Različni jeziki na forumu

Prostor za vaše kritike, komentarje in nasvete glede spletne striparne in/ali strip foruma

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

thor
Prispevkov: 8
Pridružen: 22.11.2006 16:39:31

Odgovor Napisal/-a thor »

kupil bi ti oba thora.



btw Alek zakaj ne govoris slovensko?
hills and snow.
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Mislim,da je to odprt forum in lahko vsak govori kakor mu paše,če ga le drugi razumejo.Člani foruma so tudi neslovenci(A.Hodžić,Marlowe...)in mislim,da ni nikjer napisano,da morajo tudi kolegi iz drugih republik govoriti slovensko.
Uporabniški avatar
Alek
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 466
Pridružen: 01.10.2006 19:08:29
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a Alek »

thor napisal/-a:kupil bi ti oba thora.



btw Alek zakaj ne govoris slovensko?
Kot ze povedano, tu niso samo slovenski uporabniki in nekateri pac ne znajo slovensko. In glede na to, da je zacel temo v hrvaskem jeziku, mu olajsam delo - konec koncev sem jaz zainteresiran kupec in bi jaz imel nekaj od tega, ce pisem tako, da on razume.
Skupnost, istost, stalnost.
thor
Prispevkov: 8
Pridružen: 22.11.2006 16:39:31

Odgovor Napisal/-a thor »

Gusar napisal/-a:Mislim,da je to odprt forum in lahko vsak govori kakor mu paše,če ga le drugi razumejo.Člani foruma so tudi neslovenci(A.Hodžić,Marlowe...)in mislim,da ni nikjer napisano,da morajo tudi kolegi iz drugih republik govoriti slovensko.
sej nism reku da "ne sme" govorit neslovensko, sam vprasu sm ga zakaj to pocne!


sylt99: mi lahko prosm poves kolko bi prisla postnina iz Nemcije u Slovenijo pac za 2 stripa?

tnx
hills and snow.
Uporabniški avatar
sylt99
Prispevkov: 17
Pridružen: 08.08.2006 12:17:56
Kraj: Njemacka/Hrvatska

Odgovor Napisal/-a sylt99 »

thor napisal/-a:
Gusar napisal/-a:Mislim,da je to odprt forum in lahko vsak govori kakor mu paše,če ga le drugi razumejo.Člani foruma so tudi neslovenci(A.Hodžić,Marlowe...)in mislim,da ni nikjer napisano,da morajo tudi kolegi iz drugih republik govoriti slovensko.
sej nism reku da "ne sme" govorit neslovensko, sam vprasu sm ga zakaj to pocne!


sylt99: mi lahko prosm poves kolko bi prisla postnina iz Nemcije u Slovenijo pac za 2 stripa?

tnx
:o

Wenn ich dich verstehen würde, würde ich dir auch antworten, aber ich glaube du möchtest nichts Fragen, sondern etwass anderes.....habe ich aber kein Lust, also vergessen wir es...... :idea: :twisted:
man lebt und leidet, covjek zivi i pati se
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Thor, sylt99 misli, da ti sprašuješ kar tako iz provokacije in da se mu na to neda odgovoriti, ker če bi te razumel bi ti odgovoril.

thor napisal/-a:sej nism reku da "ne sme" govorit neslovensko, sam vprasu sm ga zakaj to pocne!
Mogoče, ker ne zna slovensko?
Fantje bodimo tolerantni, ker so se tako začele zezancije tudi na drugih forumih. Čeprav je to slovenski forum je tukaj dosti članov, ki niso iz Slovenije in slovensko ne znajo (ontarioweb, A.Hodzic, Tomislav, ter vsi ostali, da jih ne naštevam)
Torej če vas to moti, potem ne odgovarjajte na njihove poste in ne kupujte od njih, preprosto!

@sylt99:Znam, da ste makar nesto razumili, jer inace nebi napisali, da vam se neda. Eto čovek je pitao koliko kosta postarina za dva stripa iz Njemačke!

LP TomDar
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

sem že jest nekoliko popravil Thorov odgovor (zbrisal zadnji del). Bo verjetno že sam vedel zakaj.
Mi je pa tukaj malce nelagodno kajti Thor uporablja nick, ki ga imam jaz na nekaterih drugih forumih. Tako da bom prav posebno pozoren kaj on piše!
thor
Prispevkov: 8
Pridružen: 22.11.2006 16:39:31

Odgovor Napisal/-a thor »

sylt99 napisal/-a:
thor napisal/-a:
Gusar napisal/-a:Mislim,da je to odprt forum in lahko vsak govori kakor mu paše,če ga le drugi razumejo.Člani foruma so tudi neslovenci(A.Hodžić,Marlowe...)in mislim,da ni nikjer napisano,da morajo tudi kolegi iz drugih republik govoriti slovensko.
sej nism reku da "ne sme" govorit neslovensko, sam vprasu sm ga zakaj to pocne!


sylt99: mi lahko prosm poves kolko bi prisla postnina iz Nemcije u Slovenijo pac za 2 stripa?

tnx
:o

Wenn ich dich verstehen würde, würde ich dir auch antworten, aber ich glaube du möchtest nichts Fragen, sondern etwass anderes.....habe ich aber kein Lust, also vergessen wir es...... :idea: :twisted:
no ce so ze trije jeziki pa naj bo se cetrti, tak ki ga vsi razumejo:

sylt99: yeah let's forget all about this...i would rather try my luck on e-bay anyway, cause i guess only 2 comics just doesn't cut it. Oh and if u really didn't understand me you wouldn't of said what you have said, so i guess it was just your "unfounded croatian pride" talking. Again, i mean no offense, but this is a Slovenian forum and u should at least try to talk in english if your slovenish is non-existent...thats my opinion (but than again it could be just my hatred against croatians talking so i guess it's all kind of relative).

over 'n out.
hills and snow.
Uporabniški avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1837
Pridružen: 21.01.2005 19:46:00
Kraj: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Odgovor Napisal/-a Bob Rock »

&"#$&/($(&$#"%"&/#%(#%&"&"&""$\|€€|€@[[łŁ[°^˘[^]ˇ]˛°
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

Bob Rock napisal/-a:&"#$&/($(&$#"%"&/#%(#%&"&"&""$\|€€|€@[[łŁ[°^˘[^]ˇ]˛°
a koji je tale language?

P.S: a si ti že preveru svojo robo iz CRŠ-ja.... že 4 dni se matram in iščem lastnika po celi Jugi, kurba če se izkaže da je vrečka tvoja bom rahlo popizdil
Uporabniški avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1837
Pridružen: 21.01.2005 19:46:00
Kraj: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Odgovor Napisal/-a Bob Rock »

Če je notri komplet strip revij Oko in Veseli Vandrokaš, potem je moja, to mi fali.
Uporabniški avatar
cemil182
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 192
Pridružen: 02.09.2006 14:33:13
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a cemil182 »

No ko smo ravno pri temi z jeziki pa to bi jaz rad povedal še svoje mnenje .
Če kdo kaj napiše v tujem jeziku sploh ni panike sam se potrudim razumet če ne pa v kakšn slovar pogledam :twisted: .
Rad bi pa samo še dodal to, da če mi kdo piše v hrvaščini mu bom odpisal v slovenščini.Pa ne zato ker meni paše ampak iz tega razloga ker nisem ravno vešč v tem jeziku,razumem še nekaj pisat pa pač ne znam in zato raje napišem v slovenščini ker me boste zagotovo bolj razumeli kot pa v moji polomljeni hrvaščini :oops: .Tako da se že vnaprej opravičujem vsem ki komunicirajo v hrvaščini in upam da mi ne zamerijo,če jim bom odgovarjal v slovenščini. :wink:
thor
Prispevkov: 8
Pridružen: 22.11.2006 16:39:31

Odgovor Napisal/-a thor »

cemil182 napisal/-a::oops: .Tako da se že vnaprej opravičujem vsem ki komunicirajo v hrvaščini in upam da mi ne zamerijo,če jim bom odgovarjal v slovenščini. :wink:
ce mas u mislih ta forum, potem me je zaradi tvojega posta orenk zabolelo srce...zakaj za hudica bi ti hrvati "zamerl" ker pises v svojem narodnem jeziku na slovenskem forumu, mislm pa folk a mate res cist pojme zmesane? ce bi mogu kdo komu zamert (ampak jim ne...samo pravim) bi mogl mi hrvatom k pisejo v hrvascini na "nasem" forumu in se ne potrudjo podat sporocila bodisi v anglescini bodisi se vsaj opravict da ne znajo in da bojo pisali pac v hrvascici. (prosm vas dejte met vsaj mal narodne zavesti)

drgac pa milsm da je tale tema za ksn drug topic in se ze vnaprej opravicujem sylt99-u ker sm jo zaceu v njegovmu.


lp
Thor
hills and snow.
Uporabniški avatar
Alek
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 466
Pridružen: 01.10.2006 19:08:29
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a Alek »

thor napisal/-a:
cemil182 napisal/-a::oops: .Tako da se že vnaprej opravičujem vsem ki komunicirajo v hrvaščini in upam da mi ne zamerijo,če jim bom odgovarjal v slovenščini. :wink:
ce mas u mislih ta forum, potem me je zaradi tvojega posta orenk zabolelo srce...zakaj za hudica bi ti hrvati "zamerl" ker pises v svojem narodnem jeziku na slovenskem forumu, mislm pa folk a mate res cist pojme zmesane? ce bi mogu kdo komu zamert (ampak jim ne...samo pravim) bi mogl mi hrvatom k pisejo v hrvascini na "nasem" forumu in se ne potrudjo podat sporocila bodisi v anglescini bodisi se vsaj opravict da ne znajo in da bojo pisali pac v hrvascici. (prosm vas dejte met vsaj mal narodne zavesti)

drgac pa milsm da je tale tema za ksn drug topic in se ze vnaprej opravicujem sylt99-u ker sm jo zaceu v njegovmu.


lp
Thor
Tole ni izkljucno slovenski forum! Mislm, malo poglej, pa bos videl, koliko stripov slovenci sami izdamo in koliko jih preberemo hrvaskih. Tut to ti pove, de je hrvasko govorecih ljudi vec kot slovensko govorecih in ni cudno, da bo se kaksen hrvat/bosanec/srb kaj napisal na temu forumu. Tko ali tko nas veze ena in ista stvar, za katero je jezik skorajda nepomemben!
Skupnost, istost, stalnost.
Uporabniški avatar
A.Hodzic
Prispevkov: 118
Pridružen: 01.07.2005 20:28:34
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a A.Hodzic »

Ja sam kolekcionar stripova a uz to jos i prodavac stripova,i kada mi treba da kupim ili prodam neki strip ili kolekciju,ima da se sporazumijem na kineskom jeziku s covjekom ako treba,svaki plus nam je kada naucimo strane rijeci,uostalom covjek vrijedi koliko jezika i pisama zna...i mislim da je polemika oko upotrebljavanja jezika na forumu nesto o cemu ne treba pridavati ovoliku paznju i praviti neke tenzije...jer ako ja pocnem pricati satrovacki niko od vas me nece razumijeti... :lol: :wink: :D
Odgovori