Moja ZBIRKA

Vse v zvezi s stripi.

Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke

User avatar
markolar
STRIPOHOLIK
Posts: 2401
Joined: 21.01.2005 19:49:47
Location: Beltinci

Re: Moja ZBIRKA

Post by markolar »

Neverjetna zbirka!
Image
izzy
STRIPOHOLIK
Posts: 1332
Joined: 29.09.2006 9:25:53
Location: Slovenski Javornik

Re: Moja ZBIRKA

Post by izzy »

Hudo :yes:

Alan Fordi so najbrž italijanski? 3 v 1? Zgledajo fino :)
From Far Beyond The Valkyries Chant My Name
User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

Re: Moja ZBIRKA

Post by Corto »

izzy wrote:Hudo :yes:

Alan Fordi so najbrž italijanski? 3 v 1? Zgledajo fino :)
AF so italijanski, so nekje 6 v 1. Imam prvih 13, v katerih je zajetih vseh 75 Magnusovih epizod.
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Moja ZBIRKA

Post by horex2 »

:yes: s u p e r c a :king:
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

Re: Moja ZBIRKA

Post by Corto »

Novo stanje po selitvi in preureditvi kolekcije.
Za bolj podroben ogled kliknite na fotke.

Ta del imam spodaj zraven garaže, to so večinoma stripi za prodajo.
Image
Image
Image

To pa je večji del, ki je zgoraj v mansardi.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Moja ZBIRKA

Post by horex2 »

:yes: :yes: :baw:
horex je zakon, pa reno tud...
wer
Posts: 1796
Joined: 21.08.2008 9:56:12

Re: Moja ZBIRKA

Post by wer »

Fantazija.
:yes:
play it again
izzy
STRIPOHOLIK
Posts: 1332
Joined: 29.09.2006 9:25:53
Location: Slovenski Javornik

Re: Moja ZBIRKA

Post by izzy »

Huda zbirka :yes:

Teli hrbti, ki dajo sliko so res hudi... čeprov je v italjanščini :)
From Far Beyond The Valkyries Chant My Name
izzy
STRIPOHOLIK
Posts: 1332
Joined: 29.09.2006 9:25:53
Location: Slovenski Javornik

Re: Moja ZBIRKA

Post by izzy »

Evo... V Ikei nabavil nove police. Klasika.. Billy police široke 80 cm ... dvignjene za en štuk. Sm vmes hotel dati še eno omaro 40 cm široko, pa mi je zmanjkal prostora. Tako, da sem štukal samo s policami, ki sem jih moral skrajšati iz 36 cm na 33 cm. Zaenkrat stoji vse skupaj, Čeprav bom pomoje moral pri Libellusovih stripih na sredini najbrž podpreti, da se ne bo upognimo vse skupaj. Bomo videli.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Imam še eno polico frej za Libellusove ... kar pomeni, da sem za ene dve leti dober za Texa :king:

Kiosk roba si ne zaluži teh fensi šmensi polic :afro:
From Far Beyond The Valkyries Chant My Name
User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

Re: Moja ZBIRKA

Post by Corto »

Super izgleda!
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Moja ZBIRKA

Post by horex2 »

:yes:
super fajn ,u živo bi blo pa še bulš :baw: :baw:
horex je zakon, pa reno tud...
izzy
STRIPOHOLIK
Posts: 1332
Joined: 29.09.2006 9:25:53
Location: Slovenski Javornik

Re: Moja ZBIRKA

Post by izzy »

Horex, če boš kej po Gorenjski letal... pa sporoč :D
From Far Beyond The Valkyries Chant My Name
User avatar
ninel
Posts: 6346
Joined: 19.04.2006 19:14:19
Location: Beograd

Re: Moja ZBIRKA

Post by ninel »

Jaz sicer nimam tako urejenih stripov, zato pa sploh ne vem, kje imam kaj... :wink:
Ena od petih stolaž s stripi.

Image
upload pictures online
User avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Posts: 2347
Joined: 28.02.2006 15:23:46
Location: trbovlje

Re: Moja ZBIRKA

Post by horex2 »

izzy wrote: 28.07.2020 21:46:38 Horex, če boš kej po Gorenjski letal... pa sporoč :D
ohoho
takšnga puvabila pa človk ne more spustit mim :baw: :baw:
ti javim,ko bom motoristično u vašem konc :yes: :yes:
horex je zakon, pa reno tud...
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11218
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Re: Moja ZBIRKA

Post by jang »

Še album ali dva pa bo Kolorka mela celo polico zase :)
Image

Libellus jo pa že ima ;)
Image

Zagor ne sme manjkat tudi v albumski varianti!
Image
Post Reply