Prostor za vaše iskane stripe. S pomočjo foruma si boste lažje našli manjkajoče stripe za vaše zbirke.
Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke
-
risar_69
- STRIPOHOLIK
- Posts: 9857
- Joined: 14.04.2007 16:39:52
- Location: Ljubljana
Post
by risar_69 »
-----------------------------------------------------------------------------------------------
KUPIM
KRAŠEV ALBUM ALI SLIČICE PRIČE SA DIVLJEG ZAPADA-WEST-1971letnik
ALI SAMO SLIČICE.
NUDIM za polovično popolnjen ali poln od 50-100 eu
http://www.cartesio-episteme.net/west-edis1.jpg
-----------------------------------------------------------------------------------------------
.
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
-
risar_69
- STRIPOHOLIK
- Posts: 9857
- Joined: 14.04.2007 16:39:52
- Location: Ljubljana
Post
by risar_69 »
risar_69 wrote:-----------------------------------------------------------------------------------------------
KUPIM
KRAŠEV ALBUM ALI SLIČICE PRIČE SA DIVLJEG ZAPADA-WEST-1971letnik
ALI SAMO SLIČICE.
NUDIM za polovično popolnjen ali poln od 50-100 eu
http://www.cartesio-episteme.net/west-edis1.jpg
-----------------------------------------------------------------------------------------------
.
Ponudba še velja, kupim samo sličice ali album, ki je lahko tudi v italijanskem jeziku.
.
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
-
risar_69
- STRIPOHOLIK
- Posts: 9857
- Joined: 14.04.2007 16:39:52
- Location: Ljubljana
Post
by risar_69 »
Brišem štiri stripe

Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
-
risar_69
- STRIPOHOLIK
- Posts: 9857
- Joined: 14.04.2007 16:39:52
- Location: Ljubljana
Post
by risar_69 »
(]
Last edited by
risar_69 on 11.09.2010 20:42:09, edited 8 times in total.
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
-
risar_69
- STRIPOHOLIK
- Posts: 9857
- Joined: 14.04.2007 16:39:52
- Location: Ljubljana
Post
by risar_69 »
K zgornjim stripom dodajam še

Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
-
TomDar
- Administrator STRIPOHOLIK
- Posts: 5925
- Joined: 21.01.2005 19:09:40
- Location: Logatec
-
Contact:
Post
by TomDar »
Dovoljen samo en topic na osebo v sekciji kupim !
Spodnjega sem izbrisal, in prilepil sem!
Risar_69 wrote:
HORROR št.30 in AF 2in5



Odstrani se pošast!
-
risar_69
- STRIPOHOLIK
- Posts: 9857
- Joined: 14.04.2007 16:39:52
- Location: Ljubljana
Post
by risar_69 »
Končno dobil oba Alana i zadnji manjkajoči Horror

Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
-
risar_69
- STRIPOHOLIK
- Posts: 9857
- Joined: 14.04.2007 16:39:52
- Location: Ljubljana
Post
by risar_69 »
Hvala, hvala, je že na poti.

Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
-
risar_69
- STRIPOHOLIK
- Posts: 9857
- Joined: 14.04.2007 16:39:52
- Location: Ljubljana
Post
by risar_69 »
IŠČEM:
-Ken Parker-Duga puška-301-LMS
-Album: Gozdni prijatelji (Delavska enotnost, 1985)
----
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
-
risar_69
- STRIPOHOLIK
- Posts: 9857
- Joined: 14.04.2007 16:39:52
- Location: Ljubljana
Post
by risar_69 »
Kupim:številka 3

Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
-
risar_69
- STRIPOHOLIK
- Posts: 9857
- Joined: 14.04.2007 16:39:52
- Location: Ljubljana
Post
by risar_69 »
Ima morda kdo tole??
Morda ti Corto?

Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
-
risar_69
- STRIPOHOLIK
- Posts: 9857
- Joined: 14.04.2007 16:39:52
- Location: Ljubljana
Post
by risar_69 »
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
-
risar_69
- STRIPOHOLIK
- Posts: 9857
- Joined: 14.04.2007 16:39:52
- Location: Ljubljana
Post
by risar_69 »
ŠE VEDNO IŠČEM, IMA MORDA KDO ZA PRODATI ALI MENJATI??
ALI JE 4 IZŠLA??
HVALA
risar_69 wrote:Kupim:številka 3

Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
-
jang
- Moderator STRIPOHOLIK
- Posts: 11220
- Joined: 26.01.2005 19:42:10
- Location: bled
Post
by jang »
kolikor vem 4 ni izšla... trojko ima pa Buh verjetno