Page 1 of 5

MALI OGLASI

Posted: 12.12.2006 15:28:48
by Mioke
Evo v tej temi lahko objavljate svoje male oglase!

Posted: 12.12.2006 15:35:21
by Mioke
Oddam v najem dve sobi v 3-sobenem stanovanju.
Možnost od 1 do 4 osebe, nekadilci v mirnem bloku v Šiški.
Možnost vselitve je sredina januarja.

Za druge informacije me kontaktirajte na mail: kostevc@volja.net oz na telefon 051826696

NODY samolepilne sličice

Posted: 12.12.2006 15:46:20
by TomDar
Moja mala hči zbira in lepi v album sličice risanega junaka NODY-ja.
Imamo kar nekaj številk dvojnih, pa me interesira če še kdo pozna koga, da bi naredili menjavo. Dodatni spisek dvojnih in manjkajočih sledi!

Hvala

Posted: 12.12.2006 18:40:37
by Alek
Iscem avtomobilski stevec za Proton 313 Persona :)


A kdo mogoce ve, kje bi se dal dobit stevci?:P

Posted: 12.12.2006 20:29:01
by thor
prodam : http://www.bolha.com/index.php/ukaz/sho ... rid/unseen



kupim/menjam:

- stari he-man
- stari turtlesi
- kinder jajcka
- miki muster (doloceni stripi d.e.)
- pc igre: warcraf3 (roc), warcraft3(ft), starcraft, baldurs gate1,2, street fighter (vsi)
- dolocene magic karte (ce slucajno kdo igra)
- prvi slovenski boni :wink:



lp

Thor

Posted: 12.12.2006 20:46:11
by jang
Alek wrote:Iscem avtomobilski stevec za Proton 313 Persona :)


A kdo mogoce ve, kje bi se dal dobit stevci?:P
včasih so vsega vraga imeli na Lancovem na avtoodpadu... če je sploh še

Posted: 12.12.2006 21:51:34
by Alek
Uf, zdej nazadne ka sm se furu cez lancovo nism nobenga odpada vidu oz niti table... Nvem.

Posted: 12.12.2006 22:08:51
by jang
Alek wrote:Uf, zdej nazadne ka sm se furu cez lancovo nism nobenga odpada vidu oz niti table... Nvem.
sej ne vem če je blo kdaj khm uradno.... Strojani pač :wink: povpraš mal mulce k so domačini...al pa Stanca, on je z Lipance

Posted: 13.12.2006 16:53:51
by Alek
Bom povprasou :yes:

Re: NODY samolepilne sličice

Posted: 07.01.2007 14:10:28
by Mioke
TomDar wrote:Moja mala hči zbira in lepi v album sličice risanega junaka NODY-ja.
Imamo kar nekaj številk dvojnih, pa me interesira če še kdo pozna koga, da bi naredili menjavo. Dodatni spisek dvojnih in manjkajočih sledi!

Hvala
A figurice Nody and company tudi zbira, ker imam od nečaka kar nekaj za zamenjat. Njemu manjka samo še kuža Bučko.

Posted: 07.01.2007 17:40:14
by Broj 1
Prodam ojačevalec JBL GTO 1201,1 1200W 787RMS. Ojačevalec je now še v garanciji, cena novega je 80,000sit, jaz ga prodam za 55,000sit

Posted: 26.01.2007 0:12:27
by Manaus
Prodam original kino plakat V for Vendetta (velik format).
Image

Cena je 5€. Par kosov na zalogi.

Re: NODY samolepilne sličice

Posted: 26.01.2007 0:23:13
by TomDar
Mioke wrote: A figurice Nody and company tudi zbira, ker imam od nečaka kar nekaj za zamenjat. Njemu manjka samo še kuža Bučko.
Joj, Miha sem šele sedaj videl, ko je Mare dvignil ta topic z plakatom.
Mamo samo enega bučkota :(

Posted: 26.01.2007 0:55:34
by Mioke
Tamal ma že 50 teh figurc pa ga ne more niti pod razno dobit!!!

Posted: 26.01.2007 10:53:22
by Manaus
Prodam:
Heat (Vročina), dvojni dvd, posebna izdaja.
Image
Pogledal enkrat.Dvd je prakticno brez praske.
Podnapisi:
English, German, Portuguese, Danish, Hebrew, Norwegian, Swedish, Greek, French, Arabic, Dutch, Finnish.

Cena 8€.

prodano!