Page 26 of 27
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 19.07.2019 17:18:37
by horex2
včeraj so se na 3 urce oglasili wer,tili,gombi
debata super 1A,malo pojedli in popili
potalali stripe, naročili nove in evola
na snidenje ko se dogovorimo

po urlaubih

Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 19.07.2019 21:54:36
by tilitili
horex2 wrote:
včeraj so se na 3 urce oglasili wer,tili,gombi
debata super 1A,malo pojedli in popili
potalali stripe, naročili nove in evola
na snidenje ko se dogovorimo

po urlaubih

ne vem kaj je bilo tisto s pršutom, ampak nažrl sem se kot prasec. Pa pivce pa sokec čez, pa gospodar in gospodarica sta bila izjemna gostitelja....je minilo ko šus. Do naslednjič. Hvala!
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 20.07.2019 9:34:42
by wer
Res je bilo luštno. Gombi je malo zamudil ampak je vse nadoknadil. No, midva s horexom se vidiva še pred dopustom saj raznosim okoli Strip bumerang in ostalo robo.
Se nadaljuje...

Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 20.07.2019 10:32:45
by horex2

sem peku cel dopoldan
mljask
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 05.08.2019 19:16:44
by tilitili
Noč pred nočjo....
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 06.08.2019 10:41:33
by horex2
res je bilo fajn

Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 06.08.2019 14:45:01
by tilitili
horex2 wrote:res je bilo fajn

Še boh, da je bla Sandra zraven. Drgač ne bi bli ljudje.
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 07.08.2019 16:49:45
by horex2
hehehehehehehehehe

Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 18.10.2019 11:00:03
by wer
včeraj pri horexu počastili njegov r.d.
Super je vse pripravu za jest in za pit. Nekaj malega smo pustili še za enega mušketira, ki na žalost ni utegnil priti. Pa drugič. Verjetno pri meni, da se dogovorimo za prihajajoči Interliber.
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 18.10.2019 15:04:56
by horex2
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 20.10.2019 15:44:40
by tilitili
wer wrote:včeraj pri horexu počastili njegov r.d.
Super je vse pripravu za jest in za pit. Nekaj malega smo pustili še za enega mušketira, ki na žalost ni utegnil priti. Pa drugič. Verjetno pri meni, da se dogovorimo za prihajajoči Interliber.

Če bi me moj (biuš) prjatu povabu, al pa bi bil od onega drugega povabljen vsaj kak dan prej, ne pa 20 minut po začetku žurke, pol bi "utegnil" tudi četrti mušketir prletet po par lubic, na enga mrzuga pa žderanac. tku pa...
Kr nej da na balkon tist "neki malga" kr ste pstil, bom drugič probu. Če nau ž shodil tacajt. Če bo sam mal plesnu ratal, bo četrti mušketir več kot vesel, da bo dobil tist neki malga. Ziher je blo dobr.

Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 09.11.2019 21:08:38
by horex2
včeraj pri weru štirje mušketirji dorekli obisk treh mušketirju na interliber
klopa,pjača,vzdušje... mušketirjasto
u pričakovanju stripov in majic

Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 13.11.2019 13:21:04
by jang
horex2 wrote:včeraj pri weru štirje mušketirji dorekli obisk treh mušketirju na interliber
klopa,pjača,vzdušje... mušketirjasto
u pričakovanju stripov in majic

a je komu vseeno za eno majico? verjetno jih boste itak imeli vsak po pet

imel bi enega Batmana L velikost
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 13.11.2019 13:23:17
by Poli 78
Re: Prijateljstvo in stripi
Posted: 13.11.2019 13:29:23
by jang
obljubim da bom cel dan Orleke poslušal
