vse ostale teme, ki vam padejo na pamet.
No saj sam naslov pove vse.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

Umorjena zaradi Facebooka...


Phillipstown, VB - Enaintridesetletni Brian Lewis iz Phillipstowna (Wales) je obtožen umora 26-letne Hayley Jones, svoje dolgoletne partnerke in matere njunih štirih otrok. Tožilstvo trdi, da naj bi jo Brian zabodel, ker je Hayley spremenila svoj status na Facebooku na samska. Bila sta sicer par že 13 let, kar naj bi njemu pomenilo, da sta kakor poročena.

"Začela je preživljati vse več časa na računalniku, predvsem na omrežju Facebook. Glede tega je bila zelo skrivnostna. Svoj status je zamenjala s poročena na samska, kar naj bi pomenilo, da je njune zveze konec," je izjavil na sodišču tožilec Mark Evans. Brian Lewis naj bi pred tem izgubil službo, kar je pomenilo obremenitev družinskega proračuna, prijatelji pa so ga slišali tudi govoriti, da bi raje ubil Hayley kot pa da bi jo dobil drugi moški.Brian naj bi zabodel Hayley s kuhinjskim nožem skozi dve spalni vreči in tri plasti obleke, medtem ko je spala na kavču. Potem je poklical policijo in pobegnil, tako da so pred prihodom policistov Hayley našli njuni otroci. Kasneje se je predal na bližnji policijski postaji.

To ni prvi primer, da je sprememba Facebook statusa privedla do umora. Januarja je Edward Richardson pobesenel, ko je odkril, da si je njegova žena Sarah spremenila status. Pod vplivom kokaina in alkohola jo je trinajstkrat zabodel s takšno močjo, da ji je polomil rebra in poškodoval jetra. Potem se je odpeljal na bližnje polje in si prerezal žile. Policisti so Richardsona odkrili 40 minut po grozljivem dejanju ter mu rešili življenje. Dobil je doživljenjsko kazen. Oktobra lani pa so Wayna Forresterja, prav tako iz Velike Britanije, obsodili na 14 let zapora, ker je svojo bivšo ženo zaradi enakega vzroka umoril s sekiro za meso.
Ropar se je izdal s Facebookom...


Odvisnost od Facebooka je za rešetke spravila tatu, ki se skušnjavi ni mogel upreti niti na delovnem mestu.

Devetnajstletnemu Jonathanu G. Parkerju se je ta teden začelo sojenje zaradi tatvine, ki jo je zagrešil 28. avgusta v Pensilvaniji. Vlomil je v neko hišo in odtujil dva diamantna prstana v vrednosti 3500 dolarjev. Policija ni imela težkega dela pri iskanju krivca, saj se je Parker med akcijo prek žrtvinega računalnika prijavil na Facebook, preveril svoj status in se pozabil odjaviti. Z le nekaj intervjuji so ga izsledili, tako da mu sedaj grozi kazen do 10 let zapora.
Uporabniški avatar
macon
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 3013
Pridružen: 24.12.2005 23:11:43
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a macon »

:shock: :shock: :shock: :shock: :o :o :o
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Ta tema o Facebooku bi se lahko prestavila pod podforum "Razno", saj nima nobene veze z stripi :o
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Corto »

Gusar napisal/-a:Ta tema o Facebooku bi se lahko prestavila pod podforum "Razno", saj nima nobene veze z stripi :o
Prestavljeno.
Drgač pa tale z roparjem je carska, bom objavil na Facebooku :)

Nauk: ne uporabljajte Facebooka na delovnem mestu :D
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7044
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Eni ga legalno na delavnem mestu sploh ne moremo uporabljati... :x
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

BuDi napisal/-a:Eni ga legalno na delavnem mestu sploh ne moremo uporabljati... :x
Kaj pa rabiš Facebook na delovnem mestu? :roll:
gregorbikupil
Prispevkov: 1413
Pridružen: 23.11.2006 15:52:08

Odgovor Napisal/-a gregorbikupil »

Ja de prečekiraš... :roll: :twisted: :roll: :twisted: :roll:
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Odgovor Napisal/-a horex2 »

sam fukfehtarji... :cry_lol:
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
blackmagic
Prispevkov: 107
Pridružen: 09.07.2007 13:20:19
Kraj: Fram

Odgovor Napisal/-a blackmagic »

Who cares about
the shining of the sun
when the earth is black

\,,/ 666 \,,/
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

Ruki napisal/-a:
Ropar se je izdal s Facebookom...


Odvisnost od Facebooka je za rešetke spravila tatu, ki se skušnjavi ni mogel upreti niti na delovnem mestu.

Devetnajstletnemu Jonathanu G. Parkerju se je ta teden začelo sojenje zaradi tatvine, ki jo je zagrešil 28. avgusta v Pensilvaniji. Vlomil je v neko hišo in odtujil dva diamantna prstana v vrednosti 3500 dolarjev. Policija ni imela težkega dela pri iskanju krivca, saj se je Parker med akcijo prek žrtvinega računalnika prijavil na Facebook, preveril svoj status in se pozabil odjaviti. Z le nekaj intervjuji so ga izsledili, tako da mu sedaj grozi kazen do 10 let zapora.
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9847
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Se opravičujem, ker sem odprl nov topic

Samo kot opozorilo vsem obiskovalcem Facebooka,pravkar sem izvedel od našega člana,da trenutno razsaja virus na tej strani, samo v vednost in pazljivost.

Wink
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Pa spregovorimo še nekaj besed o FB 8)
Sam sem bil dolgo časa striktno proti tovrstnim socialnim mrežam(FB, Twitter...).
No, pred dobrim mesecem dni pa sem se malo iz radovednosti bolj pa tudi zaradi določenih razlogov le prijavil na FB.
Namreč prijavil sem se predvsem iz namena, ker sem zaradi takšnih in drugačnih razlogov pred leti povečini izgubil veliko večino stikov z bivšimi sošolci/sošolkami iz osnovne in srednje šole pa tudi z veliko prijatelji/kolegi sem se pred leti zaradi takšnih in drugačnih razlogov razšel...
Skratka na srečo sem začel spet navezovati stare stike in naveze in predvsem v tem vidim pozitivno stran Facebooka 8)
Prek virtualnosti sem torej spet začel navezovati stara znanstva v realnem življenju.
Absolutno pa me ne zanimajo razne igre tipa Farmwille in podobne neumnosti, ki jih je tudi polno na FB :o
GOTOF JE!
Odgovori