Prodajalec/ka "mia"

Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

morda ji pa cene ne odgovarjajo. kolko se spomnim je mela kar nizke cene za nizke šteilke ZS in LMS.
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Jah, nizke ali visoke cene, to zdaj ne more bit opravičilo.
Sam sicer nisem posloval z omenjeno gospodično tako, da ne vem kakšne cene je imela za stripe, a če je že začela davat stripe na licitacije bi se lahko prej malo pozanimala glede okvirnih cen :o
Kajti licitacije bi morale biti obvezujoče; če pa ona prodaja recimo strip ZS #39-Tajna jezera Iri za 5 evrov pa je to njen problem in bi se morala držati takšnih cen kot jih je postavila na začetku.
Najlažje se je narediti Francoza in ne odgovarjati na zasebna sporočila in majle :roll:
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

mam občutek da ste se vsi malo zajebali...ste videli super nizke cene za iskane stripe + še ohranjenost 5 v glavnem

tudi jaz sem se mislil zaletet v par cifer pa sm k sreči nekako izvedel da je ohranjenost lepo precenjena
Giant
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 324
Pridružen: 22.03.2006 18:15:01
Kraj: Dovje

Odgovor Napisal/-a Giant »

jang napisal/-a:mam občutek da ste se vsi malo zajebali...ste videli super nizke cene za iskane stripe + še ohranjenost 5 v glavnem

tudi jaz sem se mislil zaletet v par cifer pa sm k sreči nekako izvedel da je ohranjenost lepo precenjena
Ne...poglej! Jaz nisem nič na zgubi! Sem pač odlicitiral svoje in pika! Hočem samo, da se odgovori na mejle, katere jih pošiljamo! Nič več-sekiram pa se ravno ne zaradi tega! Tudi jaz lahka dam na licitacije svega i svašta, samo moram res vedeti, da bom to pač prodal! Na tak način se pač izgublja verodostojnost določenih stvari! :wink:
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Giant napisal/-a:
Ne...poglej! Jaz nisem nič na zgubi! Sem pač odlicitiral svoje in pika! Hočem samo, da se odgovori na mejle, katere jih pošiljamo! Nič več-sekiram pa se ravno ne zaradi tega! Tudi jaz lahka dam na licitacije svega i svašta, samo moram res vedeti, da bom to pač prodal! Na tak način se pač izgublja verodostojnost določenih stvari! :wink:
Verodostojnost določenih stvari? Katerih... To je stvar verodostojnosti prodajalca v tem primeru...
Punca ne dela tega namenoma, bom posredoval in jo povprašal, vi pa mi na mail ali zs pošljite kaj ste vzeli (jutri bom s seboj imel, kar sem prevzel za Mićana in Bokija, gregorbikupil je pa svoje že dobil. Pa boste videli kakšni so itd...

Drugače pa komentarji so, uporabljajte jih (ne da nagovarjam na to, ker do dotične nimam nič proti, tudi nič nisem nabavljal) samo sem opazil, da tudi če kdo koga "zezne" ali ni vse čisto ok, neradi dajete negativne komentarje. Mogoče ker se bojite kontra negativnih ? Kakorkoli, jaz imam še vedno možnost posredovati in celo popraviti zadeve, tako da bom v primeru maščevalnih negativnih komentarjev posredoval (maščevalni negativni je, kadar kdo koga okrog prinese in zasluženo dobi negativno oceno in potem vrne še on nazaj!)

Uživajte
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

Giant je v zgornjem postu podal zelo dober odgovor.
Kar kdo na licitacijah kupi, je čisto njegova stvar.
Nekateri kupijo zaradi manjkajoče številke, nekateri ugodnega
nakupa, drugi spet iz drugačnega vzroka. Ampak to je stvar posameznika.
Če je licitaciji priložena slika je tolko boljše, če pa ni pa je nakup na
slepo, ampak spet nakup lastne odločitve.
Sem že imel primer, da je na sliki licitacij (v tem primeru aukcij)
bil drugi strip, kot tisti, ki sem ga prejel.

Ker do danes ni nobenega odgovorja od uporabnika z nickom
mia in kozmopolit bom zdaj dal negativni odgovor zaradi nekorektnosti in neodgovornosti.
Vsekakor razumem, če ne pride do nakupa oz. prodaje, vendar vse
z dogovorom, ki pa pri teh dveh ni bilo - nobenega odgovora na poslane
maile.

Če bi se uvedla črna lista, kot je bilo že govora, bi ta dva predlagal jaz.
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Heh, dejansko celo obstaja tema "Črna lista", a je zelo neažurna, saj je bil zadnji prispevek napisan dne 10.10.2006 :mrgreen:
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
markolar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2402
Pridružen: 21.01.2005 19:49:47
Kraj: Beltinci

Odgovor Napisal/-a markolar »

Gusar napisal/-a:Heh, dejansko celo obstaja tema "Črna lista", a je zelo neažurna, saj je bil zadnji prispevek napisan dne 10.10.2006 :mrgreen:
Ha, ha - 2006 :afro:
Slika
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

Gusar napisal/-a:Heh, dejansko celo obstaja tema "Črna lista", a je zelo neažurna, saj je bil zadnji prispevek napisan dne 10.10.2006 :mrgreen:
imaš prav :oops:
sem se popravil !
Giant
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 324
Pridružen: 22.03.2006 18:15:01
Kraj: Dovje

Odgovor Napisal/-a Giant »

@ Dare: verodostojnost se v tem primeru RES bolj nanaša na prodajalca, kot pa na stran. Vendar je škoda, da se to dogaja! OK, določene stvari znajo tudi popestriti naš dostikrat monotoni vsakdan, a z več resnosti takih posameznikov bi bilo še zabavneje! Itak obstajajo pravila- a jih, kot je že v praksi, marsikdo sploh ne prebere....
@Nobody: kaj je s tem članom kozmopolit? Nekajkrat se je pošteno stegoval čez trenutno ceno stripov na licitacijah (spomnim se npr. LMS 39, ki ga je Dare prodajal kake 3 mesece nazaj in mislim, da ga jeon tudi dobil)...Dare, pomagaj mi z informacijo, nisem ziher, a sem si ga nekajkrat zapomnil....!! Kaj ti ni vzel izbidanega stripa, ali kaj podobnega? To me samo zanima-firbec. :wink:
Hvala in LP vsem :wink:
zolbert
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 220
Pridružen: 27.11.2005 13:22:55
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a zolbert »

glede Kozmopolita: midva sva 2x sodelovala in obakrat je malo dalj trajalo (mislim da je gospod veliko v tujini) kot običajno vendar je bilo na koncu vse OK.
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Za kozmopolita garantiram da je vse ok! Imela sva parkrat opravke.
On je bil celo kupec ZS 13 od mene... Vse je šlo ok. In gospod je res na potovanjih, kar mi je tudi povedal ob eni priliki, da če slučajno kak dan ne uspe odgovorit, da je na poti. In najverjetneje je to tudi zdaj razlog!

Tako da je ok!
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
alex
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 437
Pridružen: 10.10.2006 10:23:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a alex »

Z mnenjem se pridružujem Zolbertu in TomDarju, s kozmopolitom sva parkrat sodelovala in vedno je bilo vse vzorno, celo osebno je stripe v Ljubljani prevzel...
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

v dveh mesecih brez odgovora na številne maile je res vzorno, ni kaj.
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Kaj pa je s Culikafer-om? Imam en njegov strip iz licitacije, pa se tudi on ne javlja? No, postavil sem ga nazaj, ker se mi ne da pol leta čakati na odgovor ali ga boš vzel ali ne. Ni problema, samo javil bi se lahko na ZS.
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Odgovori