Page 26 of 27

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 19.07.2019 17:18:37
by horex2
:baw:
včeraj so se na 3 urce oglasili wer,tili,gombi :baw: :baw:
debata super 1A,malo pojedli in popili :king:
potalali stripe, naročili nove in evola
na snidenje ko se dogovorimo :angel: :angel: po urlaubih :duno:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 19.07.2019 21:54:36
by tilitili
horex2 wrote::baw:
včeraj so se na 3 urce oglasili wer,tili,gombi :baw: :baw:
debata super 1A,malo pojedli in popili :king:
potalali stripe, naročili nove in evola
na snidenje ko se dogovorimo :angel: :angel: po urlaubih :duno:
ne vem kaj je bilo tisto s pršutom, ampak nažrl sem se kot prasec. Pa pivce pa sokec čez, pa gospodar in gospodarica sta bila izjemna gostitelja....je minilo ko šus. Do naslednjič. Hvala!

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 20.07.2019 9:34:42
by wer
Res je bilo luštno. Gombi je malo zamudil ampak je vse nadoknadil. No, midva s horexom se vidiva še pred dopustom saj raznosim okoli Strip bumerang in ostalo robo.
Se nadaljuje...
:yes:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 20.07.2019 10:32:45
by horex2
:psst: sem peku cel dopoldan :mrgreen: :mrgreen:
mljask

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 05.08.2019 19:16:44
by tilitili
Image

Noč pred nočjo....

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 06.08.2019 10:41:33
by horex2
res je bilo fajn :baw: :baw:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 06.08.2019 14:45:01
by tilitili
horex2 wrote:res je bilo fajn :baw: :baw:
Še boh, da je bla Sandra zraven. Drgač ne bi bli ljudje.

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 07.08.2019 16:49:45
by horex2
hehehehehehehehehe :mrgreen:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 18.10.2019 11:00:03
by wer
včeraj pri horexu počastili njegov r.d.
Super je vse pripravu za jest in za pit. Nekaj malega smo pustili še za enega mušketira, ki na žalost ni utegnil priti. Pa drugič. Verjetno pri meni, da se dogovorimo za prihajajoči Interliber.

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 18.10.2019 15:04:56
by horex2
:king:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 20.10.2019 15:44:40
by tilitili
wer wrote:včeraj pri horexu počastili njegov r.d.
Super je vse pripravu za jest in za pit. Nekaj malega smo pustili še za enega mušketira, ki na žalost ni utegnil priti. Pa drugič. Verjetno pri meni, da se dogovorimo za prihajajoči Interliber.
:? Če bi me moj (biuš) prjatu povabu, al pa bi bil od onega drugega povabljen vsaj kak dan prej, ne pa 20 minut po začetku žurke, pol bi "utegnil" tudi četrti mušketir prletet po par lubic, na enga mrzuga pa žderanac. tku pa... :duno: :(
Kr nej da na balkon tist "neki malga" kr ste pstil, bom drugič probu. Če nau ž shodil tacajt. Če bo sam mal plesnu ratal, bo četrti mušketir več kot vesel, da bo dobil tist neki malga. Ziher je blo dobr. :|

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 09.11.2019 21:08:38
by horex2
včeraj pri weru štirje mušketirji dorekli obisk treh mušketirju na interliber :king:
klopa,pjača,vzdušje... mušketirjasto :cry_lol:
u pričakovanju stripov in majic :king:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 13.11.2019 13:21:04
by jang
horex2 wrote:včeraj pri weru štirje mušketirji dorekli obisk treh mušketirju na interliber :king:
klopa,pjača,vzdušje... mušketirjasto :cry_lol:
u pričakovanju stripov in majic :king:
a je komu vseeno za eno majico? verjetno jih boste itak imeli vsak po pet :mrgreen: :angel:
imel bi enega Batmana L velikost

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 13.11.2019 13:23:17
by Poli 78
Koliko nudiš? :angel:
Šala!!! :cry_lol: :king:

Re: Prijateljstvo in stripi

Posted: 13.11.2019 13:29:23
by jang
obljubim da bom cel dan Orleke poslušal :)