Zagor in Chico

Prostor za vaše iskane stripe. S pomočjo foruma si boste lažje našli manjkajoče stripe za vaše zbirke.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
tjash
Prispevkov: 4
Pridružen: 18.09.2008 18:31:39

Zagor in Chico

Odgovor Napisal/-a tjash »

najprej živijo:)
sem čist nova tuki in tud cist nova kar se stripov tiče:)

torej, jst bi zlo rada zvedla naslov stripa v katerem se prvič srečata zagor in chico, pa če bi ga kdo prodal bi ga z veseljem kupila.

se ze vnaprej zahvaljujem za odgovore in se veselim morebitne kupčije.

lp, tjash
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Zlatna serija (ZS) #454-MOČVARA MO-HI-LA
Lunov Magnus strip (LMS) #29-HILJADU ZAMKI
Ludens Zagor Extra #31-ZASJEDA U ŠUMI

Sicer imam vse te zadeve, a nič na prodaj tako, da bo mogoče kdo drug imel kaj od tega na prodaj 8)
GOTOF JE!
tjash
Prispevkov: 4
Pridružen: 18.09.2008 18:31:39

Odgovor Napisal/-a tjash »

hvala:)

torej, če ma kdo te stripe na prodaj, please contact me:)
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Osebno ti priporočam, da si nabaviš Zagor Extra #31-ZASJEDA U ŠUMI, ki se ga da relativno lahko in za dokaj sprejemljivo ceno nabaviti.
Za LMS #29 in ZS #454 pa boš porabila ogromno časa in še dosti več denarja, kajti ti dve številki sta izšli že davnega leta 1971 oz 1979 in dosegata na borzi stripov(še posebaj LMS #29) vrtoglave vsote denarja.
Zagor Extra #31 pa je izšel leta 1998 pa še zgodba je originalna oz je brez rezanja pasic, kot je to pri LMS #29 oz ZS #454.
Tako, da le nabavi si Zagor Extra #31-ZASJEDA U ŠUMI in si boš prihranila ogromno časa, energije in denarja 8)
GOTOF JE!
tjash
Prispevkov: 4
Pridružen: 18.09.2008 18:31:39

Odgovor Napisal/-a tjash »

Gusar, tnx za nasvet...
drgac mi ni pomembn kok stane strip, ker se gre za darilo za fanta...zbira stripe in si ful želi dobit strip v katerem se zagor in chico prvic srečata...in ker se bliza njegov rojstni dan, se mi zdi da bi blo to dobro darilo, kaj mislte?:)

prosim, če kdo zve za koga ki prodaja kirga kol od teh stripov, da me kontaktira...

lp, tjash
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Huh, da bi jaz imel takšno punco, ki bi mi kupila strip za rojstni dan... :)
Hja, če mu je Zagor najljubši stripovski junak potem bo prva uradna epizoda Zagorja in Čika vsekakor zelo lepo in izvirno darilo 8)
No, upam da tvoj dečko nima rojstnega dneva naslednji teden kajti v tem primeru boš težko dobila ta strip, ker da dobiš lepo ohranjeno številko pa čeprav staro "le" 10 let v nekaj dneh moraš res imeti že zelo močne veze.
Glede cene sem te opozoril zato, ker lahko stare in lepo ohranjene številke Zagorja(LMS #29 recimo) dosežejo tudi 100-200 E po tamalem tako, da...
No, kakorkoli že, upam da se bo našel kdo na forumu, ki ima to epizodo ter, da boš uspela dobiti ta strip in, da bo dečko zadovoljen z darilom kakršno koli že bo :P
GOTOF JE!
tjash
Prispevkov: 4
Pridružen: 18.09.2008 18:31:39

Odgovor Napisal/-a tjash »

hmm...rojstni dan ma na šele novembra, tko da bom probala do takrat dobit:)
drgac mu ni zagor najljubši, sam je pa že parkrat omenu, da bi ful mel strip v katerem se chico in zagor prvič srečata. n vem men se zdi tko lepo darilo, k ni kr neki k se da v vsaki štacun dobit, pa tko...
če mas kak nasvet kam nej se še obrnem, bi bla zlo hvaležna nasvetov:)

hvala ti,
Odgovori