Pozdravljeni

Prostor za vaše iskane stripe. S pomočjo foruma si boste lažje našli manjkajoče stripe za vaše zbirke.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

Jure Čokl napisal/-a:V bistvu se mi zdi da se je s to epizodo definitivno (če ne že prej) začel potop barke z grupo TNT na krovu. Epizode ki so sledile so bile obup tako zaradi risbe kot tudi vsebinsko in po koncu "zavjere" (epizoda Hik, hik, hura!) sem prenehal kupovati AF. In vsakič ko odprem nove številke AF v kakem kiosku in malo pogledam, ugotavljam da sem naredil prav. To preprosto ni več AF. Tudi večina mojih prijateljev (tudi Johnny Duran) ki je redno brala AF jih je nehala kupovati približno istočasno.

Ima kdo mogoče info do katere številke naj bi klasik izhajal?
samo govorice so bile....najprej do 75. potem je imel pa že vsak svoje varjanto. verjetno dokler bo prodaja prinašala profit
Dušan
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 394
Pridružen: 28.08.2005 12:42:07
Kraj: Lavrica

Odgovor Napisal/-a Dušan »

jang napisal/-a:
Jure Čokl napisal/-a:V bistvu se mi zdi da se je s to epizodo definitivno (če ne že prej) začel potop barke z grupo TNT na krovu. Epizode ki so sledile so bile obup tako zaradi risbe kot tudi vsebinsko in po koncu "zavjere" (epizoda Hik, hik, hura!) sem prenehal kupovati AF. In vsakič ko odprem nove številke AF v kakem kiosku in malo pogledam, ugotavljam da sem naredil prav. To preprosto ni več AF. Tudi večina mojih prijateljev (tudi Johnny Duran) ki je redno brala AF jih je nehala kupovati približno istočasno.

Ima kdo mogoče info do katere številke naj bi klasik izhajal?
samo govorice so bile....najprej do 75. potem je imel pa že vsak svoje varjanto. verjetno dokler bo prodaja prinašala profit
Tudi jaz mislim da se bodo tiskale, dokler se bodo prodajale. Čisti biznis.
Uporabniški avatar
Jure Čokl
Prispevkov: 127
Pridružen: 21.01.2005 23:02:56
Kraj: Lukovica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jure Čokl »

No potem je to dobra novica. Tako bo možno priti do povsem kompletne zbirke v lepi izvedbi tudi za tiste, ki AF prej niso poznali. Da o starih zmešancih našega kova ne govorim.
Velikokrat sem samokritičen, včasih tudi do sebe!
Uporabniški avatar
Johnny Duran
Prispevkov: 3
Pridružen: 02.08.2006 12:47:01

Odgovor Napisal/-a Johnny Duran »

hvala vsem za nasvete. bom ubogal soseda & co.

@mioke...imaš prav, da je izšlo 448 številk, a to je vseh skupaj, tisti "stari" so nekje dom številke 302 ali 303, teh 145 pa je novejših - mislim da je drug avtor (ni več Max Bunker) ki naj bi bil po mojih info že pokojni kakor tudi Magnus (Sastanak na Groblju, hehe)...

p.s. : Hvala vsem za info in za prijazen sprejem (mene, newbija)

sicer pa sem bolj aktiven na Durancroatia.com forumu, (oh, ja sem DD fan). Slovenski žal ne obstoja, ampak je tud hrvaški kul...Drgać sem bolj glazbeni fanatik - specializacija 80-ta, če koga kej zanima o tem :lol: :wink:
Duran Rules
Uporabniški avatar
Mioke
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 744
Pridružen: 07.03.2005 21:38:47
Kraj: Fara
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mioke »

Pod SS je izšlo 448 cifr pol pa so to prevzeli Strijela, Borgis, Korpus in so do zdej izdali 147 št., no zdej je še AF extra 1 zuni.
Uporabniški avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1837
Pridružen: 21.01.2005 19:46:00
Kraj: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Odgovor Napisal/-a Bob Rock »

Johnny Duran napisal/-a:hvala vsem za nasvete. bom ubogal soseda & co.

@mioke...imaš prav, da je izšlo 448 številk, a to je vseh skupaj, tisti "stari" so nekje dom številke 302 ali 303, teh 145 pa je novejših - mislim da je drug avtor (ni več Max Bunker) ki naj bi bil po mojih info že pokojni
:lol: :wink:
Zamenjaj vir informacij.
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Corto »

Johnny Duran napisal/-a:sicer pa sem bolj aktiven na Durancroatia.com forumu, (oh, ja sem DD fan). Slovenski žal ne obstoja, ampak je tud hrvaški kul...Drgać sem bolj glazbeni fanatik - specializacija 80-ta, če koga kej zanima o tem :lol: :wink:
Malo pazi, da te kdo ne bo narobe zastopil, ker na tem forumu je DD - Dylan Dog :wink:
Uporabniški avatar
Johnny Duran
Prispevkov: 3
Pridružen: 02.08.2006 12:47:01

Odgovor Napisal/-a Johnny Duran »

dober avatar..corto maltese,,en ga ma na našmu forumu,,
Duran Rules
napoleon
Prispevkov: 21
Pridružen: 11.11.2005 9:50:38

ALAN FORD br:1 do 436

Odgovor Napisal/-a napoleon »

Posedujem kolekciju ALAN FORDa od broja 1 do 435
Ocuvanost kolekcije je 5 i 5 minus
Mozes mi se javiti na e-mail
napoleontreci@yahoo.com
Hvala
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

če slučajno nucaš a.ford srbski(svet) special 1-13 nečitani, samo shranjeni?
napoleon
Prispevkov: 21
Pridružen: 11.11.2005 9:50:38

ALAN FORD br:1 do 435

Odgovor Napisal/-a napoleon »

Zdravo
Ako si zainteresovan za kolekciju Alan Forda javi mi se na e-mail
napoleontreci@yahoo.com
Na forumu mi adresa nesto nije u redu
napoleon
Odgovori