Najave novosti v Srbiji

Vesolje superjunakov, svet brez superjunakov in prostor za ostale zadevščine ameriške produkcije.

Moderatorji: TomDarjangCortoMiokeRuki

Odgovori
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11094
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Najave novosti v Srbiji

Odgovor Napisal/-a jang »

tole sem našel na stripovi.com, sicer v brezveznih nakladaških temah o Veselem četvrtku, se pa nanaša na USA stripe. Čeprav verjamem da se tukaj bolj zbirate striparji ki berete originale....
A sada ono glavno, januar 2009. nam donosi malo odmora od Bonelija! Naravno, VČ i njegova izdanja će izlaziti i dalje ali će se na tržištu pored njih pojaviti još neka izdanja koja nisu Bonelli! 19 januara startuje MARVEL magazin, luksuzno kiosk izdanje koje će svakog meseca donositi avanture Spajdarmena, Hulka, Kapetana Amerike i drugih... Izdavač je nova izdavačka kuća "Comicon" iz Beograda! Polovinom februara, isti izdavač pokreće ediciju "Krimi strip" u kojoj će biti najbolja ostvarenja ovog žanra! I to nije sve, ali sačekajmo kraj decembra a onda će se urednik ove edicije i sam oglasiti na forumu! I da, dozvoljeno mi je da ovo saopštim unapred!!! ;-)
Uporabniški avatar
mike
Prispevkov: 596
Pridružen: 16.09.2005 11:29:28
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a mike »

Spiderman, Hulk, Captain America... Jok brate :roll:
Blackjack.
sloppy
Prispevkov: 530
Pridružen: 14.01.2008 21:10:07
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a sloppy »

pa če bo captain america ta novi od brubackerja potem super za srbe.
res eden boljših superhero stripov zadjih let
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

sloppy napisal/-a:pa če bo captain america ta novi od brubackerja potem super za srbe.
res eden boljših superhero stripov zadjih let
Se strinjam :wink:
Man of Steel
Prispevkov: 196
Pridružen: 18.11.2007 23:36:10

Odgovor Napisal/-a Man of Steel »

Pored relativno jakog izdavaca marvelovih stripova kao sto je Bookglobe, trebala bi jaka masina da pokrene marvel u Srbiji... :roll:
Bila bi to sjajna stvar, ali sam skeptican u pogledu svega, mada nista jos zvanicno i neznamo. :D

A da i ne pominjem kupovinu original US naslova koja u poslednje vreme postaje sve pristupacnija i pristupacnija i u Srbiji.

Ipak treba pohvaliti ovakve napore izdavaca, koliko god oni izgledali kao nemoguca misija, mozda ih pogleda srecna zvezda pa prodju kao i Veseli cetvrtak! :wink:
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7044
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Odgovor Napisal/-a BuDi »

To ne izhaja, ne?
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Man of Steel
Prispevkov: 196
Pridružen: 18.11.2007 23:36:10

Odgovor Napisal/-a Man of Steel »

kako ja volim da kazem, samo "lazna uzbuna"... :D
Nazalost, za pokretanje jednog strip magazina potrebno je malcice vise od puke dobre volje i entuzijazma...
Odgovori