iščem sledeče stripe in ALBUME S SLIČICAMI

Prostor za vaše iskane stripe. S pomočjo foruma si boste lažje našli manjkajoče stripe za vaše zbirke.

Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Mioke

User avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Posts: 9857
Joined: 14.04.2007 16:39:52
Location: Ljubljana

Post by risar_69 »

-----------------------------------------------------------------------------------------------

KUPIM

Image

KRAŠEV ALBUM ALI SLIČICE PRIČE SA DIVLJEG ZAPADA-WEST-1971letnik
ALI SAMO SLIČICE.

NUDIM za polovično popolnjen ali poln od 50-100 eu

http://www.cartesio-episteme.net/west-edis1.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------




.
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
User avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Posts: 9857
Joined: 14.04.2007 16:39:52
Location: Ljubljana

Post by risar_69 »

risar_69 wrote:-----------------------------------------------------------------------------------------------

KUPIM

Image

KRAŠEV ALBUM ALI SLIČICE PRIČE SA DIVLJEG ZAPADA-WEST-1971letnik
ALI SAMO SLIČICE.

NUDIM za polovično popolnjen ali poln od 50-100 eu

http://www.cartesio-episteme.net/west-edis1.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------




.



Ponudba še velja, kupim samo sličice ali album, ki je lahko tudi v italijanskem jeziku.


.
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
User avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Posts: 9857
Joined: 14.04.2007 16:39:52
Location: Ljubljana

Post by risar_69 »

Brišem štiri stripe :D
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
User avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Posts: 9857
Joined: 14.04.2007 16:39:52
Location: Ljubljana

Post by risar_69 »

(]
Last edited by risar_69 on 11.09.2010 20:42:09, edited 8 times in total.
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
User avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Posts: 9857
Joined: 14.04.2007 16:39:52
Location: Ljubljana

Post by risar_69 »

K zgornjim stripom dodajam še
Image
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Post by TomDar »

Dovoljen samo en topic na osebo v sekciji kupim !
Spodnjega sem izbrisal, in prilepil sem!
Risar_69 wrote: HORROR št.30 in AF 2in5

ImageImageImage
Odstrani se pošast!
User avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Posts: 9857
Joined: 14.04.2007 16:39:52
Location: Ljubljana

Post by risar_69 »

Končno dobil oba Alana i zadnji manjkajoči Horror :D :D
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
User avatar
markolar
STRIPOHOLIK
Posts: 2401
Joined: 21.01.2005 19:49:47
Location: Beltinci

Post by markolar »

risar_69 wrote:Končno dobil oba Alana i zadnji manjkajoči Horror :D :D
Čestitke, čestitke 8) :P
Image
User avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Posts: 9857
Joined: 14.04.2007 16:39:52
Location: Ljubljana

Post by risar_69 »

markolar wrote:
risar_69 wrote:Končno dobil oba Alana i zadnji manjkajoči Horror :D :D
Čestitke, čestitke 8) :P
Hvala, hvala, je že na poti. :D :yes:
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
User avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Posts: 9857
Joined: 14.04.2007 16:39:52
Location: Ljubljana

Post by risar_69 »

IŠČEM:
-Ken Parker-Duga puška-301-LMS
-Album: Gozdni prijatelji (Delavska enotnost, 1985)



----
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
User avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Posts: 9857
Joined: 14.04.2007 16:39:52
Location: Ljubljana

Post by risar_69 »

Kupim:številka 3
Image
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
User avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Posts: 9857
Joined: 14.04.2007 16:39:52
Location: Ljubljana

Post by risar_69 »

Ima morda kdo tole??
Morda ti Corto?
Image
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
User avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Posts: 9857
Joined: 14.04.2007 16:39:52
Location: Ljubljana

Post by risar_69 »

risar_69 wrote:(IŠČEM) SLEDEČE STRIPE:


In MALE STRIP-ZABAVNIKE br.3,18,26,59

ImageImage
ImageImage
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
User avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Posts: 9857
Joined: 14.04.2007 16:39:52
Location: Ljubljana

Re:

Post by risar_69 »

ŠE VEDNO IŠČEM, IMA MORDA KDO ZA PRODATI ALI MENJATI??
ALI JE 4 IZŠLA??
HVALA


:D


risar_69 wrote:Kupim:številka 3
Image
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
User avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 11220
Joined: 26.01.2005 19:42:10
Location: bled

Re: iščem sledeče stripe in ALBUME S SLIČICAMI

Post by jang »

kolikor vem 4 ni izšla... trojko ima pa Buh verjetno
Post Reply